Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teresz10, ta czarna onka jest przepiękna, nie mogę się napatrzeć, rewelacja:loveu: Szkoda że moja kaukazica nie lubi dużych koleżanek, ehhh. Popytam po znajomych, bo szkoda takiej perły w schronie. A może Owczarki w Potrzebie by się zainteresowały? Dobrze, że już po sterylce, bo buraków nie brakuje:diabloti:

Edited by ewajanka
dopis
Link to comment
Share on other sites

Byly 2 - mniejsza pojechala , wieksza zostala. Wygladaly jak siostry... uparlam sie oproznic pewien boks zanim zrobia to inni cokolwiek to znaczy...wiec szukam tej siwej pysi - ktora wcale nie jest wiekowa - tylko takiej oszronionej urody...szukam domku tymczasowego. Jest zgodna i pogodna , duzo dobrej energii.

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

Sara w schronie :
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eVT8nIoIKjo/Uy9ASSI8kQI/AAAAAAAAMrg/lyeTVpDJIQE/s512/2014-03-14 13.15.23.jpg[/IMG]

Sara w fundacji przytul psa , zapomnialam podeslac te zdjecia...

Sara u mnie przed wyjazdem do fundacji umyta i ostrzyzona i zadowolona. Sara jest bardzo madra i rozgarnieta , pogodna i spokojna. Przez 2 dni zachwycilam sie jej charakterem a i P Ela z fundacji tez bardzo ją chwali [IMG]http://przytulpsa.pl/wp-content/uploads/2014/05/130.jpg[/IMG]

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

A może ktoś z Was zna kogoś kto przygarnąłby piękną sunię owczarka niemieckiego? Sunia ze schroniska w Nowodworze została wzięta do dt w Lublinie.
Ja nie jestem osobą kontaktową ale piszę gdzie się da, żeby choć troszkę zwiększyć szansę tej suni na dom stały...
Tu jest jej ogłoszenie: [URL]http://olx.pl/oferta/luska-owczarek-niemiecki-szuka-dobrego-domu-CID103-ID5VGTd.html#2aee003ec9;promoted[/URL]

Edited by szani
Link to comment
Share on other sites

[B]149.TOSIA[/B] czyli PCHEŁKA
[B]150.CZARNA[/B] fundacja/ teraz DS
[B]151.Owczarka[/B] czarna fundacja /teraz DS
[B]152.SARA[/B] sznaucerkowata
[B]153.MALINKA[/B]
[B]154. JUKA[/B] DS ŚwidniK
[B]154.BENIO MIECIO[/B]
[B]155.KIKUTEK EDZIO [/B]trójłapek fundacja Koci Świat
[B]156/157. MAMA z synkiem[/B] , mama ds + synio Fundacja Pies na Zakrecie
[B]158.MALAMUT[/B] sunia fundacja FAM
[B]159. MALAMUT[/B] sunia fundacja FAM
[B]160.Sunia[/B] szczeniaczek 10 m-cy z klateczki na nóżkach

Będą zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś kojarzy może psy, które w ubiegłym tygodniu wyjechały do Nowodworu z Parczewa? Brązowo-szary samiec wielkości mniej więcej do kolana i nieduża, ruda suczka. Mam zdjęcie, ale nie mogę go tutaj wkleić, bo wyskakuje jakiś błąd.

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś uratuje małą, wychudzoną sunię? :( Ona prosi choćby o DT, byle nie schronisko...
Tutaj jest link do ogłoszenia: [URL]https://www.facebook.com/elzbieta.szczepinska.7/media_set?set=a.740476542658251.1073741835.100000877377663&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olusia977']Chyba muszę namówić rodziców ;) będzie można ją wtedy zamknąć , bo okazała się typowym molosem - rodzina tak , obcy nie. Już tyle dla niej zrobiłam , już tak ją pokochałam , że nie wyobrażam sobie jej nie mieć :loveu: skradła moje serducho. a nad kontaktami z obcymi będziemy pracować :) JUż tyle pracujemy razem nad różnymi rzeczami , to będziemy pracować dalej.[/QUOTE]

pitu pitu... własnie się natknęłam na fb na ogłoszenie, że Maja ma czas do końca czerwca

