Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

[quote name='teresz10']Suczek malutkich i czarnych jest...5. co pojade do schroniska to jedna wiecej . 3 kudlate , 1 gladkowlosa i 1 szorstkowlosa.

2 u mnie w domu od dzisiejszego popoludnia. Nie moglam zostawic w mokrej słomie.

Suczki ktore sa u mnie sa bardzo grzeczne ...one sa bezszelestne...[/QUOTE]

teresz10, to szczeniaki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Suczka nr.1. Jak wiecie lubie jamniki i male psiaki i takie najbardziej zauwazam. Podczas jednej z wizyt przemknelo mi przed oczami to cos wielkosci wiekszego szczurka prycisniete do ziemi. Z budy do budy ...potem juz nie widzialam. Ale bylo w mojej glowie. Pojechalysmy z Kasia robic zdjecia a wlasciwie poszukac tej malej. Przeszukalismy 3 boksy z malymi suczkami i gdy juz pracownik mowil ze mi sie przywidzialo w ostatnim boksie siedziala ta mala w budzie nie wychodzac przez ponad miesiac. Nawet pracownicy byli zdziwieni ze taka jest...Nie mialam jej na zadnym zdjeciu...Sunia przytulila sie do Kasi , a ja robilam zdjecia...Poprosilismy o sterylizacje , od wczoraj suczka jest u mnie - po sterylce zabralam zeby nie siedziala na brudnej slomie -
Sunia potrzebuje dt zdecydowanie. Nie bierze jedzenia z reki, siedzi na legowisku i go nie opuszcza aby do mnie przyjsc choc bardzo chce i ciagle macha ogonkiem na moj widok - boi sie ze drugi piesek jej zajmie kocyk... karmie ja zabierajac drugiego pieska bo sie boi jesc przy drugim piesku itd - przeszla swoje bidka... Tu na zdjeciu sa obie - bo ta druga to taki przytulak ze gdzie ja wyciagam reke to ona juz tam lezy brzuchem do gory w ogole nie przejmujac sie kolezanka...
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eMGO0IwzhPU/U2V3Zko4rVI/AAAAAAAAO3o/ijUVWX-5qIc/s512/IMG_4446.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TKrU1xy8uIg/U1q03nEoh0I/AAAAAAAAOhk/DIPd_ojonKs/s512/DSC_1129.JPG[/IMG]

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

jakiś błąd w linku , nie można zobaczyć zdjęć chyba , że ja mam taki problem :)
Dla tych co poznają i pamiętają ,Beżowy Mix Charta z Nowodworu Boguś przesyła pozdrowienia z nowego domku :)
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/d7104efa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjecie mowiace wszystko na temat Nowodworu - mnostwo malych suczek , lagodnych ktorych nikt nie chce bo suczki...choc wysterylizowana - ale to suka wiec be... No to w Polskę z tym "Be" idziemy , w Polske idziemy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-35c47UiJp0g/U2VqKVpKgEI/AAAAAAAAOqM/rwvhCPG9VoI/s512/IMG_4330.JPG[/IMG]

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

To druga sunia u mnie po sterylce . wazylam = 6 kilo na dlugich lapkach, TA wlasciwie nadaje sie juz do DS. Proludzka, bezstresowa , bardzo mlodziutka - wlasciwie szczeniak ok roczny. Wysterylizowana, ogon mozna podlaczyc pod wiatrak - zeby sie wiatrak szybciej krecil, jada wszystko i niemalo, zalizalaby , w obliczu czlowieka relaksuje sie i wywala brzuszysko do glaskania. Dotykalam jej szwow, zagladalam w uszy - mozna wszystko. Nie obawialabym sie jej oddac do domu z dziecmi nawet malymi. Jest stonowana, zrownowazona mimo mlodego wieku . zdjecia zrobione wczoraj tuz po przyjezdzie troche wystraszona ale naprawde trwalo to 10 minut.
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y03pknMftQU/U2V2lo9F6HI/AAAAAAAAO2o/GQgHHgMto7c/s512/IMG_4427.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Trzecia mala sunia po sterylce to ta - terierowata i energiczna. Ona nie zauwazyla ze jest w schronisku ani ze miala sterylkę - proludzka , przytulak nie odstepujacy czlowieka - z temperamentem/ energią terierka . Mlodziutka okolo roczna. Tej pannie potrzeba dt dla oglady - lecz tymczas z ogrodkiem i innym pieskiem bo jest baaardzo towarzyska i zabawowa... od drugiego pieska w mig sie wszystkiego nauczy
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KHG1kcZdrfs/U0uKVRYZNUI/AAAAAAAAOKk/5gomCwIMLek/s512/IMG_4019.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Aż serce się kroi patrząc na te biedne psiaki :shake: Taaa suka be...:angryy: Tylko mało kto wie , że mając suczkę nie uschną wszystkie krzewy w ogrodzie jak po sikaniu psa. Jak pomyślę , że Maja była w takiej sytuacji i jest w niej tysiące psiaków ... Nie ogarniam tego. Nasze zazdrośnice jak to baby , ale żadnych walk, użycia zębów ;) Nie żałujemy , że wzieliśmy Majkę . Co dwa psy to trzy razy więcej obowiązków i sto razy więcej radości :) Urzekła mnie te terierowata suczka. Cudowna jest :loveu: Oby szybko znalazła kochający domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']teresz10, mogę prosić o kontakt do Ciebie. Nie wiem do kogo mam pisać, bo nie odpowiadasz na moje posty. jestem zainteresowana suczką nr 1[/QUOTE]
Bardzo fajna suczka, cudak kochany :)
a gdzie mieszkasz? bo może by jakoś udało się połączyć zabranie i tej suni, i drugiej, do mnie?...

