Jump to content
Dogomania

Zawody 24-25.04.2010 Czeladź - kwalifikacje do MŚ


Wafelek

Recommended Posts

W pierwszym poście są nowe informacje. Zgłoszenia będziemy otwierać 1 marca.

Co do noclegów: Hotel Sportowy został wiele miesięcy naprzód na ten termin zarezerwowany na wesele :-( Przepraszamy za komplikacje, ale niestety nie przewidzieliśmy tego :-(( Także, jeśli para się nie pokłóci ;-) to nie będzie możliwości spania tam.
Ustaliliśmy nieograniczoną możliwość nocowania z psami (nieograniczoną w sensie w nowej i starej części) w Domu Turysty w Będzinie, ul.Sportowa - to kilka minut autem od Hali. Ceny jak w cenniku na stronie, plus dopłata za psa, pani nie wiedziała jeszcze jaka, na pewno nie większa, niż była rok temu (chyba 15 zł, o ile dobrze pamiętam).
Przy rezerwowaniu noclegu proszę się koniecznie powoływać na zawody agility, ponieważ Dom jest zarezerwowany dla was, zawodników, żeby zapobiec sytuacjom tak jak tamto wesele w "sportowym".

Co do noclegów "ekstremalnych", czyli na hali - w zeszłym roku nie było takiej możliwości, rozmawiać w tej sprawie będziemy mogli dopiero w marcu. Jeśli tylko nam się coś uda załatwić - oczywiście, damy wam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja sie chcialam upewnic odnosnie limitu psow. Na pewno 100? :lol:
Biorac pod uwage, ze do Łącka jest zgloszonych juz prawie 100 openowych psow, to zakladajac, ze na zawody w Czeladzi pierwszego dnia zglosi sie ze 40 zerowek, to czesc zawodnikow chcacych sie "kwalifikowac" moze sie nie zalapac ... A sa to zawody majace na celu wylaniac polska reprezentacje na MS.
Tak sobie glosno mysle... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Wednko, wiemy, że to są zawody mające na celu wyłaniać polską reprezentację na MŚ ;-) Spokojnie, na pewno nie będzie tak, żeby osoba, która chce walczyć o miejsce w polskiej reprezentacji na MŚ nie mogła tego zrobić ze względu na brak miejsca.[/QUOTE]

To ja przyznaje, ze w takim razie dla mnie sa to dwie sprzeczne informacje: jest limit ale go nie ma :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lapeno']Sajko,to wreszcie zobaczę Cię w akcji :)[/QUOTE]

Pewnie, fajnie było w zeszłym roku to przybywamy:). Tylko chciałam się przyznać, że przez zimę moja mama uhodowała
Draniowi ślicznego donuta w miejscu jego byłej talii[img]http://manu.dogomania.pl/emot/mdleje.gif[/img], więc jest na diecie, ale zobaczymy, ile do kwietnia uda się osiągnąć;)

Link to comment
Share on other sites

Informacja jest w pierwszym poście, ale zamieszczę również tutaj:

[COLOR=Black][COLOR=Red][B]UWAGA![/B][/COLOR] [B]Ze względu na to, że nie możemy zrezygnować z limitu miejsc, a są to zawody kwalifikacyjne, pierwszeństwo w zgłoszeniach mają osoby, które chcą walczyć o miejsce w polskiej reprezentacji na MŚA, czyli osoby biegające w kategorii OPEN, z psami RODOWODOWYMI. [COLOR=Red]W dniach od 1 do 15 marca (włącznie)[/COLOR] przyjmować będziemy tylko zgłoszenia od tych osób, formularz nie przyjmie innych zgłoszeń.[/B]
Po tym terminie, czyli od 16 marca zgłaszać się mogą wszyscy pozostali, czyli psy biegające w kategorii 0, oraz openowe psy nierodowodowe.
[/COLOR][COLOR=#ff0000][B][COLOR=Black]FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: [URL="http://agility.katowice.pl/index.php?option=com_jforms&view=form&id=3"][tutaj][/URL][/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']jak na razie to formularz wydaje mi się generalnie zgłoszeń nie przyjmuje, przynajmniej ja niemogę nic w niego wpisać...[/QUOTE]
Ja wpisałam normalnie przyjmuje.
Tylko ja wchodziłam ze strony agility.katwowice

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Laluna, a gdzie ze strony głównej masz link do zgłoszeń? Wchodzę z explorera i generalnie u mnie strona prawie nie chodzi, a w formularz nie jestem w stanie nic wpisać.[/QUOTE]


[URL]http://agility.katowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=131:zawody-czelad-2010-info-dla-zawodnikow&catid=35:informacje-o-zawodach&Itemid=28[/URL]

zaraz pod czerwonym

Link to comment
Share on other sites

Hi hi no tak, jak widać, nasze zawody preferują zawodników nie lubiących microsoftowych produktów ;-)
A tak poważniej, postaramy się poprawić IExplorerowe niedogodności, ale w tej chwili nic nie mogę poradzić poza zmianą przeglądarki.

A reklamacje nie otrzymania potwierdzenia i nie wpisania na listę przyjmuję dopiero po upływie 24 godzin od wysłania formularza;-) Tego nie robi automat.

Przy okazji - przypomnę tylko, ponieważ zaczęły się pojawiać również i takie zgłoszenia: zgłoszeń bez podanego PKR i nr rejestracyjnego psa nie przyjmujemy, żadne kreseczki, kropeczki itp. w miejscu numeru tego nie zmienią. Jeśli ktoś tych informacji nam skąpi - zapraszam do wysłania zgłoszenia po 15 marca.

Link to comment
Share on other sites

Co do nie działania formularza - w Firefoxie, Operze działa poprawnie, nowy IE (IE8) też dobrze działa.
Niestety nie mam wpływu na to, jak Joomle interpretują starsze przeglądarki, nie dostosuję do nich strony.
W razie problemów, piszcie do mnie na priv.

Link to comment
Share on other sites

Tak, mieliśmy gości :angryy: Z Turcji, zdaje się.
Działania w toku, jak tylko będzie z powrotem wszystko gotowe - damy znać.
Ostatnią zarejestrowaną osobą jest Monika Rylska, jeśli ktoś się wczoraj zgłaszał po godzinie 19tej - możemy nie mieć go odnotowanego, bardzo proszę o kontakt na priv lub ponowne zgłoszenie po uczynnieniu arkusza.

Link to comment
Share on other sites

No wczoraj o godzinie 23 odkręciliśmy skutki wandalizmu zostawione przez 'miłych gości' z Ankary. Można się już zgłaszać.
Hakerzy myśleli że są bardzo sprytni, łączyli sie przez Niemcy i myśleli że nie zostawią śladów. Tymczasem ich przeglądarka elegancko przedstawiła sie w google analytics. Także po odwiedzinach z Ankary wszystko wróciło do funkcjonowania.
Niestety dziurawy był moduł kalendarza, także musieliśmy go zdjąć.

to pisałem ja Przemo - "ja tu tylko noszę przeszkody" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...