Jump to content
Dogomania

O koniu, który szuka domu...


KONICZYNKA 47

Recommended Posts

Pozwolę sobie skopiować z innego forum, gdzie zamieściłam wątek konia (niebieskie to moje odpowiedzi):

[B]JAgata napisał/a:[/B][B]Koniczynka47[/B],
Czy mogłabyś bliżej opisać:
1. Co dokładnie jest z jego kopytami?
[COLOR=blue]Zgnita strzałka, brak odpowiedniej diety i pielęgnacji w wyniku czego ma niesamowicie zaniedbane, wolno rosnące kopyta, które jednak da się w 100% wyleczyć tylko trzeba czasu i cierpliwości oraz fachowości[/COLOR]
2. Napisałaś, że smakołyki to jedna z nagród, które stosujesz. Jakie jeszcze nagrody stosujesz?
[COLOR=blue]- głosowe (ciepły cichy przeciągły głos) [/COLOR]
[COLOR=blue]- dotykowe (głaskanie (ale nie klepanie, konie w naturze się nie klepią), zabiegi pielęgnacyjne czesanie to go wycisza - teraz bo wcześniej nie znał szczotki) [/COLOR]
[COLOR=blue]- bardzo dobrą nagrodą jest święty spokój [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/0628I.gif[/IMG] czyli np odprowadzenie do stajni po dobrze wykonanym poleceniu lub zdjęcie z niego wywieranej presji - oczywiście działa tylko wtedy gdy wiem że on o tym marzy [/COLOR]
[COLOR=blue]- możliwość ruchu naprzód, wyjścia ze stajni - ten koń kocha ruch nie znosi stać w miejscu czy, nie daj Boże, cofać się[/COLOR]
3. Czy znasz jego pochodzenie: rodziców, hodowlę, masz paszport? Wiesz jakiej jest rasy?
[COLOR=blue]Jestem na tropie...Któryś z poprzednich właścicieli coś ma.[/COLOR]
4. Możesz opisać proces szkolenia, które stosujesz? Jakie stawiasz wymagania, jak je egzekwujesz, jakie Tornado robi postępy?
[COLOR=blue]Opiszę jutro bo dzis późno a to zagadnienie dość obszerne [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] [/COLOR]
5.Masz jakieś zdjęcia?
[COLOR=blue]Jedno wkleiłam drugie w komórce wysłałam do wstawienia ale muszę się przypomnieć [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/idea.gif[/IMG] [/COLOR]

Pozdrawiam!
[COLOR=blue]Też pozdrawiam[/COLOR] [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany, miałam wrzucić zdjęcie Tornado! (to ja dostałam je mms-em ;) )
Przepraszam bardzo za opóźnienia, mam ostatnio tyle na głowie że po prostu zapomniałam.
Jutro albo zdążę rano znaleźć kabel i wrzucić foto, albo wieczorem jak wrócę do domu... postaram się rano :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Rany, miałam wrzucić zdjęcie Tornado! (to ja dostałam je mms-em ;) )
Przepraszam bardzo za opóźnienia, mam ostatnio tyle na głowie że po prostu zapomniałam.
Jutro albo zdążę rano znaleźć kabel i wrzucić foto, albo wieczorem jak wrócę do domu... postaram się rano :)[/QUOTE]

Fajnie by było.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie! już na rottweilerowym forum to napisalam...
rozmawialam przed chwilą z cioteczką swoją, ciotka już niemal zdecydowana na konia.. ale jeszcze musi ustalic fakty z męzem swym - wujciem mym...a on gdzieś w rozjazdach teraz jest.. no i moze mniej emocjonalnie podejść do tematu... i czekam na konkretne info od koniczynki czy ciągnąć wątek , czy nie ciągnąć.... cioteczka mowi jeszcze,ze gdyby jednak nie zdecydowali sie na konia, to w okolicy mają 2 mini stadniny, którym może zapodać temat konika... tamci maja przyczepy koniowe.. wiec z transportem nie powinno byc problemu...

konicznynko ja przy kompie jestem najczęsciej w ciągu dnia, wieczorami bardzo rzadko, napisz do mnie maila ze wszystkimi informacjami... ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KONICZYNKA 47']Wyślij mi namiary na ciocię na PW.[/QUOTE]

[COLOR=DimGray][B]przepraszam,ze dopiero dzisiaj.... Koniczynko, po to wdzędzie gdzie sie da podaje wszystkie swoje namiary.. zeby szybko sie bylo mozna kontakowac... a na forach nie jestem regularnie... i tak ta Twoja wiadomość moglaby tu bez echa kolejne dni sobie wisieć gdyby nie czujne oko innych zainteresowanych :-)

zaraz dzownię do ciotki, czy mogę CI podać namiary na nią i czy nadal są zainteresowani konikiem.. pamietacie, ze miala to jeszcze obgadać z mężem.... [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Rany, miałam wrzucić zdjęcie Tornado! (to ja dostałam je mms-em ;) )
Przepraszam bardzo za opóźnienia, mam ostatnio tyle na głowie że po prostu zapomniałam.
Jutro albo zdążę rano znaleźć kabel i wrzucić foto, albo wieczorem jak wrócę do domu... postaram się rano :)[/QUOTE]

Czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś kto potrzebuje konia do towarzystwa dla swojego. Mogłabym pokrywać koszty utrzymania. Najlepiej z okolic Gdańska. To dla mnie opcja tańsza niż hotel, chyba, że znalazłaby się osoba chcąca stać się opiekunem konia mógłby konia odwiedzać oraz spędzać z nim czas) i pokrywać część kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...