Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oooo jakie super wiesci. Nie udalo sie do Milicza to bedzie mieszkac psiac w samym Wroclawiu. Cos jednak bylo w tym ze miala tu jechac :)
Bardzo sie ciesze!!!! No i oczywiscie trzymam kciuki i tez czekam na wiesci z wizyty. No bo ciotke do wizyty wybraliscie pierwsza klasa :p

A co do weekendu to zapraszam na watek spacery wroclaw jest nas troche wszyscy mamy "pokrecone" psy i sie socjalizujemy.
Dzieki tym spacera moja suka wyszla na prosta wiec tu tez sie moga przydac.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy z Kielc.

Wet powiedział, że łapka to sprawy zwyrodnieniowe w stawie barkowym i nadgarstkowym związane z tułaczką i czym jeszcze ? - tego się nie dowiemy ... Bolesności przy obmacywaniu łapki brak. Może się to uaktywniać przy zmianach temperatury.

Dostała Meloksicam - przez 6 dni po 3/4 tabletki, jeżeli nie ustąpi to dalej przez 8 dni po 1/2. Do tego Arthresan - 4 kapsułki dziennie przez miesiąc i to można dawać później przez kilka miesięcy (mój też ma zalecone).

Jeżeli po tych 2 tygodniach Meloksicanu objawy nie ustąpią to zalecił zdjęcie RTG, teraz nie było takiej potrzeby.


W praktyce wygląda to tak, że Shirak czasami pokulewa na łapkę, jak siedzi to często trzyma ją w górze - ale nie przeszkadza jej to w ciągnięciu za psami i w piruetach na widok miski żarełka ... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']oooo jakie super wiesci. Nie udalo sie do Milicza to bedzie mieszkac psiac w samym Wroclawiu. Cos jednak bylo w tym ze miala tu jechac :)
Bardzo sie ciesze!!!! No i oczywiscie trzymam kciuki i tez czekam na wiesci z wizyty. No bo ciotke do wizyty wybraliscie pierwsza klasa :p

A co do weekendu to zapraszam na watek spacery wroclaw jest nas troche wszyscy mamy "pokrecone" psy i sie socjalizujemy.
Dzieki tym spacera moja suka wyszla na prosta wiec tu tez sie moga przydac.[/QUOTE]


co do szukania różnych wątków na DOGOMANII jeszcze błądzę jak dziecko we mgle

Link to comment
Share on other sites

No to Agatko link dla Ciebie. Mam nadzieje, ze mi dziewczyny wybacza :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f59/spacer-we-wroclawiu-489/index309.html[/URL] spacery we wroclawiu

A teraz mam pytanie jak pewnie czesc z Was wie. Edi100 potrzebuje pomocy wszelakiego rodzaju. Sa dogomaniacy ktorzy maja rzeczy w Warszawie i chetnie by je jej oddali czy bylaby mozliwosc zeby razem z transportem Suni zabrac je do Wrocławia??? Edi mieszka w Żmigrodzie to juz niedaleko i tu jakos to dalej zawieziemy. No wiec jak????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatanurek']Ale jaki feler ?? Mam nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja :) Doleczymy i bedzie dobrze :loveu: Prawda??[/QUOTE]

Też mam nadzieję, że "pójdzie na leki", ale pewności nie ma, być może taka będzie jej uroda i będzie kulała, może również przejść i odnawiać się co jakiś czas.

[quote name='graynew']
A teraz mam pytanie jak pewnie czesc z Was wie. Edi100 potrzebuje pomocy wszelakiego rodzaju. Sa dogomaniacy ktorzy maja rzeczy w Warszawie i chetnie by je jej oddali czy bylaby mozliwosc zeby razem z transportem Suni zabrac je do Wrocławia??? Edi mieszka w Żmigrodzie to juz niedaleko i tu jakos to dalej zawieziemy. No wiec jak????[/QUOTE]

