Jump to content
Dogomania

BERNEŃSKI PIES PASTERSKI - Szuka domu.


Jagoodkaxd

Recommended Posts

[quote name='Ninka']Sluchajcie, MY chcemy pomoc suczce. Jagodka zakladajac ten watek wydaje mi sie, ze tez. Pomozmy dziewczynie, pomagajac jej-pomozemy suczce, a przeciez o to nam chodzi...[/quote]


Ninka - a jak wyobrażasz sobie tą pomoc? wzięcie psa na dt - odpada wg słów Jagody, znalezienie ds - niemożliwe, bo moze właściciele sobie tego wcale nie życzą! to nie pies Jagody (chyba) a sąsiadów....pogmatwane jak nie wiem co...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']Ninka - a jak wyobrażasz sobie tą pomoc? wzięcie psa na dt - odpada wg słów Jagody, znalezienie ds - niemożliwe, bo moze właściciele sobie tego wcale nie życzą! to nie pies Jagody (chyba) a sąsiadów....pogmatwane jak nie wiem co...[/quote]


No trzeba sie dogadac z Jagoda, sklonic do tego, zeby w koncu napisala cos, z czego wynika cos konkretnego i to w zrozumialej dla nas formie...

Albo, i w sumie to by mnie najbardziej ucieszylo, zeby ktos od nas do niej pojechal i zobaczyl jak sie sprawy maja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']tu ma oferty pomocy, a kolejny watek zakłada:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f543/bernenczyk-szuka-domu-149056/?highlight=[/URL][/quote]


Czy komus z Was udalo sie porozmawiac z ta Dziewczyna? Czy ktos jest ze Sremu..? Nie chce, zeby odeszla w zapomnienie, lub za kilka lat umaarla rodzac morze szczeniat...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a podała komukolwiek jakieś namiary na siebie? no bo jak z nia rozmawiać jak nie ma telefonu ani adresu...ktoś mi mignął na dogo ze Śremu...ale nie pamiętam:shake:[/quote]

Mi napisala, ze nie podaje numeru:angryy: hmm trzeba by znalezc kogo, komu ufa..

Jagodko, komu ufasz...?

Link to comment
Share on other sites

Wiem , że to jest wszytko pomieszane ...
Suka nie jest moich sąsiadów , tylko po prostu znajomych. Mieszkają oni 60km od Śremu. Tina jest u mnie ,aby ją trochę podratowac , tzn. żeby dać jej trochę miłości , żeby zaufała ludziom.Nie chcę , żeby trafiła tam z powrotem . Jest naprawdę wspaniałym psem. Nie mogę im powiedzieć ,ze uciekła , bo to są teście mojej siostry. Też chcę jej pomóc, dlatego zalożyłam ten wątek. Jak na razie jej właściciel zecydował ,ze za 300 - 400 zł może ją sprzedać. Ale ta decyzja nie jest do końca podjęta , wiec chciałam się narazie zorientować czy w ogóle coś się znajdzie dla Tiny. Nie zdawałam sobie sprawy ,że wszyscy aż tak się zaangażują . PRZEPRASZAM! Ale ja naprawdę chcę jej pomóc , tylko ,ze jestem bezradna ...

Link to comment
Share on other sites

Jagoda dla chcącego nic trudnego.
Pomagasz-ale właścicielom w tym .by pies się "odstresował" a potem miał piękne małe na sprzedaż.:shake:
Nie ma za co przepraszać, przecież to jest oczywiste że rasowy pies znajdzie szybko chętnych którzy zechcą go przygarnąć.Nawet za 500zł, ponieważ ceny tych psów tez małe nie są.A szczeniaka ktoś śmiało sprzeda i za 700.. Sukę trzeba szybciutko na sterylkę.Nie można dopuścić by się rozmnażała, tym bardziej że ta rasa jest podatna na chorubska..uczulenia.znajomi maja sunię bez rodowodu, a koszt roczny leczenia (bo pies jest alergikiem)=dobra wycieczka zagraniczna.Ale ich na to stać,o psa bardzo dbaja.nistety ktoś inny by sie pozbył psa bo mu ropieją oczy czy pies ma brzydki zapach!....

Link to comment
Share on other sites

Skoro uważasz, że Twoja pomoc wobec suczki jest wystarczająca, to po co te hasła, kto pomoże Tinie? i rozklejanie wątku? Jeśli już trzeba było napisać, jak sytuacja wygląda i co możesz zrobić. Z tego co widać nie chcesz w sumie nic robić, bo to Twoja rodzina i ich kryjesz. Ew. z racji, że jesteś młodą osobą, nie możesz sobie pozwolić na tego typu 'bunt', jeśli chodzi o rodziców na przykład, ale to po prostu nie absorbuj tym ludzi. Dla mnie to wygląda, jak zabawa w bohatera, dużo zamieszania, linki w podpisie, a efektu nie ma nawet śladowego. Co więcej poszłaś na układ z ludźmi, którzy do zwierząt nie mają ani krzty szacunku, wiec o czym tu w ogóle rozmawiać. :-?

Link to comment
Share on other sites

Poza tym dawanie pieniedzy za psa to istna paranoja!
Wiem, ze pewnie chcialabys uzbierac wymieniona kwote ale na mnie nie masz co liczyc. Ja nie wykupuje psow! Ja biore je i oddaje calkowicie za darmo. Co innego karma, sterylka. Ale dac pot tak soebie 4ry strowy za to, ze chce sie psu pomoc? CHORE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='freja4']cos faktycznie cisza..

Gdzies na allegro znalazłam taką sunię, ma 1,5 roku a już dwa razy miała szczeniaki !!! i chyba już komuś niepotrzebna:angryy::angryy: zarobili i wypad...ech.co za świat![/QUOTE]
Podaj mi linka do ogłoszenia , to na pewno nie chodzi o Tinę!! Suczka jutro wraca do swoich włascicieli do miejscowosci PROCHY! Z powodu choroby skórnej , nie chcę narazi mojego psa na zarażenie , nie chcę ,żeby tam wracała:placz: Dałam im propozycję , że mogę ją wziąść do veta , ale oni muszą zapłacić , nie zodzili się . Wiem o pseudohodowli w miejscowości Łubnica , gdzie jedna babka ma 7 goldenów, jedna suczka będzie miała małe na stycznia bodajrze. Powiem wam wszystko co wiem ,jesli zapewnicie mi anonimowość.

Link to comment
Share on other sites

[B]Andzia69[/B] gośc widziałam wczesniej jeszcze miał labradory...., niezłe ziółko..
a Tina mieszka w miejscowości Prochy, het het za Czaczem..
Jagoodka napisała gdzie pies mieszka.spory kawałek od Śremu...
to co organizujemy porwanie?:eviltong::eviltong:
a tak poważnie mówiąc(pisząc) sama już nie wiem jak tą tinę uratować.do tego teraz ta choroba.W ogóle to wszystko takie dziwne, nagle zachorowała i wraca..odstresowała się czy jak?
Jagoodka a Twoi rodzice tak na to patrzą? i nic? nie wazne że rodzina, nich weta zaproponują, przeciez nie wszyscy nie maja sumienia!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Jakie to :loveu:cudo !!! Jak można takiego psiaka uderzyć :p
Potrzebne ogłosznia...
Czy Tina ma banerek?[/QUOTE]


Ick - przeczytaj wątek od początku do końca - była oferta dt, ale suki nie ma jak zabrać - no chyba, ze ktos zapłaci 400 zł i na dodatek podobno jest chora i wróciła do właścicieli - to tak w skrócie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...