Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='GuniaP']Bardzo proszę spiszcie w jednym poscie wszystkich podopiecznych, bo się pogubiłam, same imiona wystarczą.[/QUOTE]

Elvis
Aisza ze szczeniakiem
Moris
Czester
Bajer
Lara
Rudy
inny rudy pies na dłuższych łapkach, jutro go obfocę :shake:
Pestka i jej 3 szczeniaki
Mieszko
Emi i jej szczeniak / nie ma wątku i zdjęć/
nowa sunia w cieczce - nie ma wątku i zdjęć
mamy jeszcze 2 nasze psiaki potrącone w Kundelku, jeden niebawem ma wrócić - tylko nie wiem gdzie bo ani jednego boksu nie ma, ta nowa sunia siedzi w kontenerze.

Czyli fizycznie siedzi w tej chwili 17 psów :shock:, a 2 jeszcze w kundelku...

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Jak czytam tą naszą listę, to mnie przerażenie bierze...:shake:, dlatego uważam że starego kontenera nie powinno się usuwać, bo w razie W zawsze jest tam miejsce dla przynajmniej 2 psów, okno można otworzyć i zawsze jakiś przewiew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']no tak, jeszcze o Mieszko zapomniałam, zaraz do kolekcji dopiszę.[/QUOTE]

zapomnialam że przecież jeszcze przedwczoraj trafił do nas jakis rudy pies na dłuższych łapach, jutro zrobię mu zdjęcia. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dingo - to ten na dłuższych łapkach, taki beżowy

W Kundelku jest ten "ogisiowaty", natomiast Grom - poturbowany owczarek został adoptowany przez tą panią, znajomą Szpilki chyba - to jakiś cud się stał akurat.

Guniu nie mamy w tej chwili żadnych kotów, tak więc wszystkie które wstawiałaś na stronkę, mogą być w dziale adoptowanych

Link to comment
Share on other sites

Dingo w sumie bardzo fajny, choć rzeczywiście trochę dziwny. Z zapisków w zeszycie wynika, że ma ok. roku. Jest bardzo żywy, rzucałam mu piłeczkę; bardzo chętnie się nią bawi. Lubi być głaskany - jak tylko się zacznie, to się nadstawia, a czasami wręcz przywiera do człowieka. chciałam też sprawdzić, jak chodzi na smyczy; założyłam mu bez problemu i ok. 15 minut na zmianę chodziliśmy i biegaliśmy jak szaleni po starym wybiegu (wcześniej był tam ze mną jeszcze jakiś czas i samodzielnie biegał). Często zmieniałam kierunki, a on od razu reagował na zmianę. Po czym nagle podbiegł do mnie, stanął na tylnych łapach i zaczął przeraźliwie szczekać, drapiąc mnie równocześnie pazurami. Smycz odpięłam mu bez problemu; nie było żadnego kłapania zębami jak u Mieszka. Kazałam mu wrócić do boksu - wrócił bez problemu. Trochę dziwnie się zachowuje; to jego szczekanie wydaje się takie raczej spazmatyczne niż agresywne.

Link to comment
Share on other sites

Oba synki Pestki już w nowych domkach, przedwczoraj pojechał do Rymanowa ten z czarnym namaszczeniem, dzisiaj pod Tarnów ten biało-rudy. Zostały jeszcze 2 całe rude dziewczynki.


[IMG]http://images64.fotosik.pl/916/719d9940e374c7fdgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']O! to może zrobimy z nich parę? :diabloti:[/QUOTE]

Już pytałam Mamę, nie dała się namówić a Franka strzeliła focha :p

Co do Rudego - pozostańmy przy Rudym. Tak jest już ogłaszany od dawna na fb, zmienianie mu imienia wprowadza niepotrzebne zamieszanie. Co do pań zainteresowanych - były dwie panie : jedna to ta co komentowała pod postem, wcześniej ten sam numer robiła z Mailo, chciałą przyjeżdżać go oglądać, później ani be ani me ani kukuryku a na koniec cztery litery truła po jego adopcji jak to strasznie o nim marzyła a ktoś ją ubiegł i czy na pewno on jest adoptowany .:2gunfire: Druga była całkiem sensowna, działa w prozwierzęcej fundacji ale ma bulteriera, była u nas z nim w przytulisku, jak się panowie przywitali chyba nie muszę opisywać więc z DT nici, ale chce pomóc i pomoże nam z ogłoszeniami Rudego.

Co do telefonów, mam Rudego, mogę wziąć jeszcze jakieś psy tylko te co znam więc bez tych nowych z tego tygodnia bo ich na oczy nie widziałam. Nie wiem na jakim etapie jest aktualnie podział numerów więc po prostu dajcie mi znać kogo mi przydzieliłyście, tylko mała prośba żeby poprosić o telefony po 16 - mam w pracy teraz taki kocioł że nie wiem jak się nazywam i tak będzie na pewno do końca maja przynajmniej.

Link to comment
Share on other sites

Według moich obliczeń mamy teraz 14 psów na stanie, chyba nikogo nie ominęłam :
1. Rudy z depresją
2. Emilka
3. Dziecko Emilki
4. Aisza
5. Ali -synek Aiszy
6. Pestka
7. Dziecko Pestki
8. Moris
9.. Dingo
10. Elvis
11. Mieszko
12. Lara
13. Bajer
14. Nowa suczka bezimienna

No i oczywiście Czesiu, ale że on na wylocie, więc go nie liczę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...