Jump to content
Dogomania

Co począć z nieuczciwymi hodowcami, takimi jak


indee

Recommended Posts

Royalstaff, którzy narażają na utratę wiarygodności i zaufania wszystkich uczciwych hodowców ?

Zaintrygowany furiackim atakiem autora wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f891/royalstaff-sopot-szczeniaczki-z-13-maja-138098/[/URL] na innego hodowcę zadającego mu pytanie o pochodzenie dziadka szczeniąt zacząłem szukać tych danych w sieci i znalazłem takie informacje :

***

[I]- " [/I][I]Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi posiadając jako jedyni i pierwsi w trójmieście białego Stafika po angielskim importowanym Championie Denpower Romeo"[/I]
[URL="http://royalstaff.pl/"]RoyalStaff - SOPOT[/URL]

[B]( w rzeczywistości importowany z Anglii jako szczenię Denpower Romeo jest championem nie angielskim, lecz [/B][B]polskim ) [/B]

***

[B]- " [/B]SZOGUN VALGLO LINE ( ... ) Zdobył następujące tytuły wystawowe: Najpiękniejszy biały polski stafford"
[URL="http://idog.pl/1596-royalstaff-sopot-fci-szogun-valglo-line-royalstaff.html"]Royalstaff Sopot Fci SZOGUN VALGLO LINE Royalstaff rasy Staffordshire Bull Terrier - Rasy psów, psy rasowe - iDOG.pl[/URL]

( [B]W/w pies nie posiada takiego tytułu, taka kategoria oceny staffordów w standardzie FCI w ogóle nie istnieje ) [/B]

***

[B]- " [/B][I]SZCZENIĘTA OD VISTY PININFARINY PO SKOJARZENIU Z NASZYM BIAŁYM ANGIELSKIM SZOGUNEM PRZYNIOSŁY BARDZO KORZYSTNE EFEKTY "[/I]
[URL="http://royalstaff.pl/"]RoyalStaff - SOPOT[/URL]

[B]( w rzeczywistości [/B][B]Szogun pochodzący z polskiej hodowli jest psem polskim ) [/B]

***

Facet pobił juz chyba wszelkie rekordy w produkowaniu i rozpowszechnaniu w necie zmyślonych danych na temat swoich psów i swojej hodowli :crazyeye::crazyeye: a co gorsza kompletnie ignoruje zwracane mu uwagi i [B]te bzdury wciąż wiszą w sieci wprowadzając w błąd właścicieli suk i potencjalnych nabywców[/B] :angryy:

[B]Co można zrobić, żeby zablokować działania tego typu oszustów i naciągaczy ??[/B]


*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='indee']
te bzdury wciąż wiszą w sieci wprowadzjąc w błąd właścicieli suk i potencjalnych nabywców [/quote]

Jak uważasz Vectro, ale wcale nie byłbym taki pewien, czy przerobiony, gość jak widać nadal, nawet hmmm ... pośmiertnie :loveu: jest w moim przekonaniu dość mocno szkodliwy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Coz, tylko wiedza pozwala dobrze wybrac. A jak ktos nie wie lub nie chce wiedziec (potencjalni nabywcy szczeniat), to nigdy nie zrozumie o co chodzi w wystawach, uprawnieniach hodowlanych i osiagnieciach. Royal mowi, co mowi, ale ludzie nie chca wiedziec, czy ma racje czy nie. Oni chca tylko uslyszec, ze maja najpiekniejszego szczeniaczka. A ze dla wlasciciela jego pies zawsze najlepszy, to i niech zyja z mysla, ze najpiekniejszy :)

Co gorsza, skoro sami wystawacy nie wiedza jakie tytuly dostaja i pisza bzdury, to skad maja sie dowiedziec nabywcy. Przyklad: moja suka dostaje CACIBa w Bialysmtoku. Przypadkiem grzebiac na jakiejs stronie, dowiedzialam sie, ze to inna suka tego CACIBA dostala. I niewazne co mam napisane w karcie oceny, bo oni maja to na stronie www :)

A poza tym znam gorsze hodowle (chodzi mi tu glownie o taka jedna), ktorych wlasciciele(ka) panosza sie na forach, a maja puszczone psy bez papierow, kilka (nic nie wnoszacych do rasy) kryc warunkowych na koncie itd, i zachowuja sie jakby nic sie nie stalo. Co gorsza, inni swoim zachowaniem utwierdzaja te osobe w przekonaniu, ze nic sie nie stalo i jest cacy. Wiec akurat Royal ze swoja wyobraznia po prostu dziala tylko czasem niektorym na nerwy. Ja niebezpieczenstwa szukalabym gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='indee']Jak uważasz Vectro, ale wcale nie byłbym taki pewien, czy przerobiony, gość jak widać nadal, nawet hmmm ... pośmiertnie :loveu: jest w moim przekonaniu dość mocno szkodliwy :roll:[/quote]
W moim przekonaniu , nie jest szkodliwy , są gorsze egzemplarze :evil_lol:
no może sobie sam zaszkodził , ale to na własne życzenie ... nie wiem czy świadomie ...

Strumyku - nie jedna !!! nie jedna :p

Royal nie rozmnaża psów bez pp , jak również nie skupuje psów po złotówce .. no i tak by wymieniał .... a to co sobie wypisuje, jest niekiedy zabawne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Royal jest jak to mówią nieszkodliwym błaznem :p ale stara się jak może a te drobne naciągnięcia ;) indee rozumiem że Cię drażnią jeśli chcesz sie bardziej podenerwować poczytaj wątki o nieładnych zachowaniach przez duże N niestety takie są :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...