Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

cięzko powiedzieć...śmierdział w każdym razie jak nieboskie stworzenie. Raczej nikt specjalnie o niego nie dbał, dorobił się już nawet pięknych dreadów.

[quote name='Becia66']ale kudłacz - pole popisu dla majuski :-D, to chyba tez starszawy piesek ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nowy piesek, ten kudłacz śmierdzący - Mopsik (jakoś musimy go nazywać) , jest bardzo fajnym psem, przymilnym, kochanym, już nie jest przestraszony, ale zaczepliwy też jest, zarówno do suk jak i psów, wczoraj zaczął przez siatkę napierniczać do Dingo, wypadła Pestka bo też fanką Dingo nie jest, to Mopsik chciał ją ugryźć, no to ja za obrożę, to on mnie też chciał ugryźć, ale nauczona doświadczeniem jak psy atakuję, od razu bo obezwładniłam, to był taki szybki nelson i wsadziłam do boksu, ot tak to jest jak jest zbyt duża kumulacja hormonów męskich :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Nowy piesek, ten kudłacz śmierdzący - Mopsik (jakoś musimy go nazywać) , jest bardzo fajnym psem, przymilnym, kochanym, już nie jest przestraszony, ale zaczepliwy też jest, zarówno do suk jak i psów, wczoraj zaczął przez siatkę napierniczać do Dingo, wypadła Pestka bo też fanką Dingo nie jest, to Mopsik chciał ją ugryźć, no to ja za obrożę, to on mnie też chciał ugryźć, ale nauczona doświadczeniem jak psy atakuję, od razu bo obezwładniłam, to był taki szybki nelson i wsadziłam do boksu, ot tak to jest jak jest zbyt duża kumulacja hormonów męskich :razz:[/QUOTE]

ze zdjęć wynika , że może być bardzo ładny

Link to comment
Share on other sites

helloł, wlaśnie wrócilam z przytułku, co jest!!! sobota i tylko my dwie z Agulą ? przywiozłam drabinę z myśla że wspólnie upchamy dywany na dach, a tu nie było z kim dźwigać i poszły do kontenera, a drabina moja miała frajdę z przejażdżki. Zrobilam troche zdjęć, wkleję później, póki co idę się wykąpać bom trochę nieświeża. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, wakacje wakacjami, ja wiem że to czas na relaks ale chyba nie dla nas. Przytulisko pełne, ani jednego wolnego boksu, a jutro przywożą kolejną suczkę dzikawą wyciągniętą z jamy. Od wczoraj ktoś ją przetrzymuje, jutro mają przywieźc do nas, tylko nie wiem gdzie ja wsadzą. Pamiętajmy też, że jeśli nie znajdziemy domu dla Bajera do 2 sierpnia to wraca do przytuliska ponieważ Małgosia wyjeżdża na wczasy.
Może zrobimy pospolite ruszenie z ogłoszeniami, żeby bodaj jeden psiak znalazł dom jeszcze w lipcu i zrobił miejsce w boksie dla następnego. Agula ty robilaś kiedyś ogłoszenia więc potrafisz, weź na tapetę jednego psa i potrzaskaj mu trochę.
[SIZE=3][B]Karolciasz i Figa[/B][/SIZE] - bardzo prosimy o pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Słuchajcie, wakacje wakacjami, ja wiem że to czas na relaks ale chyba nie dla nas. Przytulisko pełne, ani jednego wolnego boksu, a jutro przywożą kolejną suczkę dzikawą wyciągniętą z jamy. Od wczoraj ktoś ją przetrzymuje, jutro mają przywieźc do nas, tylko nie wiem gdzie ja wsadzą. Pamiętajmy też, że jeśli nie znajdziemy domu dla Bajera do 2 sierpnia to wraca do przytuliska ponieważ Małgosia wyjeżdża na wczasy.
Może zrobimy pospolite ruszenie z ogłoszeniami, żeby bodaj jeden psiak znalazł dom jeszcze w lipcu i zrobił miejsce w boksie dla następnego. Agula ty robilaś kiedyś ogłoszenia więc potrafisz, weź na tapetę jednego psa i potrzaskaj mu trochę.
[SIZE=3][B]Karolciasz i Figa[/B][/SIZE] - bardzo prosimy o pomoc !!![/QUOTE]

Pomogę z ogłaszaniem. Proszę przesłać dane na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny może zrobiłybysmy jakiś zlot w przytułku w upalny dzień, wyciągnęły węża i wyszorowały bodaj 3 budy. W większości jeszcze słoma pozimowa leży, kurzy sie to i niczemu dobremu nie służy, to nie robota dla 2 osob, nas tam musi byc co najmniej 4 żeby całokształt ogarnąć. I długo nie ma sie co zastanawiac bo upaly wiecznie nie bedą. Może umowimy sie wstepnie na sobotę lub niedzielę za tydzień ? osobiście bym mogła w inny dzień i nawet do południa tylko reszta pewnie nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...