Jump to content
Dogomania

Trening coursingowy Lubiszyn


amster

Recommended Posts

czas: 2-3 lipca 2005
miejsce: ośrodek rekreacyjno sportowy IZDEBSKI w Lubiszynie (woj. lubuskie, ok 20 km od Gorzowa Wlkp.)

02.07 sobota - godziny przedpołudniowe: biegi treningowe.
następnie jakieś wspólne obiadowanie, grillowanie (i tu prośba, aby każdy przywiózł co uważa za stosowne dla siebie i swojej rodziny. Ja ze swojej strony mogę dostarczyć rzodkiewkę, młodą sałatę, twaróg kozi i kozi ser twardy, dla jaroszy może kabaczki i cukinie, na grillu smakują wyśmienicie) piwkowanie (ale delikatne bo jeszcze biegi popołudniowe). późne popołudnie (kiedy już się trochę ochłodzi) kolejna dawka biegów treningowych. wieczorkiem bibka w stylu czem chata bogata i kuflem piwa w łeb.
03.07 niedziela - kolejna dawka biegania, ale już krótka, max do południa.

Zaczynamy o godzinie 10.00 stąd więc prosba by w miarę możliwości dojechac ciut wcześniej.

Orientacyjne czasy przejazdu z różnych stron świata:

Poznań - 3 godziny
Warszawa - 7 godzin
Śląsk - 5 godzin
Białystok - 9 godzin

jeżeli ktoś uzna za stosowne by przyjechać już w piątek, prosze pilnie mnie powiadomić, by móc zarezerwować dodatkowy nocleg. Niestety z soboty na niedzielę nie ma już noclegów na samym ośrodku. Najbliższe miejsce gdzie na pewno przyjmuja z psami to Motel Myślibór w Renicach.

Wszystkich proszę o zabranie sprzętu archiwizującego, czyli aparaty foto i kamery video.

opłaty: 20 złotych od osoby dorosłej, dzieci zwolnione z wszelkich opłat. Ewentualną nadwyżkę finansową jak sądzę jakoś skonsumujemy. Nie określamy stawki dla psów.

dojazd:
ze wszystkich stron Świata należy kierować się na Gorzów Wlkp. I najlepiej ten Gorzów przejechać przez sam środek, a następnie kierować się na Szczecin. Na skraju miasta miniemy Tesco, dalej prosto aż do skrzyżowania w lewo w kierunku na Dębno. Tam skręcamy. Mijamy kolejno Baczynę, Wysoką, Tarnów. W Tarnowie (na końcu wsi i na zakręcie) skręcamy w prawo w kierunku na Lubiszyn (Myślibórz). Następna wioska to Lubiszyn. Tam, Na czymś w rodzaju placu z kościołem jest skrzyżowanie w kierunku na Ściechów w prawo i tam skręcamy. Nsastępnie jedziemy już drogą główną, przejeżdżamy przez tory kolejowe i po lewej mamy Izdebskiego. Wjazd bramą, omijamy budynek po lewej i wjeżdżamy na parking.
Dojazd z kierunku Szczecina różni się tym, że nie wjeżdżamy do Gorzowa, a tuż przed nim skecamy na Dębno w prawo. Dalej już tak samo.

Jeżeli są jakieś pytania proszę pytać. Odpowiem jeżeli nie dzisiaj do 16 to już dopiero w poniedziałek po moim powrocie z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jestem bardzo zainteresowana treningami coursingowymi. Chciałabym aby mój piech mógł się porządnie wybiegać. Zapewniam mu dużo ruchu, ale nie zawsze ma tyle swobody jak bym chciała. Nie zależy mi na wyścigach, lecz na treningach, bardziej rekreacyjnie niż sportowo. Oczywiście chętnie bym zjawiła się na tej imprezie, ale jak zawsze mam szkołe i egzaminy. Mówi się trudno, choć szkoda, że tak często. Mam prośbę jak będą jeszcze takie imprezy to proszę o informacje. Może wiesz czy w okolicach Warszawy organizują jakieś treningi, bo wiem, że mogę zawsze przyjechać na zawody i puścić psa pokazowo, a zależałoby mi na częstrzych spotkaniach.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

'odgrzewam' temat

czy w Lubuskim lub okolicach sa miejsca gdzie można 'przegonić' psa?
niedługo zostanę towarzyszką suńki afgańskiej (Zuzia z PwP) - suńka chętnie biega - chciałabym móc zapewnić jej jakieś atrakcje ruchowe i pomyślałam o coursingu - czy są tu osoby z Lubuskiego których psy biegają?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Gacusiowa']'odgrzewam' temat

czy w Lubuskim lub okolicach sa miejsca gdzie można 'przegonić' psa?
niedługo zostanę towarzyszką suńki afgańskiej (Zuzia z PwP) - suńka chętnie biega - chciałabym móc zapewnić jej jakieś atrakcje ruchowe i pomyślałam o coursingu - czy są tu osoby z Lubuskiego których psy biegają?[/QUOTE]

watek trochę zapomniany - ale równiez interesuje mnie - czy w okolicach gorzowa są jakies treningi? co prawda nie posiadam charta, ale schroniskowca, który jednak gdzieś wśród dalszych przodków musiał mieć charta, uwielbia biegac i chętnie bym przyjechała na takie spotkanie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...