Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pekatrine']Ten pierwszy domek, który się zgłosił, to moja znajoma. Super babeczka z bardzo fajnymi dzieciaczkami. Z czystym sumieniem oddałabym jej pod opiekę moje psinki:-) Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło.[/QUOTE]


No właśnie na temat tego chciałam milczeć, ale widzę, że ktoś mnie już podkablował. Tfu, tfu nie zapeszam dalej :cool3:

Jutro jedziemy na rtg łapci do Kielc - zobaczymy o co chodzi z tym kuleniem.

Link to comment
Share on other sites

ale cudowna sesja :loveu: genialna ona jest...
a co wejde na jakiś watek Eliza od Ciebie jak mam chwilę na ogłoszenia to zawsze się coś kroi :cool3:
[quote name='eliza_sk']

Jutro jedziemy na rtg łapci do Kielc - zobaczymy o co chodzi z tym kuleniem.[/QUOTE]
ojojoj będziecie w kielcach?? tylko nie mów, że na prostej bo chyba nie wytrzymam i Was napadnę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi miło, że wszyscy trzymają za nas kciuki:oops: my już nie możemy się doczekać.
Eliza prosiła, żebym napisała kilka słów jak natknęłam się na Shirkę.
Od jakiegoś czasu dostawałam od znajomej linki z biednymi psinkami, stwierdziłam więc, że zaloguję się i sama także będę nadzorować. Mój mąż stwierdził, że to trochę masochizm, bo zawsze odchodziłam od komputera ze łzami w oczach. Jak w niedziele wieczorem zobaczyłam Shire od razu napisałam i okazało się, że dalej szuka w domu. Serce waliło mi jak młot jak czekałam na informacje zwrotną. Jak ją zobaczyłam to było jak na pierwszej randce z moim mężem wiedziałąm, że chcę być z nią na zawsze. Teraz tylko mam nadzieję, że przejdziemy pozytywnie rozmowę przedadopcyjną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']agatanurek zasypuje mnie pW , chyba chce się przypodobać :evil_lol:[/QUOTE]

Cioteczka - nie zniechęcaj nam tu potencjalnego domku :eviltong:



[quote name='agatanurek']ups, nie chciałam wyjść na lizuskę :(:shake: już się nie odzywam[/QUOTE]
[B]
Agatko[/B] spokojnie - proszę się do nas odzywać, bo inaczej nie oddam Shiry [SIZE=1](może taki argument zadziała)[/SIZE] :evil_lol:


[B]Poker [/B]- napisałam Ci pw, że jeżeli możesz, żebyś uwinęła się z wizytą przed weekendem, bo jak coś to w sobotę odwiedzę Wasze piękne miasto - razem z Shirakiem oczywiście.


[B]Ewelinko[/B] - będę na Prostej oczywiście, zapraszam, kończę pracę o 15, jadę po Shiraka i w drogę, myślę, że przez te cholerne korki w tych Waszych Kielcach, na miejscu będę ok 16-16.30.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...