Link to comment
Share on other sites

wysylam kontakt tel. czesto nie siedze na kompie - zazwyczaj o 6-7 rano .potem tel, czasem fejs

Teraz o suczce - sunia najprawdopodobniej siedziala na lancuszku u budki...jest cicha spokojna , boi sie wszelkich psow. Agresywna do opiekuna nie jest absolutnie, brac na rece, przytulac to dla niej kosmos, jesc z reki to dla niej kosmos - przyjsc do czlowieka to dla niej kosmos.
Nie boi sie czlowieka - poprostu to sa dla niej niezrozumiale gesty. Mysle ze siedziala u jakiejs starszej babci przywiazana do budy. Sunia nie ma 4 dolnych zebow z powodu krzywego zgryzu, zabki sie wylozyly i pewnie powypadaly - nie wiem ile ma lat - okolo 3 napewno.
Sunia robi kupe na metr przed budka na wiecej od budki sie nie oddala jak by wciaz lancuch miala, do budki ucieka - nie wychodzimy na spacery - bo juz samo mieszkanie to kosmos... chodzenie po plytkach to chyba bede uczyla po antydepresancie. Stajac na plytce terakotowej ...dretwieje... nie podejdzie do smakolyka chyba ze z chodniczka dostanie wyciagnieta szyją ...jak ja postawie na terakote to stoi bojac sie dotrzec do budki. Obok niej biega po terakocie drugi piesek jakby nigdy nic... ona nie obserwuje psiego swiata. Metr od budki nie odchodzi - domu nie chce zwiedzac, nie ma zamiaru odejsc od budki... Ciezko do niej dotrzec bo smakolyk jej nie przekupi, glaskanie nie skusi dosyc aby pokonala bariere strachu - mysle ze czas i to niemalo czasu ...zupelnie powaznie rozwazam tez antydepresant.
Mialam do czynienia raz przy takim dzikusku cywilizacyjnym ale zyjacym z psami za pan brat i po "zdjeciu" stresu pigułą - poszla nauka od psa... a tu - zacielam sie... co dalej?

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Suczek malutkich i czarnych jest...5. co pojade do schroniska to jedna wiecej . 3 kudlate , 1 gladkowlosa i 1 szorstkowlosa.

2 u mnie w domu od dzisiejszego popoludnia. Nie moglam zostawic w mokrej słomie.

Suczki ktore sa u mnie sa bardzo grzeczne ...one sa bezszelestne...[/QUOTE]

Czy któraś z nich znalazła dom? A jak Tereszku te Twoje tymczasowiczki, goja sie ranki po sterylce? i czy którą wybiera sie do Katowic? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']teresz10, mogę prosić o kontakt do Ciebie. Nie wiem do kogo mam pisać, bo nie odpowiadasz na moje posty. jestem zainteresowana suczką nr 1[/QUOTE]

Martwi mnie ta cisza... Katarzyna, odezwij się......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Martwi mnie ta cisza... Katarzyna, odezwij się......[/QUOTE]

jestem, cały czas. rozmawiałam z teresz10 i umówiłam się, że jak się nie odezwę, to będzie ogłaszać suczki. U mnie jest w tym momencie od kilku dni na dt suczka w typie jack rusella, bardzo trudna i nie wiem, co dalej.
Z jednej strony jest bardzo wycofana i dzika, nie potrafi chodzić na smyczy a z drugiej atakuje moje psy. Bałam się tego, jak przyjmą ją moje psy, ale tu nie było problemu.
Muszę przeczekać kilka dni i zobaczymy, co dalej. jest mi jej bardzo żal, bo od dwóch lat szuka domu.
Ale te ataki mogą się źle skończyć, bo u mnie są dwa duże owczarki, w tym jedne suka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...