Jump to content
Dogomania

owoce dla yorka


dysia-u

Recommended Posts

wiem,że winogron może być szkodliwy-moje lubiago-ten miąż ale nie daję im,uwielbiają banany,pomarańćze-ale tylko te bardzo słodkie,jabłka-kiedyś Luna wyrwała mi kiwi,widziałam jak próbowały w wakacje podjadac poziomki i malinki-ale chyba im nie podeszło to,bo szybko zaniechały jedzenia tego.
może byc tak,że psiak jest uczulony na coś..pies mojej kolezanki nie może jeśc jabek które uwielbia-ma jakieś uczulenie...
w dziale żywieniowym winno być o owocach-może na ogólnym dogo jest coś w konkretach

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 6 months later...

A moje dwa uwielbiają mandarynki, pomelo i jabłka. Lubią tez pomarańcze i banany, ale zdecydowanie mandarynki rządzą ;)
Generalnie zeżrą każdego owoca jakiego im dam, ale nie daję wszystkich- gruszki i sliwki - wiem co mi się dzieje w jelitach po nich, wiec psom tego oszczędzam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Lakiego to różnie bywa; daję mu wszystko oprócz winogron, i z reguły wszystko je - czasami tylko powącha jabłko i go nie ruszy, a innym razem zajada się nim z wielką chęcią - być może to kwestia odmiany? :hmmmm: Tzn. może woli te słodsze, zamiast słodko-kwaśnych ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...