Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

A mnie dzisiaj w przytulisku odwiedził stary znajomy, pan Marek?? Kurcze nie pamiętam imienia. No ale chyba wszyscy pamiętają naszych zaprzyjaźnionych Szwedów, którzy kiedyś byli u nas z wizytą?? Pan był bardzo zdziwiony i jednocześnie ucieszony, że takie mamy super adopcje. Powspominaliśmy stare dobre czasy i pojechał :) Wszystkich serdecznie pozdrawia!!! :happy1::bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

to teraz w przytulisku Elvinio , Pedro , Czester i Mailo
no i kotki
Czester nie ma ogłoszeń , można wykorzystać to zdjęcie obrzydliwej obroży ...budzi litość ( poszła precz do śmieci , czy służy jako dowód zbrodni ? ) , zrobię mu jutro , na kogo namiary ?

Link to comment
Share on other sites

Majuska!! Doszły mnie informacje że na pierwszej stronie jest błąd w KRS i ludzie mają przez to problem z wpłaceniem tego procenta. No i patrzę na nasza ulotkę a tam takie KRS 0000012533, a na pierwszej stronie jakiś kosmos!! :crazyeye: Popraw to bo inaczej zero procentów spłynie do nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Majuska!! Doszły mnie informacje że na pierwszej stronie jest błąd w KRS i ludzie mają przez to problem z wpłaceniem tego procenta. No i patrzę na nasza ulotkę a tam takie KRS 0000012533, a na pierwszej stronie jakiś kosmos!! :crazyeye: Popraw to bo inaczej zero procentów spłynie do nas ;)[/QUOTE]

bo tak naprawdę to to jest właściwy nasz KRS tylko jeszcze nieaktywny do wpłat 1%. Będziemy mogli korzystac z niego prawdopodobnie w przyszłym roku, a za 2 lata najpóźniej, a póki co korzystamy z uprzejmości kierownictwa RSOZ i możliwości wpłat na ich [B]KRS 0000012533[/B] tylko koniecznie z dopiskiem [B]dla Boguchwały [/B]w rubryce [B],,cel szczegółowy'' [/B]bo jesli nie będzie tego dopisu to pieniądze do nas nie dotrą tylko zostaną na koncie RSOZ.

Link to comment
Share on other sites

Agula kto projektował ta ulotkę niebieską z 1%?, jak masz to gdzieś to wyślij mi na maila ( w jpg ) to wstawię tutaj i na FB Karola wstawi


Beciu jeszcze jest w schronisku w kontenerze kot Zgredek, ale w sumie on jeszcze w trakcie leczenia i nie do adopcji, więc jeszcze nie ogłaszamy.
Co do białaska to nie wiadomo czy on głuchy czy nie, na widok kogokolwiek chowa się w czeluściach budki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Cioteczki, macie na Waszym terenie prężnie działającą organizację prozwierzęcą? Taką, która sprawnie przeprowadzi interwencję. Sprawa jest pilna - jestem aktualnie w okolicach Ustrzyk Dolnych.[/QUOTE]

Najbliżej to chyba
[h=2][SIZE=2]Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku[/SIZE][/h]
Wiem że w Lesku działa też Schronisko Weosły Kundelek, po fanpejdżu widzę że chyba całkiem fajni ludzie to prowadzą, może będą mogli coś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolakola']Najbliżej to chyba
[B][SIZE=2]Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku[/SIZE][/B]


Wiem że w Lesku działa też Schronisko Weosły Kundelek, po fanpejdżu widzę że chyba całkiem fajni ludzie to prowadzą, może będą mogli coś pomóc.[/QUOTE]

dałam już wczoraj Roszpunce namiar na [B]hankasanok[/B] ze STOZ to może będzie wiedziała jak pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#800080][FONT=arial black][SIZE=4]Dzisiaj obchodzimy [/SIZE]Dzień Kota:lol:
[SIZE=4]Z tej okazji wszystkim naszym przytuliskowym kociakom życzę szybkiego znalezienia cudownych domków, a Zgredkowi dodatkowo powrotu do zdrowia.:kociak::kociak::kociak: [/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Edited by ariete2503
Link to comment
Share on other sites

Super foty, już nie mogłam się doczekać kiedy je wstawisz!!! Bo Pani do mnie pisała że wyśle fotki ze spaceru kiedy Brenda chodziła bez smyczy, bo Pani już się martwiła że nie dochodzą do nas jej relacje, bo jej nie odpisałaś. Napisałam żeby się nie martwiła, wszystko przekazujesz, wieści, fotki a my się zachwycamy :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']piękne zdjęcia Brendy ! :loveu:
i pomyśleć jaka to była bida na początku...:shake:
a teraz cud dziewczyna ! :loveu:[/QUOTE]
Fakt, Brenda bardzo wypiękniała i widać na zdjęciach, jaka jest szczęśliwa. I Państwo również promienieją szczęściem. Widać trafił swój na swego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...