Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No patrzcie ją jaka ta Miszeczka się księżniczka zrobiła :evil_lol: i ze schroniskowego boksu na kanapy się przeniosła :evil_lol: aż miło popatrzeć :multi:
[B]Kosu [/B]możesz być z siebie dumna bo na tych zdjęciach masz dwa psy które dzięki Tobie nie mieszkają w schronie :multi:
[B]Roleczko [/B]ja bym się na Twoim miejscu zaczęła obawiać o TZ-a bo mam wrażenie że Miszka zawładnęła jego sercem :roll: o Twoim nie wspomnę :razz:
Kto by pomyślał że to taka królewna z niej wyrośnie ;)
Dziękuję Wam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Ależ oczywiście że ja jestem zaraz po Miszce ! Gdybym była psem to napewno bym dostawała miche jako druga....
Aniu , piekne foty, dzieki stokrotne![/QUOTE]

He he...dobrze że nie jesteś :razz:
Ja nie usiądę do stołu puki zwierzyniec nie jest nakarmiony, bo nie dadzą spokojnie zjeść :roll:
A Ania to fotograf-zawodowiec :diabloti: się od niej uczyłam :razz:

Link to comment
Share on other sites

A Miszka bidulka na antybiotyku, ma zatrucie pokarmowe, i jest słabiutka, grzeczniutka i strasznie sie z tym pieści. Zatruła sie nagrodkami za przychodzenie i pani doktor powiedziała że to syf i chemia i zaleciła jako nagrodki szyneczkę i poledwiczke....z torbami pójde przez ta królewne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']A Miszka bidulka na antybiotyku, ma zatrucie pokarmowe, i jest słabiutka, grzeczniutka i strasznie sie z tym pieści. Zatruła sie nagrodkami za przychodzenie i pani doktor powiedziała że to syf i chemia i zaleciła jako nagrodki szyneczkę i poledwiczke....z torbami pójde przez ta królewne![/QUOTE]
Oj, bidulka:glaszcze:

Zawsze możesz piec własne nagródki, na dogo masz przepisy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

no Miszencja wyglada kwitnaco :):):) , cudenko kochane
Miszka ty żarloku !!!! bylo sie nie opychac !!!!
A swoja droga to musimy sie jakos u mnie zgadac bo moja mlodziez jakis projekt czy cus ze zwierzetami w roli glownej chce uskuteczniac i mowi ze trzeba pogadac w jakims sensownym gronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']A Miszka bidulka na antybiotyku, ma zatrucie pokarmowe, i jest słabiutka, grzeczniutka i strasznie sie z tym pieści. Zatruła sie nagrodkami za przychodzenie i pani doktor powiedziała że to syf i chemia i zaleciła jako nagrodki szyneczkę i poledwiczke....z torbami pójde przez ta królewne![/QUOTE]

[B]O matko kochana[/B]

Ale się narobiło ...
Moja wina - to ja tak chciałam zrobić Miszce "dobrze" ...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mamy pod opieką suczkę sąsiadów , sporej wielkosci żywa panna i chcąc zrobic zarówno dobry uczynek jak i przyjemnosć mojej, to jakiez jest moje rozczarowanie,że Miszka zamiast z nią imprezowac , ( tak jak u Orpchy) chodzi nadąsana, zaniepokojona , lekko obrażona....cdn

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mamy pod opieką suczkę sąsiadów , sporej wielkosci żywa panna i chcąc zrobic zarówno dobry uczynek jak i przyjemnosć mojej, to jakiez jest moje rozczarowanie,że Miszka zamiast z nią imprezowac , ( tak jak u Orpchy) chodzi nadąsana, zaniepokojona , lekko obrażona....cdn

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black]a ja będę monotematycznia , jako że wątek mam w subskrybcjach to zaoffuję , nie gniewajcie się proszę

jak zwykle zapraszam po obrazki
[/COLOR][/SIZE]
dla Opalika i Lenona [/FONT][/I][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180967-obrazy-Opalik-i-Lenon-na-leczenie-i-DT-do-7-marca-do-24-00?p=14216027#post14216027"][U][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/bazar01.jpg[/IMG][/U][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']A teraz z ostatniej chwili, Miszka jest małym geniuszem! W jeden dzień nauczyła się robić SIAD!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Kochana

Bierz komórkę, nagrywaj film, wrzucaj do neta a następnie wklejaj link na Dogo - czekamy !!!

P.S.
Podczas niedzielnej wizycie w schronisku zrobiłam Pani Dyrektor mały pokaz zdjęć z Miszką w roli głównej z niedzielnego spaceru ... Bez dwóch zdań była w szoku jak zobaczyła tą rudowłosą piękność brykającą z Leo po zaśnieżonym parku. Chyba się nawet komuś łezka w oku zakręciła.

Ech - warto pomagać :)

[B][COLOR=red]Kochani - jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc w wyciągnięciu Miszki ze schroniska - WSZYSTKIM :)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

E, no to nie jest takie hop siup. Gwiazda się peszy w obecności aparatu lub komórki i dekoncentruje. więc troszke cierpliwości. Ale za to czasem siada wcześniej niz sie ja poprosi bo wie co sie święci. Odkąd przestała się bać zaczyna wyłazic jej inteligencja NIEPRZECIĘTNA. Kosu, to musiało byc przyjemne bardzo dla tej Pani, bo z tego co pamiętam ona nie dawała raczej Miszce szans na normalne życie, super satysfakja! A może ktoś pamietał stamtąd cos o przeszłości Miszki, skad sie tam znalazła, lub cokolwiek?????? Straszmnie mi to doskwiera że nic nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...