"PILNIE POTRZEBNY DOM - INOWROCŁAW (ogłoszenie grzecznościowe)
Niestety podjęliśmy decyzję o oddaniu psa po adopcji .Walczyliśmy o nią , ale się nie udało. Maja nie jest psem dla nas ,czyli psem rodzinnym , który ewentualnie poszczeka. Suczka 1,5 roku, sterylizowana, odrobaczona , odpchlona, zabezpieczona na kleszcze, zaszczepiona na wściekliznę i inne choroby. Maja uwielbia głaskanie. Jest psem pojętym , lubiącym kontakt z OPIEKUNEM, pies terytorialny , nie wpuści nikogo obcego nawet pod obecność właściciela. Lubi bawić się , biegać. Nigdy nie zdarzyło się , aby zachowała się wobec domowników agresywnie. Ma nawyk skakania na ludzi , ale jest w trakcie oduczania. Nie pilnuje jedzenia, zabawek - można spokojnie zabrać. Mieszka z suczką dalmatyńczyka. Ciągle zaczyna zabawę , zaczepia do zabawy. Dogadała się z nią bez problemu. Na spacerach w stosunku do innych psów podchodziła i chciała się bawić. Nie akceptuje jedynie jednej suki z sąsiedztwa. Umie chodzić na smyczy , ale nie czuje się na niej pewnie. W schronisku była wylęknioną sunią, ufała jedynie tym co się nią zajmowali. Nigdy w schronisku nie przejawiła agresji w stosunku do ludzi czy psów. U nas na początku też pozwalała się głaskać wszytskim obcym . Teraz już absolutnie nie bo nie wpuści ich na teren. Na spacerach nie podchodzi do obcych i nie wykazuje agresji - zdarza się czasami że szczeknie. Okolice Inowrocławia. Potrzebny chociaż DT. Nie chcemy być zmuszeni oddać jej do schroniska . Prosimy o pomoc. Pokochaliśmy ją z całego serca, ale byliśmy przygotowani na dużą łagodną ciapę jak mówiono w schronisku. Niestety po zadomowieniu Maja pokazała swoją naturę. Mamy czas do końca czerwca. Kontakt: 664639160"

[url]https://www.facebook.com/kasia.rez/posts/10201355590286546[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, sorki, ja z innej beczki. Walę tutaj, bo jesteście doświadczone i na pewno mi pomożecie.

[B]W marcu [/B]zaszczepiłam swoje dwa psy przeciw wściekliźnie.[B]Dzisiaj[/B] syn poszedł na wirusówki.
I w pewnym momencie pani weterynarz oprzytomniała, że się pomyliła i po raz drugi zaszczepiła wściekliznę.:angryy:
Jestem tak zdenerwowana, że nie mogę skupić się na pracy. Syn zdruzgotany.
Pani przeprosiła.Za szczepienie suki nie wzięła pieniędzy (drugiego psa zaszczepiła już właściwie). Zapewniła, że to nie zaszkodzi, jednak (zdublowanej) procedury do książeczki nie wpisała.
Kiedy zadzwoniłam z pytaniami kto i dlaczego,więc "w biegu", chłodno powiedziano mi, że "to koleżanka" - "wirusówki wpisała"
A wściekliznę ?-wścieklizny nie."
Na moje pytanie :dlaczego ? - cisza .... Mówię : to ja dzisiaj podjadę po wpis.
"Dzisiaj do 14-stej !" - usłyszałam rezolutną informację.
No to będę w poniedziałek.
"Dobrze".
Ani żadnych wyjaśnień, ani przeprosin, ani słowa uspokojenia.

[SIZE=4][B]Czy ktoś potrafi mnie uspokoić i potwierdzić opinię wetki, że nic mojemu psu nie będzie po podwójnym szczepieniu p/wściekliźnie (marzec i czerwiec )?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3E3E3E]MIKROSUNIA PIRATKA PILNIE SZUKA DOMU, choćby TYMCZASOWEGO.[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]Jest przyjazna i bardzo potrzebuje miłości ale nie akceptuje innych psów.[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]Przebywa w DT w Lubartowie, jeśli nie znajdzie innego DT wróci do schroniska, bo nieakceptuje mojej suni, a w wyniku tego jest ciągła wojna.[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]kontakt: 782368101
[/COLOR][IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/p526x296/10417459_699753520060799_5626430840436579114_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10382831_699536280082523_4330690571146886721_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy "nie akceptuje innych psów", możesz rozwinąć, może jakieś konkretne przykłady, opisy "spięć"? Pytam, bo często to nie wina psów tylko niestety ludzi, którzy nie pomagają się psom dogadać i porozumieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...