Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Witamy, śliczny awatarek :) to Twoje kundelki?? No to teraz cię zagonimy do pracy :razz:[/QUOTE]
Moje, niestety jednego z nich (malca po lewej), mojego kochanego Gucia, nie ma już między nami :( ten po prawej to Maxiu :)
ależ proszę bardzo, nie boję się niczego ! ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Dzisiaj z Wiolą w błocku szalałyśmy po przytulisku w strugach deszczu i wichury :cool3:[/QUOTE]

no to Wiola hartuje sie u nas od samego początku :diabloti:. Bardzo sie cieszymy że do nas dołączyłaś, zapoznaj sie z dogo bo tu porozumiewamy sie na wielu frontach /staramy się aby każdy psiak miał swój wątek/ i na bieżąco wpisujemy nowe informacje, wklejamy zdjęcia itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No właśnie, a najbardziej potrzeba nam osób do robienia ogłoszeń, więc bądź zwarta i gotowa, szybki kurs tłoczenia ogłoszeń i możesz trzaskać w każdej wolnej chwili ;)[/QUOTE]
Będzie dobrze, dam radę, co by nie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']no to Wiola hartuje sie u nas od samego początku :diabloti:. Bardzo sie cieszymy że do nas dołączyłaś, zapoznaj sie z dogo bo tu porozumiewamy sie na wielu frontach /staramy się aby każdy psiak miał swój wątek/ i na bieżąco wpisujemy nowe informacje, wklejamy zdjęcia itp.[/QUOTE]
Będę służyła pomocą jak mogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']to ty mnie Agula nie wkurzaj tylko pisz jasno jak pytam. :cool3:[/QUOTE]

Miechu błagał wczoraj żeby go zostawić na wybiegu, bo chciał trochę popływać w świeżej sadzawce, ale powiedziałam kategoryczne NIE i zamknęłam w boksie :cool3: zadowolona??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Szkoła podstawowa z Boguchwały odwiedza nas klasami w przytulisku :) wycieczki oprowadza Justynka, wczoraj była pierwsza z klas, dzieci podobno zachwycone,[/QUOTE]

Podziwiam Justynę, że przy tylu obowiązkach zawodowych ma jeszcze czas na oprowadzanie klas po przytulisku. Naprawdę to doceniam, mam nadzieje że my wszyscy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Podziwiam Justynę, że przy tylu obowiązkach zawodowych ma jeszcze czas na oprowadzanie klas po przytulisku. Naprawdę to doceniam, mam nadzieje że my wszyscy. :lol:[/QUOTE]

to jest taka prawdziwa praca od podstaw :lol:


tak sobie myślę ,że trzeba zrobić wątki dla pozostałych piesków
tzn . Emilka z małym , Dingo ( straszna chudzina z niego chyba ) , i staruszek Kamyk
no i trzeba zabrać się za ogłaszanie Pestki , zanim coś się wykluje to może trochę się sunia oswoi
i jest jakaś suczka bezimienna ( taka dzikuska chyba ? )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66'][COLOR=#b22222][B]Szok? niedowierzanie ? zaglądnijcie tutaj koniecznie[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253125-Koszmarny-powrót-z-adopcji-ruda-spanieleczka?p=22148004#post22148004[/URL][/QUOTE]

i to nie koniec złych wiadomości, od wczoraj mamy w przytulisku nową pekinkę. Dwoje w tym tygodniu pojechało do domu, a 2 następne zajęły ich miejsce.:shake:
GuniuP - zaznacz u siebie na stronce że [B]Czester i Lara już w nowych domach.[/B]

Czester
[IMG]http://images61.fotosik.pl/754/3dba258c105f1b3f.jpg[/IMG]


Lara
[IMG]http://images61.fotosik.pl/875/512cfc07b447c5a5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Beciu, podaj imiona nowych psiaków, a najlepiej aktualną liste :)[/QUOTE]

Elvis
Mieszko
Kamyk
Moris
Bajer
Emilka i jej synek
Aisza i jej synek
Dingo
Rudi
Pestka
spanielka Sara od wczoraj
maly pekińczyk /pekinka ?/ od wczoraj

Załamac sie idzie, cokolwiek ubędzie zaraz sie uzupełnia. Chcieliśmy zrobic wiekszy komfort dla psiaków przed upałami żeby mogły sobie spędzac czas na wybiegu ale pewnie będą siedzieć w boksach.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...