Jump to content
Dogomania

Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo


Marta_Ares

Recommended Posts

  • Replies 18.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej juz jest chyba toszke lepiej pobiegal troche za pilka, a jak sprawdzic czy pies ma temperature jak nie mam termometra specjalnego, ares ma zimny nos ale wydaje mi sie ze caly jest tai jakby cieply no i jak lize to tez jezyk ma bardzo cieply, w domu caly czas lezy, albo spi albo siedzi zieje i sie patrzy przed siebie, moja mama dala mu panadol dla dzieci... tzn troszeszke na lyzeczce to po ty jakby odzyl ale przeciez to nie jest lek dla psow co mozna mu podac i ja sprawdzic temp/???

Link to comment
Share on other sites

ja jak kiedys Cerber mial goroczke i bylam z nim u weta to kazal mi podac Cerberowi cos przeciwgoraczkowemu, mama cos mu podala i poprawilo mu sie... dalam tylko jedna tabletka rzecz jasna... nie wiem, moze Ty tez sprobuj mu cos dac... ja tez chcialam jechac z Cerberem do weta, ale ojciec nie chcial mnie zawiesc... chyba jednak jutro sie przejde bo Cer caly czas nie jest swoj... nie ma zbytnio apetytu i jest troche apatyczny... ma tez suchy nos...

Link to comment
Share on other sites

tak na przyszłość,to taki termometr kosztuje 8-10 zł. taki elektroniczny i przeznaczyć go tylko dla psiaka,bo czy ciepły nos czy zimny to tak się nie da określić bo jak pies wstanie ze spania to ma ciepły nochal (tak jak moja Inez ma teraz suchy i ciepły a zdrowa jak ryba :lol:) można psu podać polopierynę ona działa też przeciwgoerączkowo i napewno nie zaszkodzi,ja mam nadzieję że to zwykłe przeziębienie i dlatego taki osowiały Aresik jest.
Napiszesz jutro? co z nim?

Link to comment
Share on other sites

wlasnie dzisiaj zaczely sie takie objawy jak przy anginie...:-( tzn probuje tak jakby wymiotowac, ciagle pyszczek otwiera i jest osowialy jutro od rana bede we wloclawku iec koniecznie wezme go ze soba do weta innej opcji nie widze, boshe zeby tylko wszytsko bylo dobrze....
dlaczego ja pozwolilam mu sie kompac w tej rzece:-( :-(

Link to comment
Share on other sites

ojej to nie dobrze z Aresem... kurcze... no...
Cerber też tylko troche był mokry, ale objawy jego choroby są inne niż Aresa... hmmm jakaś epidemia tych chorobsk czy co... też chyba przelece sie do weta... chociaż Cer się lepiej czuje niż wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Ojej biedactwo :(
ale miejmy nadzieje że wsztysrko będzie dobrze. to pewnie tylko przeziębienie :) Zobaczysz Martuś za niedługo znowu bedzie szalał :)

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/db4b0287862fa3f8.jpg[/IMG][/URL]

tak porzy okazji chciałam powiedzieć ze Kora wygląda tu jak jamnik :D:D i sie przez chwile zastanawiałam co to za psiak z wami był:D:D:D
Ola wybacz :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej wlasnie jestem po wizycie u weta, Ares jak juz wczoraj mowilam zjadl troche ryzu, ale dzisiaj w nocy to wszystko zwymiotował :( u weta najpierw temperatura- 40 stopni.... i powiekszone lekko wezly dostal antybiotyk w zastrzyku jutro idziemy na drugi zastrzyk, a na noc i rano mam mu dac polowe polopiryny

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: matko z Tina miałam takie same objawy... najpierw nic nie jadła była markotna, potem temperatura 40 stopni i zastrzyki i powiekszone węzły chłonne, potem te węzły zaczeły pękać i wylewała sie ropa i Tina chodziła ogolona. Martuś ja niechce Cie straszyć... ale objawy takie same... miejmy nadzieje ze to tylko przeziębienie....
Biedactwo.. .. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...