Jump to content
Dogomania

Zawody 24-25.04.2010 Czeladź - kwalifikacje do MŚ


Wafelek

Recommended Posts

Zacytuję z 4 postów wyżej:

"[B]Reklamacje nie otrzymania potwierdzenia i nie wpisania na listę przyjmuję dopiero po upływie 24 godzin od wysłania formularza[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Tego nie robi automat.[/B]"

Komunikat o tym pojawia się po wysłaniu formularza - wystarczy przeczytać.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff... w końcu udało mi się tu wejść.... Ponieważ dogomania chodzi, jak jej się chce, więc na wszelki wypadek niniejszym informuję (tych, którzy dadzą radę to tutaj przeczytać) że wszelkie informacje dotyczące naszych zawodów będą pojawiać się na [url]www.agility.katowice.pl[/url] , korespondencyjnie wysyłane zawodnikom na podane przy rejestracji zgłoszenia e-mail, a jeśli są jakieś pytania - proszę o korzystanie z formularza w dziale kontakt na naszej stronie lub pisania na adres, z którego dostaliście potwierdzenie.
Proszę nie pisać/pytać o ważne dla was rzeczy na dogo, bo nie wiem, czy i kiedy ona będzie działać :-)

Link to comment
Share on other sites

Mnie i paru innym znajomym osobom, które poprosiłam o sprawdzenie, wyświetla się cała (w każdym miejscu:), więc niestety trudno mi powiedzieć, w czym może być problem.
Kończy się na 85 eSeczce Atrójkowej (Franc), za chwilę dodam kolejne zgłoszone osoby - zostało ok.10 miejsc (potem przyjmujemy na rezerwową)

Link to comment
Share on other sites

Na prawdę nie wiem, czemu wam się tak dzieje - sprawdzałam jeszcze raz przed chwilą w Firefoxie, Operze, nowym IE, IE 6 i wszędzie jest cała (tylko stary IE straszne cuda wyczynia ze stroną - ale lista jest).
Mogę ew. wkleić wam jeszcze linka bezpośrednio do googlowego formularza:
[url]http://spreadsheets.google.com/pub?key=tjqOKJplUZSevKOgEGWZIxg&single=true&gid=0&range=A1%3AG100&output=html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam się zapytać czy miałby ktoś miejsce w samochodzie na 1 os z psem z Wrocławia albo chociaż z Katowic ...
Albo ma może info o jakiś bezpośrednich autobusach z Wrocławia do Czeladzi ... ( na stronach pks-u nic nie znalazłam )
...(- nie wiem czy się zgłaszać a już jest prawie 90 osób ) Więc byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź ...
Z Poważaniem Ala

Link to comment
Share on other sites

Witam...

Trochę jestem zaskoczona,że o TAKICH zawodach dowiaduję się z Dogo, a w moim mieście ani słowa o tym...

Ponoć miasto czeka na oficjalną informację o zawodach... :roll:
Moim zdaniem, to miasto powinno rozreklamować taką imprezę...chyba,że się mylę i należy to do organizatorów?...

W ubiegłym roku dowiedziałam się już po fakcie....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Za zeszłoroczne informacje nie odpowiadam, my tylko robiliśmy swoją część, agility, i też mi się nie podobało, że nikt o nich nie wiedział z miejscowych. Dlatego w tym roku będzie nieco inaczej, ale spokojnie - jeszcze trochę czasu do takich rzeczy jest ;-) Tutejsze dogomaniackie informacje o zawodach w danych miastach to informacje przeznaczone dla zawodników, nie "reklamowe".

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=King's Dog;14446998]Mam pytanie-czy jest gdzieś dostępna lista rezerwowa?Zgłosiłam oprócz openowej suczki jeszcze jedną zerówkową i na początku wyświetlała się jako zgłoszona,a teraz zniknęła.Czy jest na liście rezerwowej? Chodzi o cavalierkę GLORIĘ King's Dog.[/QUOTE]

Ja bardzo, bardzo proszę, żeby z takimi ważnymi pytaniami kierować się bezpośrednio do nas, do organizatorów na maila, nie tutaj, bo tu może po prostu nikt nie odpowiedzieć, i potem będzie płacz.... na każdy wysłany mail odpowiadam jak najszybciej.
Jeśli była zgłoszona, zostało wysłane potwierdzenie - na pewno jest w naszych danych, zaraz to sprawdzę i wyjaśnimy (mailowo, nie przez dogo).

Lista rezerwowa nie jest wyświetlona, bo jest po prostu na dzień dzisiejszy pusta - wygląda na to, że miejsc starczyło dla każdego chętnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Lista rezerwowa nie jest wyświetlona, bo jest po prostu na dzień dzisiejszy pusta - wygląda na to, że miejsc starczyło dla każdego chętnego.[/QUOTE]

Nas chyba tez nie bedzie wiec jak ktos chce wbic sie na miejsce w openach to mozemy sie podmienic.. Chyba ze zmienie zdanie i wpadniemy na 2 dni o ile sie da.. Pozyjemy zobaczymy, na razie sie waham.. W razie gdyby ktos byl chetny -> PW.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Na naszej stronie ( [url]www.agility.katowice.pl[/url] )została opublikowana lista z płatnościami dokonanymi przez zawodników. W rozesłanym do każdego zawiadomieniu była informacja o dacie wpłaty (11 kwietnia włącznie), zatem przypominam o tym jakże mało przyjemnym dla uczestnika zawodów aspekcie imprez agilitowych, czyli o banalnym dokonaniu wpłaty ;-)
Równocześnie dziękuję wszystkim, którzy tego przykrego obowiązku już dopełnili;-)

Jutro podam dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje dla zawodników (i osób towarzyszących), mianowicie info dotyczące treningów, zamawiania posiłków, sobotniego spotkania towarzyskiego w Domu Turysty w Będzinie (z konsumpcyjnym upominkiem od organizatorów), oraz o... zdjęciach;-)


PS. jeśli ktoś zrobił przelew (do dnia 12 kwietnia), a nie jest odhaczony na liście - bardzo proszę o kontakt!

Link to comment
Share on other sites

Na naszej stronie w informacjach dla zawodników są nowe szczegółowe informacje dotyczące:
- treningów
- posiłków na miejscu
- planowanego sobotniego wieczornego spotkania w Domu Turysty w Będzinie
- możliwości kupna po zawodach zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa

Podajemy również informację dotyczącą ewentualnego zamawiania śniadań dla osób nocujących w Domu Turysty w Będzinie.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie związanej z ww rzeczami.

Jeśli są jakieś pytania , bardzo proszę o kontakt (poprzez formularz na naszej stronie w dziale kontakt lub na nasz e-mail)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...