Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukanie w okolicach arkadii. Pochodziliśmy, krzaki, łąki, tory kolejowe, okolice dworca gdańskiego od tyłu, działki częściowo przejrzane, nowe znajomości zawarte z mieszkańcami a po Miszce śladu nie ma. A wcześniej koło roleczki i kaasik przeleciała. Co widziały i czuły niech same napiszą.
Trzymajcie kciuki by ona za te działki za gdański nie poszła.........

Link to comment
Share on other sites

Hej ! Bardzo żałuję że dopiero teraz weszłam na ten wątek.Mieszkam dokładnie naprzeciwko Arkadii,2 przystanki od ul Anielewicza.Mogę podać swój numer telefonu i w razie gdyby ktoś miał namiary iż Miszka może znajdować się w tych okolicach-proszę o telefon,natychmiast tam pojadę i będę starała się ją złapać! Przeważnie siedzę w domu więc dotarcie tam zajęło by mi 15 minut !!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dziekuję z całego serca wszystkim którzy byli dzisiaj z nami , wszystkim rozwieszającym , i wszystkim trzymającym kciuki. Widziałam dziś pierwszy raz od ponad tygodnia mojego psa! przebiegła mi przed nogami , niestety była spłoszona, pomkneła przeleciała przez ruchliwe 2 jezdnie i zgubilismy ją na tyłach Arkadii, w krzaczastytch terenach przy torach graniczących z Zoliborzem. Była pod moim domem! Jest nadzieja że czuję że tu była i jutro wróci, nie mogę uwierzyć że dziś się nie udało , było tak blisko! Teraz wiem że najważniejsze są plakaty, szkoda czasu na ogłoszenia w gazetach , i tak nikt ich nie czyta, plakaty , plakaty i jeszcze raz plakaty. Byłyśmy z Kassik na Dzikiej, kończyłyśmy rozklejanie i nagle widzimy chopaka z psem , czyta plakat, i zaczyna biec , i dzwonić z komóry, my zanim , potem tel . od TZ, bo jego nr. jest na plakacie, że dzwoni chłopak i ja widzi, a my za nim , potem znowu nic , i potem kassik ja wypatrzyła , że znowu zawraca w kierunku domu , czyli ul Dzikiej ja byłam samochodem a TZ rowerem,ale się nie udało. W tych krzaczorach szukalismy jej cała ekipą. przepraszam że wszystkich nie wymienie, ale jestem zakręcona, biedna |Kosu zasuwa na każde wezwanie spod |Warszawy, to samo Orpha no i cała reszta, jeszcze raz dziekuję
Rozmawiałam z HYclem i Biegaczem, niestety nie mogą nam pomóc . Może jutro będziemy mieli więcej szczęścia. Ściskam Was mocno.

Link to comment
Share on other sites

to ja napiszę pierwsza, bo chyba pierwsza dotarłam do domu
ale najpierw powiem ,że bardzo mi było miło poznać roleczkę na koniec poszukiwań , od której się dowiedziałam ,że dosłownie otarła się o Miszkę....
Miszka pędzi przed siebie i nie daje się złapać
ale od kilku osób , psiarzy , ochroniarzy osiedla dowiedziałam się ,ze ją widzieli , od niektórych dowiedziałam się ,że podchodzi do psów
najpierw nie zgadzały mi się godziny , ale potem roleczka potwierdziła ,ze o 15 widziana była na Dzikiej , dosłownie obok domu , czyli tak krąży w okolicy
zawiadomionych jest mnóstwo osób , także straż miejską która tam się kręci
trzeba gadać z ludźmi , rozwieszać i rozdawać plakaty
jest nadzieja
w moim przypadku mam wrażenie ,że jestem albo 5 min przed nią albo 5 min po niej

Link to comment
Share on other sites

Z tą klatką to niezły pomysł, tylko tu w grę by wchodziło ogrodzenie osiedla. Ale może tak jest, że ona po nocy łazi w pobliżu roleczki bloku.
Mam nadzieję, że jutro znowu releczka będzie dostawać telefony, że ją ktoś widział. Bardzo się boję, by nie polazła za gdański za te tory kolejowe<tfu>

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiemy to doskonale poradziła sobie z przejściem między prętami ogrodzenia ..... roleczko ...wybierz się jeszcze na jeden spacer po osiedlu , a jak ją spotkasz nie podchodz , tylko spróbuj usiąść i poczekać ..... z tego co wiem psy ok drugiej czwartej nad ranem ruszają w teren

Link to comment
Share on other sites

Posłuchajcie

Wpisujmy na wątek Miszki wszystkie trasy z każdego dnia jakimi prawdopodobnie poruszała się Miszka (na podstawie telefonów z ogłoszeń i potwierdzonych informacji). W ten sposób możemy podjąć próbę wyznaczenia trasy jaką chodzi Miszka i postarać się obstawić ją zarówno w dzień jak i wieczorem/w nocy. Jak się okazuje dość sporo ludzi mieszka tam lub pracuje w okolicy. Trzeba do nich dotrzeć i poprosić o pomoc (info w przypadku kiedy ktoś widział Miszkę, rozklejanie ogłoszeń na maxa plus wręczanie ulotek przechodniom z tamtych okolic). Miszki nie da się złapać od tak sobie. Trzeba iść za Nią kilka metrów dalej - śledzić a jednocześnie dzwonić do nas i przekazywać info gdzie jest. Dziś Tomek TZ Roleczki jechał za Nią rowerem a Ona dawała długą. Śmigneła obok Roleczki i kaasiak - nie było mocnych by ją zatrzymać - zwiała... A happy end był już tak blisko - szkoda... Czekamy jutro ponownie na jakieś informacje. Zaglądajcie na forum - musimy czytać i kontaktować się, wymienić telefonami. Niestety nadal nie mogę za chiny ludowe edytować postów - chciałam zamieścić na pierwszej stronie nicki wraz z numerami telefonów do lepszej komunikacji oraz namiary kto, co, gdzie i w jaki sposób może pomóc Miszce.

Plakaty i ulotki są dostępne na wątku (plakat strona 105 wraz z instrukcją obsługi jak się go pobiera), ulotki chyba na 138. [B]Niech każdy z Was kto mieszka lub[/B] [B]pracuje, bądź ma znajomych w okolicy Arkadii, Anielewicza, Esperanto, Wolskiej, Solidarności, Żytniej, Karolkowej, Parku Krasińskich pobierze je i wydrukuje. Pooklejajcie też samochody plakatami-ludzie czytają je !!![/B] Miejcie ze sobą jeden kolorowy plakat Miszkido pokazywania ludziom i jak najwięcej ulotek poutykanychw kieszeniach - w torbach. ręczajcie je wszystkim napotykanym po drodze psiarzom, sklepikarzom, taxi, dziecikom z okolic - generalnie wszystkim z tamtych okolic ktorzy mielby szansę spotkać na swej drodze Miszkę.

Piszcie na wątku o Waszych sugestiach, podpowiedziach, możliwościach przy poszukiwaniach Miszki.

Ja ze swej strony chciałam bardzo podziękować za pomoc w dzisiejszej akcji wszystkim osobom które stawiły się na miejscu i tym które dopingowały na Dogo, rozwieszały plakaty, patrolowały ulice (Kaasiak, Awit z córką i TZ-tem, Gusia0106 z TZ-tem, Orpha i Niya, tatinka i TZ-tem). Szczególnie dziękuję Awitowi którą wyrwałam chorą z wyra i biednej Orphie. Jesteście kochani. No i jeszcze Figa33 z TZ-tem. Dziękujemy bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...