Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrawiam wszystkich z Nowym Rokiem...Za pół godziny wyruszamy z E-S do Nowodworu. Plan jest taki: Mamy nadzieję,że w miarę szybko tam dotrzemy. Damy znać ze schroniska. Jeżeli będzie sunia jamnicza , bierzemy - zawozimy do weta, i albo jedzie bo jest w kondycji do drogi, albo zostaje w klinice. Nie wiemy czy to tylko wychudzenie, czy choroba i wychudzenie. i nie wiemy czy piesia żyje. Ostatnio jak byłam w schronie to nie widziałam ani ratlerki ani jamniczki... one nie są długo, co dobrze wróży...

Link to comment
Share on other sites

Transport jest :)
brakuje tylko Atlanty :)

Dzwonie do E-S , nie odpowiada.

Kto bedzie wiozl Atlante na trase? Przekaze nr tel, zeby sie skontaktowac z tymi ludzmi. Musicie na nich czekac, oni musza byc punktualnie w Warszawie bo Grzegorz do pracy idzie.

Prosza o kocyk, Atlanta bedzie jechala na kolanach.

E-S prosze o kontakt 0 501 226 939

Link to comment
Share on other sites

Atlanta zaadoptowana i juz poza schronem :):)

Dziewczyny wziely DWA psiaki !!! Jedna mix jamniczke, mikrosunie (do malagos) i druga spaniela, ktorego wywalili z samochodzu ze szczeniakiem (szczeniak juz w domu).

No i jada z tymi psiakami :)

(szybko nazywam mikrosunie - BUNIA)

BUNIA zostanie przekazana do Grzegorza, ktory jedzie do Warszawy. Bedzie tu ok 18, 18.30 . Sunia jest do wziecia z Goclawia (bezposrednio) albo z Mokotowa ode mnie. Nie wiem o ktorej Agnieszka przyjedzie.

malagos: co dalej? :) prosze o kontakt 0 501 226 939 .

Link to comment
Share on other sites

Dopiero mam prąd, jakiś pan walnał w słup i odciał całą wieś.
Zaraz zadzwonię do Agnieszki, wczoraj wieczorem odwołałam alarm, taka byłam pewna, ze jamniczka zostanie na kilka dni w lecznicy i że ją odbierzemy w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że prawie wszystkie szczeniory ostatnio chorowały, więc możliwe, że będzie potrzebne większe zaplecze finansowe i dla tych. U nas leczenie jednego szczeniaka to ok. 600 zł, więc koszty niemałe.

Po drugie - jak z opłaceniem tymczasu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że prawie wszystkie szczeniory ostatnio chorowały, więc możliwe, że będzie potrzebne większe zaplecze finansowe i dla tych. U nas leczenie jednego szczeniaka to ok. 600 zł, więc koszty niemałe.

Po drugie - jak z opłaceniem tymczasu?[/QUOTE]

o ile dobrze przeczytałam to za tymczas jamniczki u Malagos płacone będzie z jamniczej skarpety.



a wiecie może jaki my mamy długi? do spłaty pozostała nam Malagoś 105(?) zł i za Nane, tylko nie wiem ile.
no i zbieramy na hotel Oliwki. coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Za Nanę jest coś ok. 300 zł, troszkę mniej. Na Oliwki sterylkę mieliśmy chyba zbierać? No trzeba płacić kolejny miesiąc tymczasu u piranhy dla Cykora. Napisała mi Paulina, że ma być jeszcze jedna wpłata na Nanę - jak dojdzie, będę regulować. A u malagos chyba 155?

Link to comment
Share on other sites

Jestem
u mnie sa obie sunie, proszę aby ktoś mi wysłał telefon do Grzegorza, bo to on jedzie z Zamościa, prawda? Musze mu dowieźć Bunię - chociaż dla mnie to już Przylepka małą czarną jamnikowatą. Zabrałyśmy tą spanielkę, nazywam ją Fryga, suki ją zeżrą, dlatego była trzymana sama, na spacerze Sasza się na nią rzuciła.
Przylepka ze stresu bo ją potwornie zestresował kontenerek, zrzuca sierść, musiałam ją wykąpać, obie są:
wesołe, potrafią chodzić na smyczy, słuchają się, Przylepka się stresuje miastem i wtedy nie chce iść, ale w końcu idzie, Fryga byłaby idealna do domu z dziećmi, chociaż jak tak teraz patrzę jak się walnęła mi pod nogami i chrapie, to chyba niekoniecznie do dzieci, obie sunie ładnie jeżdżą autem /pod warunkiem, że nie w kontenerku, tam obie srają, rzygają, sikają i co tylko chcecie - poza kontenerem grzecznie siedzą, wyglądają przez okno - zero agresji, obok kotów na parkingu przeszły jakby ich nie widziały, panią domu - Zdrapkę wylizały po pyszczku, więc jest zgoda. Pzylepka wyślizgnęła mi się pod domem z obróżki, bo to taka chudzina, że z niej zlazły najpierw szelki, potem obroża, mój mąż zawołał do niej stój, chodź tutaj i stanęła, siadła, podwinęła ogonek, dała się zapiąć. Zajęła teraz łóżko Zdrapki i schnie :) Zjadły Royala dla długowłosych. Przylepka chudzina, ale nie kościotrup straszny, bardzo chyda, powiedzmy, prawie szkielecik, ale jeszcze nie szkielecik. Ma cudowny charakter, słodka, mądra, posłuszna. Obie mają ok. 2-3 lata.
Jak ktoś mi poda mila i potrafi szybko wrzucać zdjęcia, to bym wysłała, bo ja jak zacznę to może na jutro dopiero będą.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Źle podliczyłam na watku Milusi, wpłaciła jeszcze Randa 25 zł, dług wynosi 80 zl.

Ta sunia zabrana dziś ze schroniska, to nie jamniczka! Na [B]moją prośbę[/B] zabrana została mała krótkonoga sunia, bardzo kontaktowa i przyjazna.
niech ona będzie na mój rachunek, zrobię jakieś bazarki itp.
Na sterylizacje też podziadujemy na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Źle podliczyłam na watku Milusi, wpłaciła jeszcze Randa 25 zł, dług wynosi 80 zl.

Ta sunia zabrana dziś ze schroniska, to nie jamniczka! Na [B]moją prośbę[/B] zabrana została mała krótkonoga sunia, bardzo kontaktowa i przyjazna.
niech ona będzie na mój rachunek, zrobię jakieś bazarki itp.
Na sterylizacje też podziadujemy na forum.[/QUOTE]

Ok, to wyślę na dniach, zaraz oczyszczę skrzynkę, wyślij mi pw z numerem konta. Do sterylki się dołożymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...