Jump to content
Dogomania

BERNEŃSKI PIES PASTERSKI - Szuka domu.


Jagoodkaxd

Recommended Posts

A wiec tak ;] Bałam się troche tu wejść , bo myślałam ,ze na mnie ruszycie . A więc oni byli z nią u weta i dostaje jakies zaszczyki. Mają weterynarza w rodzinie ,więc nie płacą za wizyte tylko za leki. Tina ma do mnie wrócić na wiosnę , jeśli dobrze pójdzie :cool3: Ta babka co ma pseudohodowle goldenów będzie miała małe pod koniec listopada , a na stycznia do odbioru. Warto by było się do niej przejechać niby w sprawie małych i tak z nią usiąść i pogadać , ona pewnie zaczenie opowiadac o innych pseudohodowlach . Nie wiem w jakich warunkach żyją te jej psy , bo jest ich 7 i wszystkie w kojcach .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='freja4'][B]Andzia69[/B] gośc widziałam wczesniej jeszcze miał labradory...., niezłe ziółko..
a Tina mieszka w miejscowości Prochy, het het za Czaczem..
Jagoodka napisała gdzie pies mieszka.spory kawałek od Śremu...
to co organizujemy porwanie?:eviltong::eviltong:
a tak poważnie mówiąc(pisząc) sama już nie wiem jak tą tinę uratować.do tego teraz ta choroba.W ogóle to wszystko takie dziwne, nagle zachorowała i wraca..odstresowała się czy jak?
Jagoodka a Twoi rodzice tak na to patrzą? i nic? nie wazne że rodzina, nich weta zaproponują, przeciez nie wszyscy nie maja sumienia!:shake:[/QUOTE]


Jest trochę poprawa w jej zachowaniu , przez ostatnie dni zaczeła szczekać na ludzi za płotem :p Jak już ona do mnie przyjechała to coś tam miała na jednym uchu i zaczeły jej się robić takie ropne strupki . Obecnie dostaje zaszczyki. MUsiała wrócić , gdyż bałam się ,ze to jest zaraźliwe ,a w domu jest i Chester i mój siostrzeniec jest u nas codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']A właścicielom nie przeszkadza, że suka może zarazić inne psy u nich?

Ja tutaj widzę wiele niejasności.[/QUOTE]
To juz jest ich sprawa , jeśli chodzi o inne psy. NIe wiem ,czy to jest zaraźliwe ,ale się boję , dla pewności mój pies został dzisiaj dobrze wykąpany. Jakich niejasności? Na wszystkie pytania odpowiem ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='andzia69']osieczna to wielkopolskie:angryy: i fakt - i beagle i asty....hmmm:mad:
jagoodka - a gdzie Tina mieszka?:razz:[/QUOTE]
Kurna kojarzę tego gościa. To gdzies koło Leszna, miał na pewno beagle i chyba labki lub goldeny. Co za pa...cjent!! Cholerka nie da się czegoś zrobić z takim typem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodkaxd']A wiec tak ;] A więc oni byli z nią u weta i dostaje jakies zaszczyki. Mają weterynarza w rodzinie ,więc nie płacą za wizyte tylko za leki. Tina ma do mnie wrócić na wiosnę , jeśli dobrze pójdzie :cool3:[/QUOTE]

ja naprawdę nie wiem o co w tym chodzi...pies raz u Ciebie, potem u swoich właścicieli, na wiosnę znowu u Ciebie...o co chodzi???? pies będzie przerzucany raz z jednego domu do drugiego i potem znowu do pierwszego? jak tak postępujecie to się nie dziwię, że są problemy z jej stanami lękowymi i z socjalizacją...

Oni w końcu chcą tego psa czy nie chcą?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiem , trochę namieszałam .... Ale jak ostatnio byłam u Tiny to wyglądała jak skóra i kości . Wynegocjowałam 300zł za nią . Naprawdę nie chcę ,żeby ona tam została. Jeśli znajdziecie kogoś to napiszcie mi na gg 9925298 , bo rzadko wchodzę na dogo. Podam wam wtedy namiary , gdzie ona się dokładnie znajduje. Doszłam do wniosku ,ze nie biorę jej już do siebie (nie mam czasu) i zostały wypowiedzniane pewne nie miłe słowa związene z jej chorobą , mięzy inymi ,że to ja ją doprowasziłam do tego stanu ... ;/

Miała na coś alergię , obecnie ma łyse uszy...

Link to comment
Share on other sites

Dogomania ma na celu POMAGANIE PSOM W POTRZEBIE a nie PLACENIE za NIE!

Skoro jest chora wynegocjuj, zeby oddali ja za darmo. Leczenie bedzie kosztowne. A jak nie to powolaj sie na ustawe, gdzie karalne jest nie udzielenie pomocy zwierzeciu.

Na tym koncze ten watek. Nie bede rozmawiac z nieletnia posoba, ktora caly czas w kolko MAcieja o pieniadzach...

Link to comment
Share on other sites

Jagoodka a może podaj komuć na PW numer do Twoich rodziców żeby o suni móc porozmawiać z kimś dorosłym. Wynegocjowałaś cenę, ale kto ma za tego psa zapłacić?

Masz aktualne zdjęcia suki?

Ciągle prosisz o pomoc a nie podajesz żadnych szczegółów! Nie licz na to, że ktoś wpłaci Ci 300 zł na konto na "wykupienie psa".

Link to comment
Share on other sites

No kurczę ... Ja w ogóle nie chcę widzieć tej kasy. Zrozumcie , że mi jest trudno. Nie mogę jej wykupić (nie mam kasy i nie mam warunków). Naprawdę chcę ,żeby trafiła w dobre ręce ... Moi rodzice są owszem tym przejęci, ale szczerze mówiąc , to nie powiedzą wam za dużo....
Z jej właścicielami nie jest tak łatwo rozmawiać. Zwłaszcza ,że to znajomi , ja wam mogę podać kontakt do nich ...

I chciałabym ,żeby ktoś kto "byłby nią zainteresowany" ( piszę w " " ,żebyście źle nie zrozumieli) trafił prosto do jej właścicieli i z nimi rozmawiał . Ja na prawdę mam już z nimi problemy, zwłaszcza ,ze chcą kupić kolejnego psa .
Jestem tym momencie bezradna choćby ze względu na mój wiek ..

Link to comment
Share on other sites

A więc jest DT dla Tiny , w Puszczykowie. Najpierw miał być we Wrocławiu ,ale ona by sobie tam nie poradziła.
Pewna Pani dzwoniła do właścicieli i z nimi uzgodni wszystkie szczegóły .
Tylko ,ze jest problem , bo ja mówię coś innego i właściciele coś innego (chociażby o jej leczeniu i o chorobie , gdzie się zaczęła , mam świadomość ,ze raczej jej słowa będą brana pod uwage , ze względu na mój wiek , co jest błędne ... Tina dostawała jakieś zastrzyki i byla smarowana jakaś maścią , nic więcej nie wiem ) . Myślę ,ze najlepiej gdyby ta pani co dzwoniła do właścicieli opisała przebieg rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...