Oczywiście, ale nie wiem czy masz świadomość, że ja będę jechała z Jędrzejowa (świętokrzyskie) - 220 km od Warszawy ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']graynew, podlizujesz się :eviltong:
Ja też mam wielką nadzieję,że sunie pójdzie na spacerek z nową , SWOJĄ rodzinką.[/QUOTE]
:ices_bla: jesli sie podlizuje to nieswiadomie. TAk wlasciwie to dalej nie wiem o co chodzi no ale coz ja mam jasne wlosy :lol:
Moze sie uda Agate zwerbowac do szukania Bruna??? Wiem wiem innych wysylam a sama nie ide :( no ale moze chociaz tak cos pomoge...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']:ices_bla: jesli sie podlizuje to nieswiadomie. TAk wlasciwie to dalej nie wiem o co chodzi no ale coz ja mam jasne wlosy :lol:
Moze sie uda Agate zwerbowac do szukania Bruna??? Wiem wiem innych wysylam a sama nie ide :( no ale moze chociaz tak cos pomoge...[/QUOTE]

Agata o wszystko jutro wypyta o 13:30 jezeli chodzi o poszukiwanie Bruna i postara się pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatanurek']Ja już bym też chciała :) Powiedz a jak Shirunia przyjmuje tabletki? Bez problemu czy podstępem:evil_lol: w kawałku jakiegoś mięska?[/QUOTE]

No w mięsku, w mięsku - niestety. Ani odrobaczaczy, ani tych wczorajszych nie chciała przyjąć z ręki.

Ten meloksican to coś małego, artresan większy, ale w mięsku zje wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny co do transportu to chyba za daleko od Wawy wiec dziekuje i przepraszam za zamieszanie :)
Natomiast dostalam kilka PW o jaka pomoc dla Edi100 chodzi. WIec pozwole sobie wkleic linka do watku. Bo jak zaczniemy sobie tak przekazywac to jeszcze z tego jakies kwiatki wyjda :roll:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f935/dogomaniaczki-potrzebuja-pomocy-172316/[/URL]
Agata czyli jeszcze tylko chwilka i Shira bedzie u Ciebie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Dziewczyny co do transportu to chyba za daleko od Wawy wiec dziekuje i przepraszam za zamieszanie :)
Natomiast dostalam kilka PW o jaka pomoc dla Edi100 chodzi. WIec pozwole sobie wkleic linka do watku. Bo jak zaczniemy sobie tak przekazywac to jeszcze z tego jakies kwiatki wyjda :roll:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f935/dogomaniaczki-potrzebuja-pomocy-172316/[/URL]
Agata czyli jeszcze tylko chwilka i Shira bedzie u Ciebie :D[/QUOTE]

Z transportem spróbuj - może znajdzie się coś Wawa - Jędrzejów, leżymy na trasie Warszawa-Kraków, więc może ktoś będzie jechał do soboty akurat.

Co to za przedwczesne insynuacje :mad: ? Dopiero za godzinę sroga Poker odwiedzi Agatę i przetrzepie jak Eliza przykazała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Alez oczywiscie Poker :mad: Agatke jak cos bedzie nie tak :evil_lol:
Bo wszechwladna ELiza :modla: nakazala :eviltong:

:laola:[/QUOTE]



Nie wszechwładna - absolutnie nie :mad:

Ale wymagająca i to bardzo, bo swojej księżniczki Shiry byle gdzie nie odda - strzeżcie się wszyscy z nieczystymi zamiarami :diabloti: Nie na marne wstaję rańcem i codziennie jeżdżę do tego kochanego dziada 3 razy dziennie pod niedyspozycję Diuny, zaniedbując tym samym swojego sierściucha. Byle komu nie oddam, ooooo nie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Eliza ale Agatka to Agatka a nie byle kto :D
A tak na powaznie to masz oczywiscie racje, ale i tak trzymam kciuki i licze, ze Shira bedzie chodzic na spacery z nami we Wrocku juz niedlugo :p[/QUOTE]

Żarty żartami - w ten sposób możemy umilić sobie oczekiwanie :eviltong:

Ja też mam nadzieję i mocno wierzę, że to będzie TEN dom. Przeczucie rzadko mnie myli, a tu od I maila dało się wyczuć to coś !

A czyżbyś znała Agatę osobiście ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...