Jump to content
Dogomania

Likwidacja pseudo, uratowana Labka i dwa Dalmaty


Guest ambird

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozna aborcyjne do konca..jesli sunia w dobrym stanie. W Boguszycach mielismy duzo zaciazonych :shake:

Na razie nie mam zadnego dt. Mozemy miec miejsce w dobrym, niedrogim hoteliku, jakby dt zabraklo. I tu przypuszczam, ze dalibysmy rade sterylke aborcyjna po kosztach jakos zrobic. Szukam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz wyślę na pw adres. [B]

Potwierdzam DT dla szczeniaka labradora[/B].

Dzisiaj skontaktowałam się z różnymi znajomymi i jeśli będzie drugi szczeniak(labka, onka, yorka lub dalmatyńczyka) to przywieźcie mi oba- drugi będzie albo u tej samej osoby (czyli koło mnie), albo u siostry mojego taty. Ważne, żeby były to szczeniaki.

[B]Laura[/B], masz pełną skrzynkę, nie mam jak wysłać Ci adresu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkim dziękuję za oferowaną pomoc.
Będę informować Was na bieżąco, jeśli tylko będą nowe informacje w sprawie.
Na Labradory.info wczoraj ruszyła akcja cegiełkowa, kasiory możemy potrzebować mnóstwo, wszystk zależy od skali problemu.
W razie jakichkolwiek pytań pw lub gg 3916832.

Pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

Sterylizację aborcyjną można przeprowadzić przez cały okres ciązy. Ilu jest chetnych do "pomocy" jesli jest mowa o yorkach i labradorach. Szkoda, ze jesli szukany jest dom dla kundelków nie ma już tylu ludzi "wielkiego serca". Ludzie znalezli okazję aby zadobyc się w "rasowego" psa za darmo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adam']Sterylizację aborcyjną można przeprowadzić przez cały okres ciązy. Ilu jest chetnych do "pomocy" jesli jest mowa o yorkach i labradorach. Szkoda, ze jesli szukany jest dom dla kundelków nie ma już tylu ludzi "wielkiego serca". Ludzie znalezli okazję aby zadobyc się w "rasowego" psa za darmo.[/quote]

smutne to ... ale "rasowe" psiaki wbrew pozorom wcale duzo lepiej nie mają (w sumie nie wiem kto ma gorzej rasowy w pseudo czy kundel w schronie)
tak czy siak pomocy potrzebuja, wiec to raczej dobrze ze szybko "normalny" domek znajdą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adam']Sterylizację aborcyjną można przeprowadzić przez cały okres ciązy. Ilu jest chetnych do "pomocy" jesli jest mowa o yorkach i labradorach. Szkoda, ze jesli szukany jest dom dla kundelków nie ma już tylu ludzi "wielkiego serca". Ludzie znalezli okazję aby zadobyc się w "rasowego" psa za darmo.[/quote]
No niestety.. ale akcję koordynują miłośnicy Labradorów, więc DT zrozumiałe. Gdyby była pseudo bokserów, też byśmy jako Fundacja ruszyli wszelkie kontakty.. a co do Yorków, to było do przewidzenia.
I z jednej strony nie ma w tym nic złego przecież to psiaki, nie ich wina że są modne, a suki eksploatowane do granic możliwości.. Ale z drugiej, to wielka odpowiedzialnośc wbrew pozorom znaleźć dobre domy, psom w typie.. Tym bardziej jak będą tam szczeniaki z otwartymi oczkami, bo gdzieś domy muszą znaleźć.
Ale Dziewczyny na pewno to wiedzą.;)

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze tu nie chodzi o zdobycie "rasowego" psa, tylko o pomoc w rozbiciu pseudohodowli.
Osoby, ktore zaoferowaly dt i pomoc moga sie poczuc urazone po takim wpisie..
Np my mamy zapotrzebowanie bez dna na dt i dobre hotele dla zwierzat z Boguszyc ( 600 psow), a jednak widzac ten watek tez szukamy jakiegos miejsca, chociaz jednego.
Pseudohodowle tez przyczyniaja sie do zapelniania schronisk i miejsc takich jak Boguszyce. Pomoc w ich likwidacji to jakby praca u podstaw.
Oczywiscie juz przy wydawaniu do ds nalezy byc bardzo ostroznym z wiadomych powodow. Ale tu sa oferowanego glownie dt..
A Grzybkowa ma racje, rasowe psy i koty maja duzo trudniej w schronach.Wyobraz sobie persa lub yorka w schronie..

Jedna pani z Warszawy chce wziac z Boguszyc mala sunie do ds ( moze miec 4-6 lat) , ma doswiadczenie, miala juz psa ze schronu. Jesli zaden z naszych nie przypadnie jej do serca, to rowniez mozemy to miejsce udostepnic. Jedyne kryteria to niewielki rozmiar ( na oko pol lydki), plec -sunia i zeby byla kudlata )

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie znajdą się interesowne osoby, bo jesteśmy ludźmi..
A coraz więcej osób, wie jak wyglądają wizyty, umowy i są doskonale przygotowani. I wiem, co mówię, bo nie tak dawno suka została odebrana z pseudo z 5 szczeniąt ślepych.. Jeden został. Też było "zapotrzebowanie" na takie szczenięta (akurat rodzice dwóch różnych ras).
A facet na wizycie mówił o córkach, które się wprost zakochały w suni, już ma posłanie, obróżkę, karma czeka...:roll:
a Yorki są modne, nie oszukujmy się...:-( a porządnych hodowli jest kilka, a psy, jak to ostatnio przeczytałam, są za drogie tam.:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...