Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Musze jechać bo Teresz znów wymyśli jakieś dziwne rasy więc ktoś musi pilnować porządku.[/QUOTE]
Ja do dziś chylę czoła przed Teresz za 'niżła' :D Ale żeby upilnować Teresz, to raczej przydałby się jakiś oddział wojska, czy cuś, bo sami nie damy rady nad nią zapanować jak złapie psią fazę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Ok - to w takim razie jedziemy w niedzielę - prosze jak ktos ma szelki i duże obroze aby zabrac bo smyczki tam mają ale szelek zdecydowanie brak[/QUOTE]

Nie wiem czy będę mogła podjechać z pomocą, ale dajcie znać o której jedziecie jakby co...

Link to comment
Share on other sites

PIlnie potrzebny transport dla DOBERMANA na trasie LUBLIN WARSZAWA/PRUSZKÓW, kontakt 698426362, mamy 100zł na ten transport. Może ktoś wraca po weekendzie do Warszawy?

Dobek jest przyjazny i bezstresowy, mam transporter ale on jest ciut za ciasny jak na gabaryty tego dobka

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy wczoraj - Muzzy zrobił zdjęcia - ale jeszcze chwilę potrwa zanim je wrzuci na wątek.
Zapraszamy wieczorem do oglądania. W schronisku zostało wysterylizowanych 5 suczek - szukam DT dla sterylizowanych suczek które mam zamiar zabrac po sterylkach z kliniki aby doszły do siebie. Wyraznie widac po boksach ze zalegają suczki , małych do 8 kilo jest z 10sztuk. W boksach psich - raczej luzy, te z suczkami zapełnione po brzegi. Ogólnie dużo psów nowych, niektóre z obrożami - widac ze zadbane . Gdzie jeszcze oprócz zaginione i zgubiłem psa ogłaszac znalezione psiaki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Byliśmy wczoraj - Muzzy zrobił zdjęcia - ale jeszcze chwilę potrwa zanim je wrzuci na wątek.
Zapraszamy wieczorem do oglądania. W schronisku zostało wysterylizowanych 5 suczek - szukam DT dla sterylizowanych suczek które mam zamiar zabrac po sterylkach z kliniki aby doszły do siebie. Wyraznie widac po boksach ze zalegają suczki , małych do 8 kilo jest z 10sztuk. W boksach psich - raczej luzy, te z suczkami zapełnione po brzegi. Ogólnie dużo psów nowych, niektóre z obrożami - widac ze zadbane . Gdzie jeszcze oprócz zaginione i zgubiłem psa ogłaszac znalezione psiaki ?[/QUOTE]
Wydaje mi się że można je ogłaszać na portalach adopcyjnych.

Link to comment
Share on other sites

Część zdjęć wrzuciłem właśnie na [URL="http://www.PsiFotograf.com"]www.PsiFotograf.com[/URL], zapraszam.

[CENTER][IMG]http://psifotograf.com/images/phocagallery/2012/14_Nowodwor_3/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3896_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[CENTER][IMG]http://psifotograf.com/images/phocagallery/2012/14_Nowodwor_3/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_4090_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[CENTER][IMG]http://psifotograf.com/images/phocagallery/2012/14_Nowodwor_3/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_4065_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Edited by muzzy
Link to comment
Share on other sites

[B]1. SUCZKI szczeniaczki[/B] /[B][COLOR=#ff0000]mają domy[/COLOR][/B]- siostrzyczki. Sa zsocjalizowane , garną sie do człowieka , chcą byc przytulane , w boksie nie szczekają tylko machają ogonkami - takie cichutkie i miłe przylepki, średniaki. Jak spojrzałam na te szpiczaste pysie i łatki pomyslałam o sheltie.


[B]2. Młody PIES BERNARDYN [/B], taki w rozmiarze L - jak widac stoi na łancuchu przy wejsciu i ani mu w głowie pilnowac - czeka na głaskanki i przytulanki. Jest bardzo sympatyczny. Myślę ze jak ma rok to góra

[B]3. PIES OWCZAREK SRODKOWOAZJATYCKI[/B]- zdjęcia za kratami - podobno w typie srodkowoazjatyckiego młody około roku, ma przycięte uszy. Na poczatku podobno był nieufny do pracownika po urlopie ale 2 dni mu wystarczyło aby sie przekonac i zakolegowac. Stróżujący.

