Jump to content
Dogomania

Shakira i jej sukcesy na ringach


Ela.B

Recommended Posts

Rekus jak to Tabasko się spisał? :) On miał parę minut przyjemności, a Simba wycisnęła z siebie maluchy! I w dodatku ciągle się nimi opiekuje. Na szczęście podoba jej się bycie mamą. Dwa małe są podobne do taty, a dwa do mamy. Robią pierwsze kroki i są absolutnie cudowne! No i wreszcie jestem babcią i to w tak młodym wieku. :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze foty
Podaję linka do pierwszych fotek małych. Link pewnie się zdezaktualizuje za jakiś czas, bo będę wprowadzała zmiany na stronie. [url]http://www.facebook.com/pages/Magic-Dog-Manor/318864400711?ref=search&sid=100000686390267.3031580398..1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Małe biegają i nawet zaczynają zwiedzać coraz to nowe obszary mieszkania. Brak zdjęć jest spowodowany brakiem aparatu fotograficznego. Lustrzanka jest w tej chwili dla mnie za dużym wydatkiem, a na kompaktową cyfrówkę szkoda mi pieniędzy. Jedak ze względu na moją sympatię dla Ciebie Rekus, postaram się jak najszybciej zorganizwać sesję zdjęciową małym. :) Jestem też strasznie ciekawa co wyrośnie z Twojego grafitowego malucha, bo bardzo podobają mi się sharpki w tym kolorze. Pozdrawiam Ciebie i Twoje psiaki. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Dawno nie pisałam w wątku moje suni. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch shar pejek. Simby i jej córeczki Kisi. Simba ukończyła w czerwcu Championat Polski. Jedak do tej pory nie wysłałam jeszcze dokumentów. Kisi debiutuje w Rzeszowie w klasie młodzieży. Simba będzie wystawiona w championach. W palnach na ten rok kończenie Championatu Litwy Simby oraz Interchampinatu.
Dziękuję Dagro za sympatycznie życznia. Widziałam twoje zwierzaki. Są urocze.

Link to comment
Share on other sites

1. jesli nie wyslalas dokumentow to nie otrzymalas tytulu championa. wiec jak suka moze wystapic w klasie championow w ktorej trza posiadac ZATWIERDZONY przez jakis tam zwiazek kynologiczny tytuł? na papierze!

2. nie "ukonczyla Championatu Polski" bo takowegoo nie ma jest "Championat Wystawowy",ktorego potwierdzeniem jest cos w rodzaju dyplomu pod nazwa "championat Wystawowy", i o tym szcegole wiedza ci ktorzy ow tytul maja. Mozna przypuszcac ze Twoja suczka otrzymala na wystawach trzy wnioski CWC czyli 3 certyfikaty uprawniajace do WYSTAPIENIA do ZKwPl z WNIOSKIEM o przyznanie w/w tytulu championa,co wcale nie jest jednoznaczne z przyznaniem tytulu.

3. Wiec moze zamiast brylowac tytulami i certyfikatami moze wreszcie by wypadalo przeczytac regulaminy, statut i inne tego typu *******y zwiazkowe na temat wystawiania ,hodowli itp itd. po co sie osmieszac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...