Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Cudności gabinetowe do adopcji :)
są 3 kocurki i jedna kociczka, są zdrowe, czyściutkie, oswojone, wszystkie o umaszczeniu biało-czarnym, będą do odbioru po 10 maja, bo na razie muszą przebywać jeszcze z mamuśką.


[IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9562/dscf3264j.jpg[/IMG]

I reszta zdjęć
[url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/KociakiDoAdopcji#5866572988193014370[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tak ma wyglądać nasza stronka internetowa, prosimy o ostatnie uwagi i chętnych chcących redagować poszczególne działy.

[COLOR=#000000]Projekt zakładek:[/COLOR]
[COLOR=#b22222][SIZE=3][/SIZE][FONT=Tahoma][I][SIZE=3][B]
1.O nas

2.Aktualności

3.Kontakt

4.Zwierzaki z naszego Przytuliska :

-psy do adopcji
-koty do adopcji
-w nowych domach
-odeszły za Tęczowy Most
-metamorfozy

5. Co zrobić jak zaginie pies

6.Możesz pomóc

7.Ogłoszenia
-zgubione
-znalezione

8. Opowieści schroniskowe[/B][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][/FONT]
[/COLOR]
[B]Majuska[/B] zadeklarowała sie prowadzić [B],,Koty do adopcji'[/B]', ja mogę wziąć [B],,Psy do adopcji'[/B]'i opracować zakładkę [B],,co zrobić gdy[/B] [B]zaginie pies''[/B]. Czekamy na kolejne deklaracje. Oczywiście każdą zakładkę może redagować więcej osób więc proszę o ich ujawnienie się. Prosimy pomóżcie bo to dla nas ważna sprawa, wszystko w pigułce w jednym miejscu - bez potrzeby korzystania z innych stron. Na pewno ułatwi adopcje naszych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

tyle ,że ja nie wiem , którą zakładkę mogę prowadzić ...
mogę opracować punkt 1 , ale to trochę może być moje wyobrażenie , zrobiłabym projekt i najwyżej odrzucicie
punkt 2 aktualności raczej nie , nie jestem na bieżąco
3 kontakt to niby proste , ale w sumie to nie wiem co na kogo
jeśli Becia punkt 4 psy do adopcji , majuska koty ,to ja mogę resztę z tego punktu
6 chyba też nie dla mnie , bo nie wiem co najbardziej potrzebne , chyba ,że opisać taki standard jak na innych stronach schroniskowych

Link to comment
Share on other sites

Figuś ta zakładka "O nas", to ma byc o Stowarzyszeniu, nie tylko o przytulisku, postaram Ci sie podesłac cokolwiek aby to zredagować, jutro tez ustale z dziewczynami jakie kontakty i adresy podajemy ;) 6. o pomocy, to mniej więcej to co w innych schronach, figus w nowych domach, i TM to ogarniesz spokojnie, w opowieści schroniskowe mam nadzieje "zaprzęgniemy" Florentynkę ;)..i słuchajcie..robimy ile możemy, wiadomo, że każdy ma prace , domy itp...co kto może i ile może to działa...podzakładkę metamorfozy to można na szybko dac ze 2 -3 przykłady, wybrac foty z watków- np. Waluś, Rambo itp. ;) aktualności to postaram się jakos ogarniać, zależy co sie będzie działo to będę wklejać, np. jakieś roboty w przytulisku, jakies akcje typu nasz wypad do Millenium, podziekowania i tego typu sprawy, oczywiście z wszystkimi waszymi sugestiami ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, kolejna ciężka sytuacja! No i obiecałam pomóc! Ale nie wiem jak to ogarnąć, jak zwykle błagam o pomoc Figę i Karolcie. Mamy oto taką maliznotę? Nie wiem w sumie czy mała, bo na zdjęciu nie widać, raczej zabiedzona jak dla mnie, a zdjęcia są ze stycznia. No i jak się ktoś dobrze przyglądnie, to rozpozna, tak to siostra naszych spanielek, ma na imię Sara, miła, kochana, fajna, ponoć posłuszna i trochę gryzie, no ale wiadomo gryzie tak jak to szczeniaczek, bo nie ma jeszcze roku! Musimy jej koniecznie znaleźć dom, ale jak to zrobić z takimi zdjęciami??? Rzućcie jakieś złote myśli!!!! Całej historii nie mam czasu pisać!

