Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='asskasiek']ten psiak którego dodałam jest w typie rasy [B][FONT=Trebuchet MS][SIZE=5]FLAT COATED RETRIEVER[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

jest taki duży?? na tej fotce to tak na spaniela wygląda....

Beciu myslę, że te wczesniejsze nasze adopcje się zgadzaja, wtedy nie było takiego "sajgonu" jak teraz i lepiej się to ogarniało, ostatni rok to totalne wariactwo ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli można inny temat. Późno, ale gorąco dziekuję wolontariuszkom Joasi, Klaudi i Paulinie za rozdawanie ulotek o naszym przytulisku w czasie tegorocznej wystawy psów rasowych w hali na Podromiu.:loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że ulotki poruszą serca psiarzy i choć niektórzy wpłacą 1% podatku. Pamiętajmy, ulotek jest sporo, trzeba je rozdawać, wykładać i zachęcać ludzi zwłaszcza w naszej gminie do wspierania przytuliska.


I jesczce słowko o rasie [FONT=Trebuchet MS][SIZE=5][B]FLAT COATED RETRIEVER, - kapitalne, łagodne, zrównoważone, całuśne.
[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, mój Bolesław choć Owczarek a nie retriver tez pewnie by pognał za kurą. Napisałam o jego zaletach ponieważ mialam kiedyś w hoteliku dziewczynkę tej rasy - cudowna, a na wystawie w niedzielę wymiziałam 4 sztuki tych mordek, urocze!!!!!!!!!!
miło Cię widziec na dogo, przyjedź do nas potrzebujemy rąk do pracy...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Dostałam takiego maila:

[B][QUOTE]Witam, Grupa Studenci dla Praw Człowieka i Zwierząt działająca w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Zwracam się z prośbą o listę niezbędnych rzeczy oraz o 5 aktualnych zdjęć psów i 5 aktualnych zdjęć kotów które powiesimy na uczelni. W ramach akcji ze zbiórką chcemy także dołączyć akcję adopcji. Proszę o kontakt, pozdrawiam

Joanna Kołodziej

[/QUOTE]

[COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR] Pomóżcie!!!!! wypiszcie czego potrzebujemy wg Was, oraz super byłoby , aby wybrać te 5 psów i zrobic im jakieś fajne "portfolia" , wybrac jedną fotke i krótki tekst do tego. Pomóżcie kto ma chwile, bo ja na pewno tego nie zrobię ( nie dysponuję czasem ) i okazja się zmarnuje !!!!![/B]

wg mnie potrzebujemy :
koce, kołdry, poduszki, ręczniki, miski ( najlepiej metalowe ), smycze , obroże, karma sucha, karma w puszkach
potrzebujemy tez wolontariuszy ( do pomocy w schronie, np. spacerów z psami , ale także takich którzy pomoga nam psy ogłaszać i reklamować psy w necie )

proponuję tych 5 psów:
Kaja
Terry
Peper
Wilma
Debi

z kotami nie ma problemu bo póki co są 2: Rita i Zorro




[/SIZE]

Edited by majuska
Link to comment
Share on other sites

I na koniec "fantastyczna" wiadomość..dziś przywieziono kolejnego psa

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6947/dscf2589c.jpg[/IMG]

nie ma juz ani jednego wolnego boksu, budy i w kontenerach brak miejsc.....leżymy na całego......jest na prawdę cięzko, tym bardziej, że dogadywanie z gminą idzie jak po grudzie i pomimo, że juz ponad miesiąc minął nowego roku to nie wiemy na czym stoimy, zwozi sie psy do przytuliska, i nikt nie pyta czy jest im co dac jeśc i czy jest je gdzie umieścić i czy jest komu przy nich robić....

Link to comment
Share on other sites

Też jestem zdołowana tym wszystkim, ilośc zwierząt wymyka się spod kontroli. Sama jestem w kropce, o 21 godz. koleżanka przywiozła mi sunię z pytaniem co ma z nią zrobić. Niewielka sunieczka błąkała się po osiedlu Strzyżowska, koleżanka zawozi tam córkę na jakies zajęcia i widywały ją od jakiegoś czasu to na pętli, to na rondzie leżącą w śniegu, to pod szkolą i biedna doczepiała sie do wszystkich przechodzących. Dzisiaj poszła za nimi do samochodu i chciała koniecznie wsiadać - to ją zabrały, no i co zrobić ? oczywiście zawieźć do Beatki bo przecież ona zajmuje się psami. No i ją mam, nakarmiłam, wykąpałam , tylko co dalej ? Załamka....

Link to comment
Share on other sites

Beatko,
Strzyżowska to chyba teren administracyjny Kundelka, bo to Gmina Rzeszów.
No nie wiem, ja mam w lutym hotel pełny- ferie, narty - a w pracy obłęd, zostaje po godzinach. Nie wiem jak mogę pomóc. Przerasta nas chyba taka ilośc psów..... a przecież za tym stoją ludzie - bez sumienia!!!!!!! wyrzucają stworzenie jak stare buty. Oj będzie za to kara, ale póki co trzeba coś wymyśleć.....jak to ogarnąć.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nowy do nas wrócił:D Przylazł rano pod przytulisko jak śniadanie rozdawałam, oczywiście biegający po wybiegu Elvis od razu do niego wyszedł po siatce ( na ten widok krew mi odpłyneła z mózgu) ale Elvinio grzeczny jest, zawołałam i wrócił do mnie z powrotem po siatce :D poszłam po "nowego" i przyszedł ze mną przy nodze, wlazł do swojego boksu, zjadł śniadanie i poszedł spać:crazyeye::lol: Potraktowal nas jak całkiem dobry hotel chyba:evil_lol:...myślę, że gdyby psy prowadziły jakieś swoje rankingi to nasze przytulisko byłoby dość wysoko na liście:evil_lol:...no bo żeby tak samoczynnie i potulnie wrócić po jednym dniu bytowania u nas:roll::evil_lol:

[B]
Tymczasem serdecznie dziekujemy za kolejne dary dla naszych psiaków, trzy duże wory suchej karmy podarowało nam schronisko "Kundelek" , karton puszek i innych łakoci, oraz troche kocyków i podusi dostałyśmy znowu od niezawodnych przedszkolaków z Racławówki, i worek smakowitych batonów kupiony za wczorajszy datek od nowych Państwa Szejka :loveu::loveu::loveu:
Serdecznie i gorąco dziękujemy Wam[/B]:loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1679/dscf2627f.jpg[/IMG]

W ramach owocnej współpracy nasza wetka Justynka była wczoraj u kochanych przedszkolaków z Racławówki i odbyła z nimi sympatyczne spotkanko oraz pogadankę na temat pielęgnacji i opieki nad zwierzakimi domowymi:lol:
Działamy, no nie:p

Link to comment
Share on other sites

Wklejam kilka filmików z naszymi łobuzami :)
Może by je wrzucić na profil fejsbukowy dla urozmaicenia ;)

Terry z Wilmą

[video=youtube;RLCCy7ae4ok]http://www.youtube.com/watch?v=RLCCy7ae4ok[/video]

[video=youtube;rlQmqtMaMSs]http://www.youtube.com/watch?v=rlQmqtMaMSs[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...