Jump to content
Dogomania

konkurs na przydomek hodowlany


AMFI

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja moze jeszcze kilka durnowatych powymyslam?

Kędzior-staff
Heba Nova Czuprynka
Naga Prawda
Gabinet Krzywych Luster
Dwie Połówki Pomarańczy
Grzywaczny Cień
Chiński Taran
Puff-Faff
Puff-Staff
Łyso Ci
Kukuffyku
Mezalians
Banda Łysego
Cień w Dolinie Jangcy
Kingstaffkong
Tao-Fao
Ge-fong
Grystaff
Staffacz
Graffik
Fafiracz

bede jeszcze myslec 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kędzior-staff
Chiński Taran
Łyso Ci
Kukuffyku
Banda Łysego
[u][b]Kingstaffkong[/b][/u]


[b][i]Uff - no ja dopiero przestałem się śmiać :lol: . No nie mogę !!! Wszystkie nazwy są super, ale KINGSTAFFKONG jest po prostu THE BEST :D :P :D [/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

:cunao: :cunao: :cunao: :eek2: :cunao: :crazyeye: :cunao:
Ale jaja, genialne, kupuje wszystkie. Mogę w zamian za pomoc i świetne pomysły zrobić wam rusynki waszych piesków do wydrukowania, o np. takie:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9499/ciukakoronykopia9uk.jpg[/img][/URL]
albo takie:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/77/piesnadgm5rv.jpg[/img][/URL]
albo takie:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/9104/buliknadgm9cx.jpg[/img][/URL]
Myślę, że to najlepsza forma na rewanż, piwkoa postawić wirtualnie nie mogę, bo co to za pifko :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Sorry nie mam czasu czytać całego tobiku więc grzecznie się pytam czy była
[color=red][b]STAFFKA większa niż życie[/b][/color]
ew. " pseudo zagranicznie" :wink:
STAFF-KA large that live....

Pozdrawiam
jeśli było to przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Sorry nie mam czasu czytać całego tobiku więc grzecznie się pytam czy była
[color=red][b]STAFFKA większa niż życie[/b][/color]
ew. " pseudo zagranicznie" :wink:
STAFF-KA large that live....

Pozdrawiam
jeśli było to przepraszam...[/quote]

[quote]STAFF-KA[/quote]
Staff-Ka jest juz zastrzezona w FCI ,a nawet jak ktos doda [b]wieksza niz zycie [/b]- to tez bedzie sie kojarzyło :wink:

TAk jest już ,ale [b]STAWKA Większa Niż Życie[/b] :D

[b]tufi[/b] - rozwalasz nadgarstki normalnie :lol: :lol: ,toz moje imiona wymiekaja przy tych nazwach :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadla mi do glowy taka mysl : minowiecie

iz jest na Forum duzo hodowców( nie tylko AST) , badz takich,korzy planuja nimi zostać , czy wlasnie zostaja - a wiadomo ,ze do tego oprócz zwierzat hodowlanych potrzeba nam jeszcze NAZWY czyli NAZWISKA JAKIE BEDZIE NOSILA badz nosi NASZA HODOWLA moze sie wydać ciekawe takie ZAPYTANIE :

- czym kierowaliscie sie, jakie byly Wasze sugestie badz jak wymyslaliscie czy wymyslacie swoje PRZYDOMKI

Zaczne od siebie :
- skoro juz zrealizowalam zakup Am'staffki i wiedzialam iz to ona da POCZATEK mojej hodowli (nie Owczarek który byl samcem ) to pierwsza MYSL cos od NAZWY RASY

American Staffordshire Terrier - najbardziej spodobala mi sie nazwa hrabstwa STAFFORDSHIRE stad [b]Staff[/b] no i co dalej no tak przeciez mam na imie Katarzyna - celowo dalam PAUZE - aby oddzielic slowo Staff i od duzej litery napisać pierwsza literke mego imienia [b]K[/b], a ze jakos tak dziwnie brzmialoby i bardzo oficjalnie cale imie dodalam tylko [b]a[/b] i po skleceniu wyszlo mi krótko i zwarcie i na temat :D

[color=red]Staff - Ka[/color]

[b]Staff = staffordshire
Ka = Katarzyna[/b]

teraz sa jeszcze Staffordshire Bull Terriery i nadal jest NA TEMAT :)

Bylam bardzo SZCZESLIWA jak oddzial Glówny ZK akurat zatwierdzil mi ta nazwe ,bo wiadomo iz trzeba bylo napisać wiecej,ale to miala byc wlasnie TA !!!

