Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='roleczka'].....[B]No w każdym razie Miszka lnieje na potegę, i takich zwałów kłaków nie widziałam przez 13 lat zycia z goldenem. Nawet mnie to troche niepokoi bo , rozumiem że wiosna, ale ilosciowo jest to niedoopisania. Co ona chce łysa chodzic w lecie? [/B]........, choc raz jak ja cos spłoszyło, odeszła szybkim krokiem prosto pod dom. [B]Wogóle mam wrażenie że bardziej jest przywiazana do domu, w sensie miejsca , niz do nas , do ludzi.[/B]Ubóstwia byc w domu i najchetniej by z niego nie wychodziła nigdy, chociaż fajny spacerek tez może być.[/QUOTE]

o matko, to jest róg obfitości, linijeą jak szalone, a włosia wciąż tyle samo ;-).


mój tymczasowicz (BYŁY!!!) kajko też miał w tyłku czy ja mu robię za żywy podajnik forlica, czy ktos inny - byle w domciu. troche mysle, że to wynik bezdomności. bezpieczenstwo kojarzy się z miejscem. jak taki delikwent z pania lub panem zmienia na dłużej miejsce pobytu to po pierwszych kilku razach załapuje, ze to człowieki, nie miejsce, sie licza. kajko do tego etapu nie doszedł, hehe. ale to nietypowy przypadek.

[quote name='Awit']Linienie przejdzie, niech wyjdzie to co ma wyjść. Moja Teresa w te mrozy w lutym pozbyła się prawie wszystkich włosów, białe widoczne wszędzie, koszmar, liniała jak szalona. Jak straciła portki, już nie miało co wychodzić. I w ciągu paru dni, parunastu, zaczęła obrastać, w dodatku przybrała inne barwy, po paru dniach znowu zmieniła kolorystykę. Dla mnie to nowość, zawsze miałam czarne krótkowłose psy. Raz do roku przeżyję. Oby nie częściej.[/QUOTE]

raz do roku to kazdy przezyje, moja zoska liniejje non stop, tylko na wiosnę linieje, jkaby miałą premie dostać za to... teraz wystarczy ja pogłaskać, i wokół niej tworzy sie biała chmura....


ale i tak ją kocham...

Link to comment
Share on other sites

ja mam krótkowłosą wyżliczkę , wszystko ostatnio mamy zasypane sierścią :-o
długie kłaki to choć trochę zbijają się w "koty" i posprzątać można a taka szczecinka to za wielbłądzią wełnę robi , jest wszędzie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miszko wybacz ale mamy tu takiego cudaka , tate jednego malucha ktory znalazl sie u mnie i trza mu troche pomoc
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Mam-miesiAE-c-pA-A-niej-czeka-mnie-A-mierAE-za-stodoA-AE-Zbieramy-na-hotel[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie kadź, nie kadź (aaa, widzę, ze kadzisz z przymrużneiem oka, to tak, to sie zgadza).
kajko w ostatniej adopcji był ok miesiąca, i zrobił wielki come back, więc wszystko jest mozliwe.

wracając do tematu psiego linienia, to ostatnio renata widziała, jaka fajna biała chmura podnosi się z zoski, jak ja pogłaskać :-).

moje rozgoryczenie sytuacją - bezcenne ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'] ostatnio renata widziała, jaka fajna biała chmura podnosi się z zoski, jak ja pogłaskać :-).

moje rozgoryczenie sytuacją - bezcenne ;-)[/QUOTE]

U mnie podobnie :evil_lol: i żeby nie było że tylko Szansa to koty też linieją :diabloti: wszędzie :placz: biały puch :placz:

Link to comment
Share on other sites

No z Miszki juz prawie nic nie zostało, jak by kto ja spotkał to sie proszę nie przestraszyc , bo kłaków ma jedna dziesiata tego co miała, i co sie okazuję, ona jest pieskiem malutkim eską a nie emką, a ja myślałam że to pokaźne psisko jest. Nawet ostatnio( stróż domu) głowę wystawiła z kanapy do listonosza, zaraz bedę musiała chyba napisac uwaga zły pies.Byłyśmy ostatnio w lesie i musiałam ją trzymac na smyczy , bo lisia natura dawała znać o sobie i chetnie by pies pomknał za jaka zwierzyną, a potem kapiel w jeziorku nastapiła( psia kąpiel oczywiście). Uwazajcie na te p... kleszcze, bo sa juz masakryczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']A może zapodasz jakieś zdjęcia?:cool3:[/QUOTE]

Tak, tak - jestem za !!!

A do Ciebie [B]kaasik91[/B] mam specjalną prośbę :)
Chodzi o[B] Borysa[/B] i pomoc w Jego foceniu. Jutro zabieramy małego ze schroniska, więc bądź czujna podczas spacerów. Borys zamieszka rzut beretem od NiJaSe (jakieś 200 metrów dalej) i będziesz go mogła często spotykac-z pewnością częściej niż ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']

A do Ciebie [B]kaasik91[/B] mam specjalną prośbę :)
Chodzi o[B] Borysa[/B] i pomoc w Jego foceniu. Jutro zabieramy małego ze schroniska, więc bądź czujna podczas spacerów. Borys zamieszka rzut beretem od NiJaSe (jakieś 200 metrów dalej) i będziesz go mogła często spotykac-z pewnością częściej niż ja.[/QUOTE]
Spoko, spoko :) Tylko, że NiJaSe będzie musiała się ze mną umówić wcześniej bo ja na każdy spacer nie nosze aparatu [SIZE=1](za ciężki bydlak jest):eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Psiakrew, Miszka ma włosogłówki, czy jak tam ten syf zwą. To chyba to samo co kiedyś dopadło Nikona? Podobno ciężko to wybić u psów schroniskowych, i lubi nawracać, tzn za jednym odrobaczeniem się niekoniecznie wybijaja wszystkie. To też są minusy jak grzeczny piesek biega bez smyczy, bo zawsze cos tam schrupie po drodze niefajnego , no a mój oczywiście biega , bo jest najgrzeczniejszy ze wszystkich no i najmądrzejszy , oraz wybitnie inteligentny.

Link to comment
Share on other sites

A jak te włosogłówki się objawiają?
Ja nie wiem czy to paskudztwo dotyczy psów schroniskowych, bo moja Szansa jak do nas przyjechała żarła wszystko jak popadnie. Na spacerach też. Raz nawet próbowała mnie obwarczeć bo jej zdobycz chciałam odebrać :roll:
Z tamtych czasów pozostało jej objadanie się trawą i picie wody z kałuży choć miska pełna po brzegi. Ja nie wiem czemu ta woda lepiej smakuje, ale jak będzie chciała to jej nasypie piachu do michy i nie będę musiała szukać dla niej kałuż :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...