Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='majuska']Dobra niech będzie Frugo, fajowe, pasuje do niego :)

[B]Debi grzeje doopsko w nowym domku!!![/B]:multi:[/QUOTE]

No to fajnie, że mam "chrześniaka" i super, że Debi sie udało :multi:
Nikt u was o haszczaki nie pyta? Jak czegoś mu nie znajdziemy to pewnie wyląduje w tym Olkuszu :-(
Na dodatek jeszcze mała, młodziutka sunia w typie "sarenki" trafiła wczoraj do "przechowalni" w Jedliczu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Jamniś, a nie możecie poszukać domu dla tego haszczaka i sarenki?? Jak haszczak piękny, to przecież dom może znaleźć, ładne zdjęcia i jest szansa, tak samo sarenka, boże nie wysyłajcie ich tam!!! :shake:[/QUOTE]

Czekan ma domek !!! Parę minut temu miałam telefon :multi: Sarenkę-Szelkę też wyciągniemy mam nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Czekan ma domek !!! Parę minut temu miałam telefon :multi: Sarenkę-Szelkę też wyciągniemy mam nadzieję...[/QUOTE]

Działajcie, działajcie, trzymam kciuki, wierzę w was, bo inaczej będę musiała przyjechać i sama je zabrać a nie mam gdzie!!! Wierzę, że się uda!! Trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Frugo nie nazywa się Frugo tylko Titu...już się przyjęło w przytulisku, tak więc przy imieniu Titu zostańmy ;)



[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Wydarzenia na FB dla dziadzia Magika, prosze o reklame, udostępnianie, zapraszanie znajomych..to jego jedyna szansa na dom

[URL]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, muszę się zebrać w sobie i skrobnąć jakiś tekst dla Hektora i strzelić mu wątek, bo on się u nas marnuje, obawiam się że ta łatka psa mordercy może mu nie wyjść na zdrowie, a on jest suuuper pies, przytulam go, nawet ostatnio pocałowałam go w pysio! Szkoda go, trzeba się za niego zabrać!! Coś skrobnę, tylko jeszcze nie wiem co :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Zbierz sie Agula, zbierz, ja na prawdę nie wyrabiam, żeby wszystkim pozakładać wątki i jeszcze tego pilnować[/QUOTE]

Się zrobi majuska, tylko tak bardziej koło piątku, jutro jeszcze się mu przyglądnę i pomyślę jak go opisać, dobrze, że są fotki!!! No a będą foty Titu pitu, może już lepiej Tito, ja już tych imion nie spamiętam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na facebooku Przytlisko otzrymało wiadomość od Pani Karoliny:

Witam!
W imieniu fundacji Towarzystwo Weterynaryjne chciałabym zaproponować Państwu pomoc. Polegałaby ona na możliwości dodawania ogłoszeń o zwierzętach do adopcji na stronę internetową Towarzystwa. My zajęlibyśmy się rozpowszechnianiem ogłoszeń, dzięki temu dotrą one do większej liczby osób.
Poniżej podaję link do strony internetowej Towarzystwa Weterynaryjnego.


[URL]http://www.towarzystwoweterynaryjne.org/adopcje.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jaśli Szarikowa nie może wstawić fot, to niech ci majuska na jakimś pendrivie przyniesie, albo ty jej przynieś, niech poleci do domu, przeżuci, przecież ma do domu rzut beretem, na prawdę marnujemy czas, jeśli tam były jakieś świeże foty..to na co czekać??? Lody się roztopiły, trzeba działać, a bez fot ani rusz!!!

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ po raz kolejny moje pytania sa zlewane na tym watku , a ja nie mam czasu juz i siły sama wyszukiwćc informacji co się dzieje w przytulisku, chciałabym abyście napisały która przejmie administrowanie fanpagem Bochuwały. Dajcie chociaż teraz znać kogo mam mianowac administratrorem.

buziaki
mati

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']Ponieważ po raz kolejny moje pytania sa zlewane na tym watku , a ja nie mam czasu juz i siły sama wyszukiwćc informacji co się dzieje w przytulisku, chciałabym abyście napisały która przejmie administrowanie fanpagem Bochuwały. Dajcie chociaż teraz znać kogo mam mianowac administratrorem.

buziaki
mati[/QUOTE]

Mati jeżeli poczułaś się zlewana to przykro mi, ja z mojej strony mogę tylko tyle powiedzieć, że niestety nie wyrabiam na zakrętach, nawet jeżeli na coś nie odpisuje to nie ze złej woli tylko po prostu zagladam tu z pośpiechu, często z ryczącym dzieckiem na rękach i na prawde czasem może mi cos umknąć, dlatego tez na pewno nie podejmę się żadnych kolejnych działań ( jak prowadzenie fanpejdżu na FB ) bo wiem, że nie podołam, osoby które mnie bliżej znają,mam nadzieje, zdaja sobie sprawe w jakiej jestem sytuacji czasowej, resztki wolnego czasu jaki posiadam poświęcam na prowadzenie adopcji i ogłoszenia dla kilku psiaków. Mnóstwo czasu poświęcam na bycie w przytulisku, po 2-3 godziny dziennie, prowadzę mnóstwo rozmów telefonicznych, korespondencji mailowych ( zwązanych ze Stowarzyszeniem), chwilami "mózg mi paruje", na prawdę więcej nie dźwignę, "jadę juz na rezerwie"...jeżeli nie zechce nikt pomóc, to najwyżej trudno, fanpejdż się nie będzie aktualizował

I tak np. od dobrych paru godzin nie miałam ani chwili, aby napisac ,[B] że dziś do nowego domu pojechał Maczo! :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...