Jump to content
Dogomania

konkurs na przydomek hodowlany


AMFI

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Porterin pierwsza byla i zabrala mi "lysobulla" :wink:

Trzeba by tylko sprawdzic, czy Amores Perros juz nie jest nazwa hodowli, bo po filmie moglo sie juz komus zdarzyc...

AMFI- do logopedy... Stafosfera tez jakos nie sprawia mi problemow z wymowa :evilbat:

A ladne strasznie.

W razie zmiany rasy, zawsze mozna powiedziec, ze ca de bou to takie duuuuze staffiki (a nie???) :D

Link to comment
Share on other sites

[b][size=6]Kurczaczki[/size][/b]

Zgłupiałam już całkiem, mam mętlik, zamęt i sama już nie wiem czego chcę. Może jednak Simpatico? Mój Maciej marzy w końcu o wielkim białym bullterierze... Aczkolwiek ja wol ca de Bou...
Bądź tu mądry i wybierz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco'][b][i]AMFISTAFFI ? Jeszcze lepiej :D ![/i][/b][/quote]

OOOO Coco, uper!
Tylko, żeby się źle nie kojarzyła, no wiesz, amfetamina?? Może lepiej by było HEROSTAFFI??? Zawsze można się tłumaczyć, ze hero to od bohaterskiego fafika, a nie jakiegoś brown sugara......... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco']Ponoć głodnemu zawsze chleb na myśli [/quote] .

Niektórzy mówią, że chłop...
:oops:
[quote]teraz nalezałoby sie zastanowic skad ten nick- |AMFI :lol: :lol: :lol:

ze niby na dgm to tak ale juz jako czesc przydomka to nie??? :lol: :lol: :lol:[/quote]
Cóż, szalało się w młodości... :oops: a teraz tylko wspomnienia zostały....
A AMFI to imię, które wymysliłam dla błękitnej amstaffki, którą miałam upatrzoną, ale ktoś mi ją zwinął sprzed nosa... i wtedy dotarło do mnie, że tylko staffik jest mi przeznaczony... i pojawiła się mała czarna świnka...
Co to jej teraz cycuszki rosną i zazdrośnie patrzy na dzieci sąsiadki labradorki...

Link to comment
Share on other sites

amfi - ja ciagle uwazam, ze staffosfera jest najlepsza!

jesli chodzi o skojarzenia, to mi sie juz sam "stafik" kojarzy, przepraszam, ale hodowla "amfistaff" to na moje oko przykrywka dla jakiegos dealera :)

marta - jesli dalej szukasz nazwy, to ci cos wymyslilam. zupelnie ad hoc. byl taki serial amerykanski, "the bold and the beautiful" (po polsku moda na sukces). proponuje zamienic "bold" na "bald" i masz majstersztyk:) a ze staffiki piekne sa, kazdy wie:)

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote]przepraszam, ale hodowla "amfistaff" to na moje oko przykrywka dla jakiegos dealera[/quote] '
:laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:

no ba! nie dośc ze amfa to jeszcze staff :HUT012: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

ja jestem wciaz za simpatico
staffosfera ... hm chyba tez powinnam udac sie do logopedy bo sie pluję :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Staff stuff :) Jesli juz o jakichs amfach mowa 8)
Stuffer
Staffer
Staffiros
Faffiku-miku :lol:
Stafferos
Staffzona
Staffikos Superos
Staffoteria
Muchos Staffikos
Simpaffiko

Dla Marty:
The Beautiful and The Beast
Long Way to Statford
China upon Staff
Staff upon China (ew. Chinese)
Barba (łac. broda - jak siersc u grzywacza i dowcip z borda ;) )
Power Bangs (mocarna grzywka)
Super Fringe (podobnie j.w.)
Fringoss
Stuffed Fringos

Link to comment
Share on other sites

TUUUFi jesteś genialna!!!
Staffiros jest surerackie! a Faffiku-Miku wywałał u mojego Maciusia półgidzinny atak rechotu połączonego ze zwałką na plery i machaniem łapkami w górę. A nawet nie będę pisała co się działo jak przeczytaliśmy China Upon Staff i Power Bangs dla Marty!

W piątek jade do Związku złożytć wniosek. Zopbaczymy czy i oni się tak pośmieją! :wink: :wink: 8)
Dodam, że podobały mi się bardzo też Staffico i Amfistaffi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']A jakie propozycje wypiszesz Amfi? Jestem bardzo ciekawa :D[/quote]

A jeszcze nie wiem.... :oops: na pewno Amores Perros, bo to już mam wpisame we wniosku, ale zapewne dopisze cos z Waszych propozycji...
Ogólnie podobająca się na forum Sfaffosfera odpada, bo mój najlepszy z mężów stwiedził, że to dobra nazwa, ale dla strony www, albo blogu o staffikach, a nie na hodowlę..., a że ja pokorna i kochająca żona słucham męża to Staffosfery nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...