Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

[quote name='eliza_sk']Oczywiście, że się napiję ! Postaram się męża wywalić u kuzyna najpierw i dopiero sama do Was, żeby mi nikt nie rzęził za uchem, że już, że ile jeszcze, bla,bla, bla ....

Dam Ci znać Agatko jutro, bo Tomek mi jutro da znać czy jedzie ze mną i o której jak coś, jeżeli nie z nim to przyjadę z mamuśką, a ona psiarz taki jak ja, więc ona rzęzić nie będzie :eviltong:

[B]Nie kłopotaj się z jedzonkiem - do pracy kobieto idziesz. Wystarczy wrząca woda na herbatkę[/B] ;)[/QUOTE]

Eliza, nie zapomnij zabrać herbatki do tej wrzącej wody. :diabloti:
Ale się cieszę. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']Kto wie o suni najwiecej?

Mam fajny dom dla ONki pod Warszawa. Dzwonili do mnie o Arizone z mojego banerku ale ona juz jedna noga w nowym domu.

Chetnie przekaze kontakt...[/QUOTE]

Madalleno, Shira już jest jedną nogą w nowym, wspaniałym domu.
Jeśli możesz, to zaproponuj Pati:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pati-znaleziona-w-lesie-poszukuje-domu-stalego-137114/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Madalleno, Shira już jest jedną nogą w nowym, wspaniałym domu.
Jeśli możesz, to zaproponuj Pati:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pati-znaleziona-w-lesie-poszukuje-domu-stalego-137114/[/URL][/QUOTE]


Shirka jest juz dwoma nogami we Wrocławiu, i dwoma w Jędrzejowie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Eliza, nie zapomnij zabrać herbatki do tej wrzącej wody. :diabloti:
Ale się cieszę. :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Może saszetkę to mi jedną dadzą, co ... ?

[quote name='Poker']i się ze mną umówić po manele dla psów.[/QUOTE]

[B]Kiedy Ci bardziej pasuje -zostaje we Wrocławiu do niedzieli i jeśli mogłabym prosić o Twój komórek i miejsce spotkania to będzie super.[/B]

[quote name='agatanurek']Shirka jest juz dwoma nogami we Wrocławiu, i dwoma w Jędrzejowie !!![/QUOTE]

[quote name='Poker']Czyli biedna Shira jest w tzw.rozkroku :evil_lol:, mam nadzieję,że się nie rozjedzie :eviltong:[/QUOTE]

Wy tu nie kraczcie, bo wczoraj szwy zdjęłam, więc niech dziewczyna nie szaleje z akrobacjami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem ze ta rodzina pewnie chce mlodego psa, ale jest Parys w Miliczu. JAk przeczytacie pierwszy post to zrozumiecie dlaczego go mimo wszystko wstawiam i chce zeby go chociaz tym ludzia zaproponowac.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/[/URL]
Dziewczyny pomozcie. Ja co wchodze na ten watek to poryczana jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Ja wiem ze ta rodzina pewnie chce mlodego psa, ale jest Parys w Miliczu. JAk przeczytacie pierwszy post to zrozumiecie dlaczego go mimo wszystko wstawiam i chce zeby go chociaz tym ludzia zaproponowac.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/[/URL]
Dziewczyny pomozcie. Ja co wchodze na ten watek to poryczana jestem.[/QUOTE]

Tragedia :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Eliza przepraszam, ze troche Ci tu " śmiece", ale znalazlam wkoncu. Jest sunia do 2 lat ma mozemy jakos dowiezc jesli sie spodoba.
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13446920#post13446920]Daisy-młoda sunia w typie ON. Proszę o ogłoszenia... - Dogomania Forum[/url]
Mozesz ja przekazac dalej.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi im o psiaka w typie Shiry, ale już wysyłam.

oto mail od nich, po tym jak poinformowałam, że Shira ma dom:
[I]Witam,[/I]
[I]To świetnie, mam nadzieje, ze Shirze będzie dobrze w nowym domku:)[/I]
[I]My szukamy psiaka właśnie w typie jak Shira. Najlepiej młodego postawnego, ale łagodnego owczarka, który lubi spacery, jest skory do zabawy i umie "odnaleźć" się w mieszkaniu oraz nie boi się miasta.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Chodzi im o psiaka w typie Shiry, ale już wysyłam.

oto mail od nich, po tym jak poinformowałam, że Shira ma dom:
[I]Witam,[/I]
[I]To świetnie, mam nadzieje, ze Shirze będzie dobrze w nowym domku:)[/I]
[I]My szukamy psiaka właśnie w typie jak Shira. Najlepiej młodego postawnego, ale łagodnego owczarka, który lubi spacery, jest skory do zabawy i umie "odnaleźć" się w mieszkaniu oraz nie boi się miasta.[/I][/QUOTE]
czyli znalazła już domu??
super wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Chodzi im o psiaka w typie Shiry, ale już wysyłam.

oto mail od nich, po tym jak poinformowałam, że Shira ma dom:
[I]Witam,[/I]
[I]To świetnie, mam nadzieje, ze Shirze będzie dobrze w nowym domku:)[/I]
[I]My szukamy psiaka właśnie w typie jak Shira. Najlepiej młodego postawnego, ale łagodnego owczarka, który lubi spacery, jest skory do zabawy i umie "odnaleźć" się w mieszkaniu oraz nie boi się miasta.[/I][/QUOTE]

Eliza, rzuć okiem na Aszę. To młoda sunia, wilczaste umaszczenie.
Od czerwca bezskutecznie szuka domu. A teraz zaczęła gonic koty Kasi u której czasowo mieszka. Pilnie szuka domu.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/asza-bardzo-potrzebuje-pomocy-141480/index14.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Nikt nie kibicuje Shirakowi ? Jutro podróż życia :loveu:[/QUOTE]


Wszystko czeka gotowe, córka powiedziała, że nie zaśnie, chodzi i sprząta wszystko, żeby czasem Shirka niczego z ziemi nie zjadła :crazyeye: (ma dopiero 8 lat - mała, szajbuska i oświadczyła, że jak będzie duża to będzie miała dużo kasy i będzie pracować w schronisku i ratować pieski)
:iloveyou:
Życzymy Shirce i dowozicielkom najkochańszym :loveu: spokojnej podróży i szerokiej drogi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...