[B]4.[/B] [B]RUDY HUSKY PIES[/B] wyraznie zadowolony z życia, wesoły, nowy - jeszcze w pojedynce, bez stresu do ludzi i psów. Byle cos sie działo i było ciekawie

[B]5. SUKA WYZEŁKA[/B] - , szuka domku, jak wiecie moja ulubienica , [B]wysterylizowana[/B]- dlatego poszłą jeszcze raz do zdjęc , poogłaszamy w całej Polsce. Charakter cudny - co widac na zdjęciach - a siedzi od tak dawna w schronie...i mimo ogłoszen nikt sie nie zainteresował

[B]6.[/B] [B]SUKA - SETER GORDON I OWCZAREK (?)[COLOR=#ff0000] ma dom[/COLOR] [/B]czarno - brązowa - przemiła i kontaktowa, zawsze gotowa do zabawy i spaceru z człowiekiem, [B][U]wysterylizowana[/U][/B], nie reaguje zbytnio na inne psy raczej na człowieka..gotowa do adopcji
[B]
7. PIES BULLTERIER[/B] /[B][COLOR=#ff0000]ma dom[/COLOR][/B]- podobno jak na bulka nawet nie wyrywny. Bardziej sie cieszył wyjsciem z boksu niz kontaktem z był zainteresowany innymi psami, małe w ogóle go nie interesowały. Do ludzi bardzo łagodny i przytulasny

[B]8. PIES BERNARDYN XXL [/B]- łagodny i spokojny pan w srednim wieku, nie interesuje sie wielkim swiatem, raczej trawą swiezą i pachnącą, spokojem i kontaktem z człowiekiem. Gdybym miała dom z ogrodem wzięłabym go bez chwili namysłu - wielki i majestatyczny ale absolutnie bez cienia agresji,

[B]9.SUKA HUSKY[/B] [B]szaro-czarna [COLOR=#ff0000]ma dom[/COLOR][/B] młoda około 1 rok - przyjazna wesoła - żywe sreberko , bardzo kontaktowa i przyjazna dla człowieka. Na razie siedzi w pojedynce bo jest kilka dni w schronie.
[B]
10. SUKA AMSTAFFKA[/B] (?) [B]brązowa[/B] sunia , absolutnie przyjazna do innych psów i suczek, siedzi w boksie z sukami, do ludzi przekochana i przyjazna - podobno ma cos z boksera - naprawde nie znam sie i ciezko mi okreslic rasę. Widac ze miała kilka razy szczenieta, jest wyeksploatowana , siersc bez połysku - nie jadała raczej w swym zyciu za dobrze i za wiele...

[B]11.SUKA AMSTAFFKA [/B](?) biało czarna , żywiołowa i przyjazna do ludzi ale do psów juz nie tak bardzo - siedzi w pojedynce - jest młodziutka i bardzo kontaktowa ale tez i temperamentna.

[B]12. SUKA MIX YORK[/B] /[B][COLOR=#ff0000]ma dom[/COLOR][/B]młodziutka [B]po sterylizacji[/B], jest bardzo przestraszona schroniskiem, bardzo przydałby sie choc dt aby sie pogoiła i zdecydowanie nie moze pójsc do boksu ogólnego...

[B]13. SUKA biało- brązowa[/B] /[B][COLOR=#ff0000]ma dom[/COLOR][/B]- jest juz [B]po sterylizacji[/B] - taka mała fajna pchełka , ale minki do kotków robiłą ... do ludzi troszeczkę w pierwszym kontakcie nieufna - jak dla mnie taki babciowy typ jednego własciciela. Nieagresywna i niesczekliwa.

[B]14. SUKA kremowa terierowata [/B](?) - juz [B]po sterylizacji [/B], spokojniutka i niesmiała, szukamy dt aby nie wracała na boksy ogólne gdzie przepadnie ...myślę ze na dt bedzie aniołkiem - jest w typie przepraszam ze zyję ...
[B]
15. SUKA OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY /[/B]-[COLOR=#ff0000][B]ma dom[/B][/COLOR] młoda, wyglada na zaginioną , ładna siersc , dobry kontakt z człowiekiem, zywiołowa, bezstresowa - czy ktos nie szuka?

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

Bazarek na długi nowodworskich psiaków, bardzo proszę o podnoszenie bo im szybciej go spłacimy tym szybciej będzie można pomóc kolejnym psom

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227640-Kobiece-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-porcelana-i-nie-tylko!!-Do-10-06-ZAPRASZAMY!!!?p=19158908#post19158908[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Czy bullek miał sprawdzany tatuaż/chip?
Znaleziony, oddany?[/QUOTE]

Gdyby miał chip lub tatuaz to bysmy szukali dalej - dopytam gdzie odłowiony. Znaczy bardzo w typie - przeszukamy jeszcze raz czy nie ma tatuazu.

Trochę mnie zdziwiło - pierwszy raz w tym schronie widze te rasę - jezeli chodzi o inne to raczej powtarzające sie wzornictwo ...kilka seterowatych, znowu azjata, znowu benek, znowu owczarek, znowu dobek o husky nie wspomnę...

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

teresz link ze zdjęciami nie wchodzi,a chciałabym,jesli nie założył jeszcze nikt założyc watek na molosach odnośnie azjaty.
doddy-założysz bulowatym na niebieskim?
no i dołączam się do pytania as_ko-kiciusie male są także w schronie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...