Jump to content
Dogomania

Bella nasza największa miłość


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie cudowne miejsce spoczynku i wspomień ma Wasza Belunia!!!
Jakie macie szczęście posiadać takie miejsce, gdzie możecie pójść, posadzić kwiaty, zadumać się.
Niestety ja i mój Oskarek nie mamy takiego miejsca i bardzo mi tego brakuje :-( Miejsca Naszych spotkań, miejsca gdzie można posadzic kwiaty, zapalić światełko i rozmawiać...

Bella była piękna :loveu: i taka dostojna, ale jak miło popatrzec na Julka który jest takim słodkim Maluszkiem i Bella też napewno cieszy sie, że Julek dzięki Wam ma wspaniały dom i Was, wyjątkowych ludzi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cineczko to już prawie rok jak Ciebie nie ma z nami ,ale jesteś cały czas w naszych myślach i wspomieniach i tak sobie myślę że Ty też gdzieś tam z góry opiekujesz się nami . Przyjechał do domu Twój pańcio dobrze że jest bo dla mnie czerwiec jest bardzo trudnym miesiącem , rok temu właśnie w tym miesiącu przegraliśmy walkę z Twoją chorobą i chyba zawsze już będzie mi się kojarzyć ten miesiąc z tym tragicznym wydarzeniem :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

U Tonia napisalas, zebym Mu posadzila kolorowe kwiatki, i ze mniejsce gdzie odpoczywa Twoja Cineczka jest najsliczniejsze (faktycznie - przepiekny psi zakatek) - u nas jest podobnie - lubie sobie siadywac na trawie obok, a najfajniej jest gdy Agat waruje kolo mnie. Wtedy jemu opowiadam o starszym bracie, ktrego ma, gdzies tam w oblokach.

Link to comment
Share on other sites

Beluniu rok temu tak jak i w tym roku było bardzo gorąco a my własnie walczylśmy o każdy dzień żebyś była z nami jest to wszystko opisane w innym wątku o Twojej chorobie nie mam jednak odwagi wejść tam , może to jeszcze nie teraz ,może dla mnie jest za wcześnie tam zajrzeć . Jednak upływający czas nic nie zmienił bardzo tęsknimy za Tobą tak bardzo nam Ciebie brak pomimo że za cztery dni minie rok bez Ciebie Skarbie :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']To już dwa dni jak nie ma Jej z nami jest tak ciężko że to jest trudne do opisania nikt i nic nam Jej nie zastąpi , znajomi mówią że powinniśmy pomyśleć o innym piesku ale my nie płaczemy dlatego że straciliśmy psa , płaczemy za naszą Bellą i wydaje się że żaden inny piesio nam Jej nie zastąpi to nie jest tak że jak coś się skończy czy popsuję to idziemy do sklepu i kupujemy nowe . BELLA BYŁA JEDYNA NIEPOWTARZALNA I TAK KOCHANA!!!!!!!!!!![/quote]

amen.
wlasnie to czuje... po prostu brakuje mi tej mojej, idealnej, rozpieszczonej i najkochanszej suni... jak ciezko jest zyc bez kogos, kto byl dla ciebie wszystkim... to juz 6. dzien... wcale nie jest latwiej, wcale nie jest lepiej...

dokladnie cie rozumiem i wspolczuje z calego zaplakanego serca...
mam nadzieje, ze sunie radza sobie jakos za teczowym mostem, tak bym chciala byc tam z moja gajoszka...

Link to comment
Share on other sites

Szmaja tak będziesz czuła już zawsze pomimo upływającego czasu Twoja Gajoszka będzie tą wyjątkową , jedyną , najukochańszą . U nas już minął rok a nie ma dnia żebym o Belli nie myślała , tęsknię za Nią bardzo i nikt mi jej nie zastąpi . Mamy teraz Julka / shih-tzu ze Schroniska / kochamy Go inną miłością , równie mocno ale innaczej ,i wiemy napewno że za parę lat znów w naszym domu pojawi się boksia , Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Belciku to już następne lato bez Ciebie znów takie upały , chodzimy podlewać z Julkiem Twoje kwiatki są piękne bardzo dbamy o to miejsce. Jutro wyjeżdżamy więc o kwiatki dbać będzie Krystyna nie chcę żeby zwiędły nie podlewane tak że i tak ktoś będzie Cię odwiedzał a ja i tak wierzę że gdzie my jesteśmy to Ty jesteś z nami bo przecież nie może być innaczej zawsze tak było i chyba to się nie zmieni . Kocham Cię moja Cineczko i tęsknię :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Belciczku to już 13 miesiąc bez Ciebie , dzisiaj dowiedziałam się że jamnik Niko Twój kolega też niedawno przekroczył Tęczowy Most jest tam Was coraz więcej sami Twoi znajomi więc masz z kim się bawić choć wiem że Ty najbardziej kochałaś jak Twój Pan ci rzucał piłeczkę wtedy do szczęscia już nic Ci nie brakowało . Kochamy Cię Malutka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Belciku Twój Pan przyjechał na tydzień do domu i jak zwykle od 14 miesięcy nie ma dnia żebyśmy o Tobie nie rozmawiali , wspominamy te szczęśliwe chwile kiedy byłaś z nami , nasze spacery i wycieczki za miasto i tak już zostanie Ty nadal będziesz nam towarzyszyć w naszym życiu .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bella11']Cineczko jak żle bez Ciebie , przyśnij mi się , tak bardzo chcę zobaczyć twoją śliczną mordkę[/quote]


Moją mordę mam przy sobie zawsze...W portfelu, w domu, w pracy... I nie mogę zapomnieć i dałabym wszystko, wszystko, żeby pobyć z nią jeszcze chwilę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...