Jump to content
Dogomania

Perro de presa canario (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


sułtan

Recommended Posts

Foty, które wkleiłem robił Arek :beerchug:

Mam jeszcze kilka, jak je zmniejse to mogę Ci podesłać. Co do serwisu, to jak będę miał jakiś bliżej określony plan i będę wiedział jakiej pomocy potrzebuję to dam znać. Dzięki za propozycję.

Póki co na pewno potrzebuję artykułów na temat rasy, zarówno po polsku jak i po angielsku (ale muszę mieć do każdego źródło, skąd pochodzi, np. strona www, książka, + informacja kim jest autor, itp. Prawa autorskie! :P ). Jak Ci się chce zbierać i szukać to do dzieła :D .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:P

No to super... to w wolnych chwilach poszukajcie co możecie... Myślałem o typowych działach: historia, wzorzec, ale też wychowanie, żywienie, wystawy (właśnie kanarki na wystawach, głównie klubowe, międzynarodówki, europejskie czy światowe, ale krajówki w miarę możliwości też), prezentacja championów Polski, Hiszpanii + Świata (opisy, zdjęcia, rodowody). Prezentacja najlepszych polskich i zagranicznych hodowlii. Najlepszych ze względu na osiągnięcia :D .

Jak macie jakieś pomysły, piszcie!!

Poza tym, jak ktoś się będzie na to pisał, to można rozdzielić działy na konkretne osoby, które się będą nimi zajmować. Jak się uda i całość ruszy dość fajnie, to myślałem też o komercyjnej domenie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ej BossTone!! nie będziemy tu prowadzić kłótni małżeńskich, ale... miałeś robić serwis a nie siedzieć na dogomanii!!! :evil:

to po pierwsze... po drugie... miałeś skończyć serwis beniowo-bosstone'owy... a po trzecie... ja kcem serwis o benusiach!! (czytaj amstaffach...) :cry:

Link to comment
Share on other sites

Hehehehe... skończem serwis o naszych piesach (czyt. do końca roku), a wcześniej zrobimy serwis o presach, później mogem o beniowatych :D . Ale Ty Benia zbierasz materiały. Poza tym prawie skończyłem to co miałem, a czy Ty nie powinnaś też teraz pracować??!! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

No i zabrałem się do roboty... Trochę od końca, bo póki co zrobiłem forum dogo canario :), w znajomym dogomaniackim stylu phpBB2!

Niestety wyskakuje z boku pasek z reklamą, bo forum jest na darmowym serwerze lycos! Przydałoby się miejsce na innym serwerze z obsługa php i mysql. Zaraz się zabieram za przygotowanie projektu samego serwisu :P . Zbierajcie info :beerchug: . Aaaa i będą też gadżety dogo canario, t-shirty, kubki, plecaki, itp.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak ode mnie :D , nie ma sprawy...

Znalazłem inny serwer, więc już nie ma reklamy z boku. Jest szansa, że serwis powędruje na jeszcze inny serwer, z większą ilością miejsca. Pracuję ciężko :P . Premiera? Jak możecie (prośba do Arka, Kajkura i Sn0, którzy zaoferowali pomoc), to poszukajcie dobrych materiałów i wysyłajcie mi na mail, albo wrzucajcie linki do nich. :D Pozdrawiam :beerchug:

P.S. Aaa przygotuję maile do klubów hiszpańskiego, może amerykańskiego canario i naszego molosa. Przydadzę się jakieś ich materiały

Link to comment
Share on other sites

BossTone mam troche tekstow ze strony amerykanskiego klubu presy. Od poniedzialku wezme sie za ich tlumaczenie (zobaczymy co mi z tego wyjdzie :wink: )tylko zanim sie to gdzies wstawi to trzeba by ich zapytac czy mozna uzyc tlumaczenia ich tekstow wjec uwzglednij to w mailu do nich.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...