Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='majowa']
a mam kuchenkę taka elektryczna dwupalnikową, przenośną, rodzice chcieli wyrzucić to złapałam[/QUOTE]

o tak super, bardzo by sie przydała bo nam niedawno prąd podłączyli do baraku. Można by coś psiakom podgrzać. A jakbyś jeszcze jakąs malutką lodóweczkę miała to raj na ziemi :razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kuchenka to nie jest hit sezonu lata 80te ale działa jak najbardziej, mamy nawet chyba 2, ale jedna mam w Wieliczce i ja przywiozę
strasznie się cieszę że sie komuś przyda

lodóweczkę? hmm pomyslę
czasem w mojej pracy próbuja wyrzucic jakis sprzet, zwróce uwage na lodówki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']kuchenka to nie jest hit sezonu lata 80te ale działa jak najbardziej, mamy nawet chyba 2, ale jedna mam w Wieliczce i ja przywiozę
strasznie się cieszę że sie komuś przyda

lodóweczkę? hmm pomyslę
czasem w mojej pracy próbuja wyrzucic jakis sprzet, zwróce uwage na lodówki :)[/QUOTE]

tylko to wszystko musi być w miniaturze bo nasz baraczek niewielki, takie parę metrów kwadratowych. Czy ta kuchenka jest wielkości zwykłej domowej kuchni z piekarnikiem czy sama góra ? mam nadzieję, że sama góra....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']to jest sama góra, dwa spore palniki/płyty, to ma ja wiem 80x40 cm a wysokosci z 10 cm
lodówka to też mała jesli znajdę bo muszę wcisnąć do auta :)

ręczniczki, ściereczki, prześcieradła? właśnie wygrzebałam z szafy odrobine[/QUOTE]

ooo, to też, nigdy tego za wiele. Super, bo ja już swój dom wyczyściłam doszczętnie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w przytulisku odwiedzila nas [B]Reks[/B] co ma od nas Gapę i [B]Młody[/B] który zajął się stolarką i pomniejszył wejścia do bud żeby psiakom zimnem nie wiało. Dziękujemy również za wspomożenie nas puszkami i makaronem. :loveu:


[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5791/p1050078x.jpg[/IMG]


[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3193/p1050075f.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mamy w przytulisku od wczoraj nową, malenką i delikatną sunieczkę. Najmniejsza z wszystkich, pewnie waży nie więcej niż 4 kilo. Ma gdzieś koło roku. Trzeba jej szybko domku szukac bo ta malizna zamarznie na śmierc, chociaż musimy się wstrzymać ze 2 tygodnie bo Inka znaleziona z obróżką i mogła komuś po prostu zaginąć. Słodzizna...tak mi naszą Blondi przypomina...



[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/351/p1050034v.jpg[/IMG]



[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9459/p1050033y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Inka jest cudeńkiem!! Ja bym się tam nie wstrzymywała z ogłoszeniami, bo nigdy nic nie wiadomo, jakoś nie bardzo wierzę w to że komuś uciekła, choć wszystko jest możliwe, ale zawsze w między czasie może znaleźć się super domek, bo kto może wiedzieć, czy ona miała fajny domek??? Taka trochę na moje oko zabiedzona, a ta obróżka też nie jakichś wysokich lotów!! Barb, ty jesteś od wstawiania na mikro pieski, więc jak zwykle liczymy na Ciebie!!! :)

Link to comment
Share on other sites

No kurcze powiedzcie mi czemu ludzie nie mysla o adresowkch albo chociaz dlugopisem na obrozy napisac nr tel:-/
Czy w pon ktos jedzie do przytuliska bo mam te smyczki i obroze dzisiaj kupilam odblaskowa smycz mysle ze bedzie spoko na wieczorne spacery bo szeroki pasek odblasku, no i chciałabym odwiedzic psiaki bo do tej pory wstyd sie przyznac byłam tylko raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Barb, ty jesteś od wstawiania na mikro pieski, więc jak zwykle liczymy na Ciebie!!! :)[/QUOTE]

Wstawimy maleństwo.

Ale najpierw trzeba ją poogłaszać, że znaleziona i dodać od razu, że szuka wlaściciela dotychczasowego lub nowego.
To chyba na jakiś lokalnych portalach rzeszowskich?

A malutka rzeczywiscie przypomina Blondi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Chociaż Ty pewnie Szpilka autobusem nie przyjedziesz??? A ja właśnie dostałam pierwszy ognik!!!!! :)[/QUOTE]

Gratki ognika:) nie no ja autobusem spoko moge tylko ze własnie sie dowiedziałam ze po raz 10 mi sie grafik zmienił i ide do pracy na poł dnia:-/ ale muuuuuuusze dotrzec w tym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']

Ale najpierw trzeba ją poogłaszać, że znaleziona i dodać od razu, że szuka wlaściciela dotychczasowego lub nowego.
To chyba na jakiś lokalnych portalach rzeszowskich?
[/QUOTE]

Beciu Ty chyba oglaszasz najpierw na Kundelku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...