Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ksiazeczke zdrowia zawsze trzeba miec ( ew.paszport ) ale z tymi zaswiadczeniami jest roznie...czasem trzeba,czasem nie.U nas w zeszlym roku nie trzeba bylo miec ale nie wiem jak to bedzie teraz.Staram sie o to,zeby nie bylo ale decyzja zalezy od miejskiego inspektoratu weterynarii.Wlasnie razem z nimi mialem inspekcje terenu wystawy - jak co roku.Takie sa ich wymagania a my piszemy wniosek o udzielenie zezwolenia i musimy respektowac zawrte tam zalecenia - mam nadzieje,ze i w tym roku nam sie uda....Po raz kolejny pisze,ze zaswiadczenia to nie zlosliwosc organizatorow i czasem do szlag mnie doprowadzaja wywrzaskiwane w dniu wystawy pretensje o te kwestie.Zreszta zawsze w biurze jest do wgladu decyzja....Wiem,ze to nie jest wygodne bo przeciez sam wystawiam ale da sie przezyc...zreszta mozesz mi wierzyc - nigdy jeszcze nic takiego nie mialem i nigdy nie odmowiono mi wstepu- zawsze sobie jakos radze....
W 2003 roku nasi lekarze sprawdzali te zaswiadczenia i owszem ale jak ktos nie mial to przymykali oko.
Bede informowal na biezaco a na pewno w potwierdzeniu bedzie napiane co trzeba.
I

Link to comment
Share on other sites

w sumie mejlem jak odbiore to zaraz jest wpisywane... zgloszenia z faksu czy poczty leza kilka dni az ktos ( czytaj Wojtek ;) przywiezie je do domu:))
poza tym zgloszenia pisane komputerem sa czytelne wiadomo ze U to U a nie domyslanie sie czy K czy D.. a imiona psow sa nieraz tak pomyslowe ze nikt nie wpadlby na to ze mozna wlasnie tak to pisac :) no i zaczyna sie kopanie po katalogach zeby sprawdzic pisownie iminia czy nazwiska wlasciciela...
jezeli wygodniej Ci wyslac faksem to nie ma problemu, nie dostaniesz potwierdzenia mejlowego przyjecia :)

Asiaczek.. Wojtek mowi ze blache odda ;) jak przyjedziesz na wystawe <hehe> .. albo moze wymienimy na pelna :oops:

Link to comment
Share on other sites

OK, zgłoszenia wyślę dzisiaj mailem. A jutro (niedziela) będę na poczcie i wyślę "dodatki".

Ale to wcale nie jest głupi pomysł, aby np. dla zwycięzcy np. grupy lub BiS lub czegos innego dać pełną blachę dobrego ciasta! Przyjęlibyście taką formę sponsoringu wystawy?!

Dla Was będzie w takim razie to, co w ubiegłym roku.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, ja mam BASENJI!!!
Li i jedynie (moja ostatnia sznaucerka, niestety, odeszła miesiąc temu).

Ale ja mówię na serio co do ciasta - może warto się zastanowić? Dla Was jest juz zamówione w mojej głowie, ale może i innym też warto dać szansę na spróbowanie? Tylko trzeba byłoby wymyśleć jakiś ciekawy tytuł tej nagrody "dla .....".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Kasiu[/b], mnie jest obojętne, które z Was pisze o cieście. Ale jeżeli Prezes uzna, że taka forma nagrody może być - ja jestem otwarta na propozycję. Dla MP - rzeczywiście może to być ciekawe, ale jedynie jako nagroda dodatkowa, a nie główna. Bo - wg mnie - młodziez ceni sobie pucharki, a ciasto... zje się i nic nie zostanie.
Dajcie znać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja takze bede w Chorzowie na obu wystawach. Nie darowalabym sobie gdybym na nia nie pojechala, bo do Chorzowa mam 3 kroki hihi.

Tak w ogole to moze jakies spotkanko Dogomaniakow? Bo do tej pory poznawalam samych Yorkofiołów, ale nie ukrywam, że Was równie chętnie bym poznała :)

a co do Świerklańca, doczytałam się, że mają być terrierki, a czy może mi ktoś napisać w jaki dzień ? Świerklaniec jest naprawdę ładny i fajnie byłoby i tam się przejechać.

Link to comment
Share on other sites

Skontaktuj sie ze mna prywatnie ( [email][email protected][/email] ) przyslij adres na jaki ma byc przeslane potwierdzienie postaram sie tak zalatwic zeby przeslali je do Ciebie od razu.

Poza tym pragniemy przypomniec ze jutro 19.08. mija termin przyjmowania zgloszen na 3
wystawy organizowane przez o. Chorzow
10.09. Krajowa Terierów i CRT
10.09. Krajowa Jamników
11.09. 45 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chorzow2005

Przez kilka dni az splyna "zbiorowki" z oddzialow mozna bedzie jeszcze
zglaszac po terminie ale bezposrednio juz w oddziale, mejlem albo faxem ( [email][email protected][/email] lub 032,2492 300 )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...