Skoro to nie tajemnica (tak uwazam ) to zachecam do refleksji w tym temacie :)

Ps.Pozwoliłam sobie skopiować z zielonego forum - gdyz tam watek był podobny :)

[url]http://amstaff.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=453[/url]

Zachecam do poczytania :)

Link to comment
Share on other sites

Jak zaczynalam mialam już yorkę, więc jedyne co lączy te dwie rasy to SHIRE i TERRIER.
Chcialam żeby bylo po angielsku, a wtedy nie można bylo. Więc ich przechytrzylam. Nikt mi nie udowodni, że Port nie jest po polsku. A Erin to prawie to samo co Eir i inne tego typu nazwy Irlandii, a potem okazalo się, że wyszla mi nazwa miasta na wyspie Man.
Do tego w nazwie zawarte jest slowo Porter, a wlaściwie nazwisko - dla mnie bardzo ważne w staffikach.
Porter to też piwko, a moja pierwsza suka nazywala się Guinness i miala kolor portera

Link to comment
Share on other sites

[color=red][b]STAFF-KA przepraszam :oops: [/color][/b]
Po prostu Twój przydomek jest dla mnie określeniem stafiiora jako takiego i stad mój fopas...
czyli Ci się przyfomek udał :wink:

Meritum wymyśliła mi hodowczymi moje pierwszej suki bokserki - Ożanki Kamy Hevelius czyli Wolty...
Kiedyś o niej napiszę w historii hodowli (bo jeszcze boli)...

W oryginale miało być Meritum Hevelius - tylko Halina zapomniałą, że ma przydomek zastrzeżony i mi mi w ZG nie przyjęli - zanim "odstrzegła" doszłam do wniosku, że samo Meritum "tys piknie" :wink:
A potem jak zaczęłam pisać katalogi to jestem za krótkimi przydomkami i nie rozbudowywaniem imion.... :)
Staff-ka jeszcze raz przepraszam
i pozdrawiam
CHI[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis'][size=6]PRZYWALE[/size]
albo
[size=6]OGORKOWA[/size]

:D[/quote]

No... PRZYWALE to raczej nie, bo będą się wszyscy pytać dlaczego nie PRZEGRYZĘ :wink:
A ogórkami mi tu proszę nie rzucać na wiatr, bo sezon jak najbardziej ogórkowy, a kto jada ogórki to nie musi łykać Sortisa na cholesterol :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote][color=red][b]STAFF-KA przepraszam :oops: [/color][/b]
Po prostu Twój przydomek jest dla mnie określeniem stafiiora jako takiego i stad mój fopas...
czyli Ci się przyfomek udał :wink:[/quote]


[b]CHI [/b] - daj spkój :) - przeciez ja sie nie gniewam - SŁOŃCE :) :D

- wyjasniłam tylko,ze STAFF-KA w takiej formie jest juz hihihi wyłącznoscia :wink: i,ze sama stworzyłam ten przydomek i tyle.

Naprawde nie ma za co przepraszać :oops: ,miło że tak Ci sie kojarzy Staffik z ta nazwa :wink: :wink: heheh

Całuje Cie mocno i DAWNO NIE WIDZIAŁYSMY SIE :-? ????!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No więc ja też wysłałam jedną propozycję: Ammores Perros, ale ZK odrzucił. No więc złożyłam następny wniosek z propozycjami: Z Bullerbyn (czytaliśmy właśnie lekturęe Dzieci z Bullerbyn) i Staffrose (kojarzy nam się z wakacjami na Krecie, a dokładnie z półwyspem Stavros, gdzie kręcili Greka Zorbę). I na koniec Wild at Heart - wiadomo kult Lyncha :wink: Do tej pory nie mamy decyzji ZK :-?

A przyznaj sie Tufciu co im posłałaś???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI'][quote]No więc ja też wysłałam jedną propozycję: Ammores Perros, ale ZK odrzucił.[/quote]
czy zk uzasadnia jakos brak akceptacji?[/quote]

tak, uzasadnia istnieniem takiego samego lub podobnie brzmiącego

tych ammores to tyle jest.... (w rozmowie tel.) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carbonara']Wiem że już jest "po jabłkach" bo nazwy są ustalone ale mnie się od razu skojarzyło :hodowa Amfiteatr-staff :D :oops:[/quote]

Amfi - teatr! Samo niezłe!

Jest tyle nazw które nam sie podobały, śmieszyły czy były rozsadne, ale jak przychodzi do wypełnienia druczku...to następny tydzień się myśli, i następmy, druczki wymienia...ach taka jestem niezdecydowana... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI'][quote name='Carbonara']Wiem że już jest "po jabłkach" bo nazwy są ustalone ale mnie się od razu skojarzyło :hodowa Amfiteatr-staff :D :oops:[/quote]

Amfi - teatr! Samo niezłe!

Jest tyle nazw które nam sie podobały, śmieszyły czy były rozsadne, ale jak przychodzi do wypełnienia druczku...to następny tydzień się myśli, i następmy, druczki wymienia...[b]ach taka jestem niezdecydowana[/b]... :oops:[/quote]

- no,ale przeciez AMFI zarówno baner jak i nazwe hodowli masz juz w necie z nazwa [b]BULLERBYN[/b] - wnioskując : to tą nazwe zatwierdzili - TAK ???

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staff-ka'] no,ale przeciez AMFI zarówno baner jak i nazwe hodowli masz juz w necie z nazwa [b]BULLERBYN[/b] - wnioskując : to tą nazwe zatwierdzili - TAK ???
[/quote]

ZK niestety jeszcze nic nie zatwierdził - ale Bullerbyn tak się spodobała naszemu webmasterowi, że nie dał sobie wytłumaczyć, żeby jeszcze jej nie pisać na www 8)
stronka jeszcze w budowie (od półtora raku :wink: ) więc się nią nie chwalę, ale jak będzie wszystko wiadomo, to zrobimy jakąś premierę... :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...