Jump to content
Dogomania

konkurs na przydomek hodowlany


AMFI

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze!

W związku z moimi (mglistymi co prawda na razie) planami zajęcia się hodowlą fafików, a dokładnie jak na razie rozmnożenia mojej suczy, chciałabym poprosić Was o pomoc w wybraniu przydomka hodowlanego. Oczekuję na wyczesane propozycje i ewentualne uwagi na temat tego co ja wymysliłam. A są to:
1. AMORES PERROS :P
2. STAFFOSFERA
3. SIMPATICO
4. TOP TRENDY (tak mi wpadło przy okazji Sopotu)
5. BASKERVILLE

I co Wy na to?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

khe khe a amores perros nie jest to z leksza khm.. nieodpowiednie :D:D:D
ktos mi kiedys tłumaczył tytuł tego filmu i albo mnie wkrecił albo... hehe co to oznacza?

ja glosuje na simpatico, zdecydowanie najsympatyczniejsze :D i od razu kojarzy mi sie z usmiechnieta mordką stafika. takie stafiko- simpatico :lol:

Link to comment
Share on other sites

Amores Perros może mieć wiele znaczeń, zaleznie od kontekstu: psia miłość, pieska miłość, miłość to suka też słyszałam :wink:

Genaralnie film jest wyczesany, zrobił na mnie wielkie wrażenie, nie tylko ze względu na walki psów oczywiście. Tak mi się jakoś ta nazwa spodobała i przypasiła...

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie milosc to suka - w znaczeniu wulgarnym mi mówili :wink:
w kontekscie filmu.

a sam film doskonały. wracając do przydomka- a ty masz swojego faworyta sposrod tych ktore wymienilas? mzoe powinnas poprostu zwerbalizowac co tam sobie myslisz i juz bedziesz wiedziec co i jak. jak prawdziwa kobieta hehe :lol: :wink:

a jak sie nie uda to dodaj moze ankiete :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fruzka']
pewnie teraz bedziesz dopiero miala problem, jak ci kazdy forumowicz co innego doradzi ;)
[/quote]

Dokładnie! Już na 99% zdecydowałam się na Amores Perros, a Wy mi tu mącicie... Ale może ktos jednak sypnie cos nowego???

Staffostera jest Ok, ale kiepsko się tę nazwę wymawia.
Sipmatico też mi sie podoba, tyle, że Simpatico (też film) to był koń... piekny kary koń...

Link to comment
Share on other sites

Staffosfera jest super.
Tylko trzeba brać też pod uwagę przyszlość. Mieliśmy we Wroclawiu amstafkę z przydomkiem Srebrna Owieczka (bo wlaściciele hodowali kiedyś bedlingtony) i miot yorków z przydomkiem Buldożer, ale to byl wypadek przy pracy.

Link to comment
Share on other sites

York Buldożer - super! musiały rozejść się jak świerze bułeczki!

Ale dzięki za uwagę, to jest właśnie te niebezpieczeństwo związania przydomka z nazwą. A tak bardzo podobają mi sie Ca de Bou... i berneńczyki...

Link to comment
Share on other sites

porterin - sliczne!

no wlasnie chcialam powiedziec, ze staffosfera jest dodatkowo fajna, bo od razu wiadomo, o jaka rase chodzi. z tym ze rzeczywiscie, jak sie kiedys przerzucisz na bearded collie czy afgany, to troche nie bedzie brzmiec.

mimo wszystko obstaje przy swoim pierwszym wyborze!

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za głosowanie. Taaa Staffosfera... też jestem dumna z jej wymyślenia, ale spróbójcie ją wymówić (na głos) z jakimś imieniem, np. AMIDALA Staffostera, albo DONNI BRASCO Staffosfera
albo ja mam jakiś problemy logopedyczne, bo mi idzie ciężko, albo wychodzi statosfera :wink:

Link to comment
Share on other sites

jak ja to wypowiadam z jakims imieniem to wymawia sie dobrze, bez problemow :) .
Wymyslilam jeszcze wlasne przydomki hodowlane, nie sa zbyt oryginalne ale sa:
1.Staffikowa Dolina
2.Staffmania
3.Z gangu staffików ( :lol: )
4.Staff Mat

hm..to na razie na tyle. To na jaki przydomek sie decydujesz? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...