Jump to content
Dogomania

Nowy regulamin wystaw- najistotniejsze zmiany


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']ten "Zwycięzca" to do kitu... a co do kosmetyków....w Niemczech też jest zakaz i co
he he he[/QUOTE]
Wszystko zależy od ludzi.Jest prawo,które mówi,że nie wolno kraść ani zabijać a niektórzy i tak go nie przestrzegają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']a to na pewno
w Sztokholmie, Bratysławie też był zakaz... a kosmetyki to tam latały ....[/QUOTE]

Dlatego obawiam się,że ten przepis pozostanie jedynie martwym zapisem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ten regulamin w sumie niewiele się zmienił. Z tego,co widzę zasady Championatów pozostały bez zmian. Championa Weteranów nie wprowadzili.
PARSONRK,dlaczego uważasz,że tytuł Zwycięzcy jest do niczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Brakuje mi czego zwycięzca....
Najlepszy pies/suka - i wiesz o co chodzi, a zwycięzca..... tak kijowo...[/QUOTE]

Może gdyby dodali Zwycięzca Klasy? Nie wiem.:shake:W sumie NDPwR/NDSwR były najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Za wiele to tych zmian nie wprowadzili to raczej taka kosmetyka a co do tytułu Zwycięzca to też uważam że brzmi jakoś nijako i az sie prosi dodać Zwycięzca czego. Przecież można było dodać nazwę miasta wystawy i już by jakoś było normalniej, ale coż pozostaje nam szaraczkom sie przyzwyczaić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Czyli tak na prawdę niewiele. Tylko ten wiek klasy bejbików - nie ma od a jest do (? - 6 miesięcy). A kosmetyki.... Dla mnie ok! Może to plany do większych zmian? Dla mnie ok.[/QUOTE]

Tylko po co wprowadzać te zmiany na raty? Lepiej chyba od razu wprowadzić wszystko,niż się rozdrabniać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']gonimy cywilizację i suki w cieczce można wystawiać :multi:

Nie wiem, czy to taki powód do radości. Oczywiście, wystawianie suk w cieczce już wcześniej się zdarzało, a teraz to będzie makabra. Przecież psy będą nie do opanowania. Nie raz widziałam jak pies pokroju nowofunlanda lub innego molosa prowadził swojego pana po wystawie, bo właściciel nie był w stanie go utrzymać.Strach pomyśleć, co będzie jak taki kolos jeszcze wyczuje sukę z cieczką:shake: Moim zadaniem, ta zmiana przyniesie więcej szkody niż pożytku. Przecież właśnie po to, aby nie rozpraszać psów na zawodach, suki z cieczką startują na końcu,a do wykonywania komend typu siad,waruj rozkłada im się kawałek materiału.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...