Jump to content
Dogomania

Vitake


Asti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kupilam ostatnio dla mojej Puppy Junior. Mama chciala Royal Canin ale mi sie spodobala strona Vitake i ja namowilam :cool3:
Zapisalam sie do klubu i po rabacie cena byla calkiem OK ;) mam nadzieje namowic tez kolezanki zeszkoly wtedy bede miala worek gratis :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drosek']Kupilam ostatnio dla mojej Puppy Junior. Mama chciala Royal Canin ale mi sie spodobala strona Vitake i ja namowilam :cool3:
Zapisalam sie do klubu i po rabacie cena byla calkiem OK ;) mam nadzieje namowic tez kolezanki zeszkoly wtedy bede miala worek gratis :multi:[/QUOTE]
Ile zapłaciłas po w pisaniu się do klubu? I na jakiej to działa zasadzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ile zapłaciłas po w pisaniu się do klubu? I na jakiej to działa zasadzie?[/QUOTE]

Chyba to bylo 174zl ;)
Zapisujesz sie i dostajesz rabat 15% a dodatkowo punkty mozna zbierac i dostac darmowy worek jak sie poleca znajomym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Karmi ktoś adultem dla ras dużych? Chciałabym się dowiedzieć jak psy to zjadają, czy z apetytem czy bez...
Zastanawiam sie co mojemu kupić, bo juz nam karmy zostało tylko na jakieś 1,5 tygodnia, więc muszę coś kupić i się zastanawiam właśnie nad tą wersją Vitake..;)
Prosze o podzielenie się opinia jeśli ktoś karmi :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Łukasz[/B] - a wiesz coś na temat jak ta karma sprawdza się w karmieniu takich "sportowych" szczeniaków? Mi generalnie BARDZO podoba się jej skład - jeśli chodzi o to z czego jest to jedzenie robione i jak tak się przyglądam karmie to myślę, że może być naprawdę dobra... tylko właśnie zastanawia mnie jak się sprawdza z tymi maluchami? Może znasz/spotkałeś kogoś kto swojego szczeniaka na niej generalnie chował?

Jeszcze dodam, że ja osobiście przypatruję się karmie dla psów raczej średnich/małych, nie dużych - bo z tego co widzę to jest rozdział na tylko dwie grupy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egeri']Karmi ktoś adultem dla ras dużych? Chciałabym się dowiedzieć jak psy to zjadają, czy z apetytem czy bez...
Zastanawiam sie co mojemu kupić, bo juz nam karmy zostało tylko na jakieś 1,5 tygodnia, więc muszę coś kupić i się zastanawiam właśnie nad tą wersją Vitake..;)
Prosze o podzielenie się opinia jeśli ktoś karmi :):)[/QUOTE]

ja daje swoim adulta dla ras duzych kolejny miesiac i poki co nie bylo niedojedzonych porcji ;) karma sie sprawdza nawet jako nagrodki u nas, wiec smakowo musi byc ok :)

ogolnie jestem bardzo zadowolona z karmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Bzikowa, mogę ci podrzucić na trening trochę mediuma.[/QUOTE]

Oj, bardzo chętnie :) Na razie zależy mi na sprawdzeniu czy Bez nie zareaguje alergią na tę karmę, bo jest z kurczakiem.
Będziesz na seminarium za tydzień? Jak tak to byłabym wdzięczna za próbeczkę tego mediuma :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...