Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='figa33']najfajniej się dzieje jak tak robimy wespół w zespół:lol:
dobre fluidy zaczynają krąąąąążżżyć:angel:[/QUOTE]

To prawda Figuniu, czuję twój oddech na plecach od czasów w Orzechowcach, teraz w Boguchwale choć sama jestes z Warszawy i nigdy nie widziałyśmy się na oczy. Jesteś z nami w tych szczęśliwych momentach i wspólnie przeżywamy tragedie. Twoja pomoc nieoceniona kiedy nam sił brak. [B]Tak, to jest piękne.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']Karolciu na wallu głownym jelsi piszesz wiadomość mozesz dodać tylko jedno zdjęcia, można to obejść , zakładając album , wklejąjąc do wiadomości link do albumu i napisanie powyżej informacji .:)[/QUOTE]

O dobrz mati, że to napisałas, bo ja dziś tak zrobłam z albumem Debi w nowym domu i ze śnieżnym armagedonem, znaczy, że jestem "mózg " :D Karolciu staram się równiez tam wklejać info ( bo Mati mnie upowaniła : ) ) jak tylko znajdę chwilke i fajnie, że i Ty tam działasz , teraz nasz profil będzie tętnił życiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']To prawda Figuniu, czuję twój oddech na plecach od czasów w Orzechowcach[/QUOTE]

Beciu , ten oddech , he he , fajnie to zabrzmiało , jejku trochę jak :lmaa::sg168::nonono2::x:bad-word::boom::grab::flaming: a nawet :stormy-sad:

ale nie nie , to oczywiście żart z mojej strony , tak naprawdę to bardzo miłe
z Orzechowców , jejku , ile to już lat

Link to comment
Share on other sites

Super, że Terri wreszcie opuscił przytulisko :multi:

I jeszcze z samego rana mała agitacja :razz:
Fundacja Lex Nova (pomagali nam w spr. staruszki Buni) napisała petycje do nowego Papieża w spr. zajecia stanowiska w kwestii zwierząt. Myślę, ze bez wzdledu na światopogląd warto podpisac i próbować, bo jezeli jest szansa, to dlaczego jej nie wykorzystać? Rozsyłajcie do znajomych na Dogo i organizacji pro-zwierzęcych.
Po podpisaniu petycji przyjdzie potwierdzenie na maila, należy potwierdzic, bo tylko wtedy głos bedzie zapisany !!!

Petycja:
[URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9432[/URL]

Kto ma FB moze udostepnic wydarzenie z petycją:
[URL]http://www.facebook.com/events/173666329449348/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zapraszam do Bączka
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241350-Taki-jestem-wariatu%C5%84cio-B%C4%85czek-z-%C5%82a%C5%84cucha?p=20626567#post20626567"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241350-Taki-jestem-wariatu%C5%84cio-B%C4%85czek-z-%C5%82a%C5%84cucha?p=20626567#post20626567[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asskasiek']będzie ktoś o 7 rano jutro w przytulisku bo chce odebrać Sońke :> chciałabym już wiedziec żeby mieć wszystko dograne a tak to chodze co chwile do kompa i sprawdzam czy nie mam wiadomości ;)

Terry powodzenia :)[/QUOTE]

To musisz jeszcze chwile poczekać, bo albo będzie Magda albo Renata, nie wiem, która i czy będą o 7, no ale może sie postarają ;) jak na razie chyba są w gabinecie, więc szansy na odpisanie brak!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Agula jeśli moge radzić to herbatka, miodzik, cytrynka i świeży imbir, sprawdzone - działa. !!!:)[/QUOTE]

Herbatkę pochłaniam litrami, plus miodzik już 3 słoik idzie, plus cytrynka, tylko imbiru brak...no niestety, to nie jest tylko przeziębienie krótkoterminowe :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mam niepokojące sygnały, że część osób przekazała swój 1% na nasz nowy KRS który nie ma do tego uprawnień. Nadzieja w tym, że to nie będzie jakaś znacząca kwota, jednak nigdy się o tym nie dowiemy.
Dzisiaj dostałam kolejny mail
[B]
Witam

Proszę o podanie KRS dla Przytuliska 4 łapy w celu przekazania 1% z podatku , ponieważ na różnych stronach internetowych są różne nr KRS i nie wiadomo który jest aktualny

Pozdrawiam/Best regards

Elżbieta K....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Dziewczyny dodaję zdjęcia do albumu na fb i to się nie wyświetla na wallu głównym. Wiecie jaka może być tego przyczyna?[/QUOTE]

Czasami tak jest wejdz w album który dodałaś i tam po prawej stronie koło edutyuj jest takie kółeczko zębate. KLiknij w nie i wybierz uzyskaj link, skopiuj ten link i wklej na profilu w news feedzie.

:)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...