Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Dzika_Figa']
Agatko, Jeżeli zdecydujesz się przyznać nagrodę mnie, to proszę przekaż wygraną psiakom w postaci smaczków.[/QUOTE]
Oki doki Dzika_Figo, przekonałaś mnie, masz I nagrodę a smaczki to mają za każdym razem jak idę do przytuliska,czyli tak 3 -4 razy w tygodniu, no ale jeszcze coś się dołoży.
Karolcia dostanie nagrodę pocieszenia :razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak jakoś pomyslałam, że Fiziowata nie ma szczęścia , skoro Czruś pojechał , a ona znowu została, to wezmę na poduchy, porobimy jakieś normalne foty z barłożenia i może się uda niuni, bo przeciez dziewczyna rośnie w oczach i z domkiem coraz trudniej będzie. Jutro po nią pojedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam prośbę, to pewnie do majuski, możecie wrzucić na pierwszą stronę wątek Rambo, bo szukać go za każdym razem gdzieś wśród tych stron , to naprawdę jest nie lada wyczyn, no i wejść było by więcej, no i może jakąś fotkę do grona potrzebującej gromadki, zamiast Misia, Puni i Blanki??? To tak, jak się chwila czasu znajdzie żeby to zrobić to było by fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

U Puni wszystko w jaknajlepszym porządku, zadomowiła sie i czuje sie jak u siebie, jej ukochaną Pańcia jest córka pani która ja wzięła z przytuliska - Dominika, dziewczyny dużo czasu razem spedzają, oczywiście śpią razem , Punia bardzo grzecznie przesypia całą noc. W domu jest bardzo grzeczna, na ogródku wstępuje w nią "diabełek" wariuje, skacze, lubi coś w ogródku popodgryzać czasem, z psiakiem rezydentem polubili sie bardzo i wspólnie szaleja na ogrodzie. Generalnie jest super. Nie odzywali sie bo Pani zgubiła mój numer:roll: Teraz juz wszystko ma, foty mają podesłać, ale ze względu na to, że wciąz jest "kołomyja" w domu pewnie musimy poczekać, natomiast Dominika obiecała, że wyśle chociaż coś na szybko MMSem, poniewaz mój nowy telefon, nie wiedziec czemu nie przyjmuje MMSów:mad::mad: podałam Agatko Twój numer, więc spodziewaj się fotek Puni :)

Aha! Niektórych obcych ( np. teściów) którzy przychodzą do domu, Punia się trochę boi, ale to pewnie wynik tego, że jak się błąkała pewno nie raz ją poczęstowano kopniakiem i może sobie coś złego kojarzyć, będą nad tym pracowac, głównie z użyciem smakołyków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Dziewczyny mam prośbę, to pewnie do majuski, możecie wrzucić na pierwszą stronę wątek Rambo, bo szukać go za każdym razem gdzieś wśród tych stron , to naprawdę jest nie lada wyczyn, no i wejść było by więcej, no i może jakąś fotkę do grona potrzebującej gromadki, zamiast Misia, Puni i Blanki??? To tak, jak się chwila czasu znajdzie żeby to zrobić to było by fajnie :)[/QUOTE]

Agatko pisuje teraz dorywczo z komputerów u dzieci, jak mi mój naprawia to sie tym zajmę

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dzięki majuska!! Jesteś wielka, wiesz, że ja zawsze martwię się o te nasze przybłędy, a jak wieści brak to jakiś taki człowiek niespokojny!!! Dobra niech ślą, tylko niech ktoś mnie nauczy jak się wstawia te mmsy hahah to je wstawię.
Tak wiem że piszesz z kompów dzieci, to nie musi być na już, tylko taka mała dygresja, że jak co to łatwiej go będzie znaleźć. Wiem, że jesteś sumienna i to zrobisz na bank!!! DZIĘKI!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Agula, a czemu ty szukasz Rambo za każdym razem ? Weż go w zakladki [B]ulubione[/B] / albo zapisz w zakladkach/ i będziesz miała pod ręką, nie mówiąc o tym ,że bedzie ci się wyświetlał jego wątek za każdym razem jak ktoś coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

Beciu, wiesz że ja nie mam pojęcia jak ta strona funkcjonuje i ogólnie się nad tym nie zastanawiam. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje tutaj hahah, po prostu wchodzę i z pierwszej strony jest dla mnie najlepiej do każdego zaglądnąć. Ok ja to ja, ale może ktoś inny też by zaglądnął :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']To klikaj sobie tutaj [B][SIZE=4][COLOR=red]Wątek Rambo[/COLOR][/SIZE]
[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206011-Rambo-collie-odebrany-interwencyjnie-z-chor%C4%85-sk%C3%B3r%C4%85[/URL]!![/QUOTE]
hahah dzięki Becia, ale wiesz w końcu ta strona też kiedyś będzie któraś tam i znowu będę musiała szukać wątku hahaah , no ale takie duże litery to nie przegapię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']hahah dzięki Becia, ale wiesz w końcu ta strona też kiedyś będzie któraś tam i znowu będę musiała szukać wątku hahaah , no ale takie duże litery to nie przegapię ;)[/QUOTE]

oki, to zapisz sobie na boczku że Rambo to strona 76.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać na głównym boguchwalskim, że tydzień temu pojechała do nowego domku [SIZE=3][COLOR=red][B]Melisa[/B][/COLOR][/SIZE]


[IMG]http://imageshack.us/m/852/5691/dsc0492i.jpg[/IMG]



[B]Natomiast dzisiaj[COLOR=red] [SIZE=3]Czaruś[/SIZE][/COLOR] znalazł swój domek w Rzeszowie.[/B]

[IMG]http://imageshack.us/m/269/3757/p1020014dw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Majuska, musiałś wczoraj bardzo ostro negocjować z pańciostwem Puni, bo tak około 23:30 dostałam dwa MMS-y z maleńką Punią, śpiącą smakowicie w łóżeczku i drugi z takim większym pieskiem :) ale jak na razie nie wiem jak je tutaj wrzucić, haaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...