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3766/20130125192410.jpg[/IMG]

[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8717/20130101163115.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ok, może napiszę tylko tyle, że pani która ją miała w styczniu dowiedziała się, że ma raka, teraz cały czas kursuje między warszawą, chemią itp. Może jakiś chwytający za serce tekścik by pomógł? Sunia musi znaleźć nowy dom, teraz jest jeszcze w innym domu, ale najchętniej by się jej pozbyto. Figuś wymyślisz coś??? Ty masz wenę, szkoda, że nie ma lepszych fotek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']zdjęcie się nada Agula , jeśli nie może być inne , to to i tak jest bardzo wzruszające
sunia jest w Boguchwale ? to jedna z suniek adoptowanych w listopadzie ?[/QUOTE]
Nie, to jest ich siostra, gdyby wtedy do nas trafiła, to by już dom miała, trafiła do pani i dobrego domu, ale choroba nie wybiera, teraz jest w domu gdzie chyba nie za dobrze ją karmią. Może faktycznie ta fotka kogoś poruszy! Bo taka smutna, żałosna..oby! Ale kochana! I nie jest w Boguchwale, aż tak strasznie daleko od Boguchwały też nie jest, no ale ja nie mam jak tam jechać robić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Mała Sara pewnie będzie miała teraz 7-8 miesięcy, jej rodzeństwo / 7 sztuk/ trafiło do nas w listopadzie i szybko wszystkie znalazły domy. Szkoda że zostawili sobie tę małą /i jej mamę/ bo teraz tylko kłopot. Już pół roku minęło od tamtych adopcji, szkoda jej, trzeba pomóc.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze mogę popytać jaka ona jest, ale nie sądzę też że jest ona nie wiadomo jak charakterna, to w sumie szczeniak. Raksi też adoptowałam na odległość, to może i tą też się uda....ufff, no przecież szkoda małej!! No i myślę, że małą dużo jeszcze można nauczyć! Mieszkała w domu z ogrodem, biegała po ogródku, macie pomysł o co jeszcze zapytać???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Jeszcze info o suni, trudno w to uwierzyć, ale ona jest ponad kolano, ma wysokie nogi i jest umięsniona, nauczona czystości. To zdjęcie w ogóle nie oddaje jej wyglądu, a nie ma jak zrobić choć lepszego w całości! Kurcze!!![/QUOTE]

coś to chyba nie tak Agula. Zobacz jak ona wygląda u tego gościa na rękach, czy ona może być za kolano ? Jeśli ta,k to nie wiadomo jak ją ogłaszać bo spanielką to ją trudno nazwać...Bez zdjęć ani rusz !!! Jeśli gościu chce naszej pomocy , to niech tez się choć trochę postara i załatwi foty, dla chcącego nic trudnego, tym bardziej że ma przecież rodzinę /syna ?/ w Rzeszowie.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest ten gościu! To są informacje od pani! A to zdjęcie jest ze stycznia, zdjęć nie ma jak zrobić, nie będę tu opisywała całej sytuacji! Przecież widać na tym zdjęciu z jakimś dziadkiem, że ona ma długie nogi, to i może taka jest, to też zależy gdzie kto ma kolana....ciężko z tym wszystkim ciężko, nikt tam zdjęć nie zrobi, a ta pani chyba tam nie jeździ, chyba z teściową nie w komitywie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ogłoszenia dla Sary będą wieczorem. To czym mam się zająć na tej stronie?
Ja bym chętnie wzięła zakładkę " psy do adopcji, w nowych domach, za TM. Zresztą zajmę się tym co mi zostało ;) :D[/QUOTE]
dobra Karolciu, będziemy razem prowadzić ,,Psy do adopcji'', a dodatkowo ty będziesz ich przenosiła do ,,Nowych domów'' i umieszczała nowe zdjęcia z ich adopcji. Jak chcesz możesz też prowadzić TM bo akurat tu pracy niewiele i nie ma się co rozdrabniać. My tu sobie z Figą na pewno coś znajdziemy. Figunia pisze piękne teksty to ją wykorzystamy do opisu psów i ogłoszeń. Może być ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...