Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

[quote name='agacia']Jak od Kollataja to Olawska sie nie jedzie :roll: albo mi sie ulice popieprzyly.[/quote]
Może nie dla każdego jest to oczywiste :shake: ale ulica między PZU a Galerią Dominikańską w stronę mostu Grunwaldzkiego to nadal Oławska. Zaczyna się od Rynku i kończy na skrzyżowaniu z ul.Krasińskiego. Jak masz jakieś wątpliwości to zawsze można zrobić sobie spacer i sprawdzić organoleptycznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Irena&pudle'][quote name='CHI']Irena&pudle a czy będą jakieś pokazy agility we Wrocku? może coś wiesz?[/quote]

Na ten moment nic nie wiadomo.[/quote]

Mnie ten temat też interesuje. Jest niewiele ponad tydzień do wystawy, jeśli nic nie wiadomo, to nie znaczy po prostu "nie"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irena&pudle'][quote name='agacia']Jak od Kollataja to Olawska sie nie jedzie :roll: albo mi sie ulice popieprzyly.[/quote]
Może nie dla każdego jest to oczywiste :shake: ale ulica między PZU a Galerią Dominikańską w stronę mostu Grunwaldzkiego to nadal Oławska. Zaczyna się od Rynku i kończy na skrzyżowaniu z ul.Krasińskiego. Jak masz jakieś wątpliwości to zawsze można zrobić sobie spacer i sprawdzić organoleptycznie.[/quote]

Skoro tak to sorki.Zawsze myslalam,ze to Kazimierza Wielkiego jest :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote] To ładnie ze strony O/Wrocław, że tak wcześnie wysyła potwierdzenia, prawda? [/quote]

Szczerze?
Nie powala mnie to na kolana, potwierdzenie na katowicka wystawe dostalam na dwa tygodnie przed (o ile nie wczesniej). Ponadto byl katalog przedwystawowy, a tu nawet przez telefon nie mozna sie dowiedziec jak wyglada stawka - dzwonilam 10 dni temu, teraz to rozumiem, ze nikt juz nie ma czasu, pani powiedziala, ze tyle tego, ze nie chce sie jej czytac.

Nikt nikomu nie robi laski, placimy za wystawy i to niemalo, w zwiazku z czym nie wydaje mi sie, zeby wczesniejsze wyslanie potwierdzen bylo az takim uklonem ze strony oddzialu.

Link to comment
Share on other sites

Nam pani powiedziała ale Tollerów malutko więc łatwiej. Miła była, jeszcze nigdy tak mnie nikt grzecznie nie potraktował. :klacz:
Ale katalogu jak nie było tak nie ma, tak samo jak naszego potwierdzenia...
Golden-Owner- BTW, dostałaś mojego priva? Jedziesz do Wrocka ?

Link to comment
Share on other sites

O rany, dopiero teraz zauwazylam :oops: zaraz Ci, Toller, odpisze, tylko musze szybko schowac auto do garazu.

[quote] A mój straci uszyska, jak nie skończy Ch. Mł[/quote]

Oj, biedny ten Twoj Foxik ;)

Ja mam o tyle komfortowa sytuacje, ze sie nie ludze, ze cos wezme w stawce 19 psow - wiec jedziemy sobie dla przyjemnosci :D No i prawda jest taka, ze gdyby moj pies zrobil Ml.Ch to padlabym ze smiechu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'][quote] To ładnie ze strony O/Wrocław, że tak wcześnie wysyła potwierdzenia, prawda? [/quote]

Szczerze?
Nie powala mnie to na kolana, potwierdzenie na katowicka wystawe dostalam na dwa tygodnie przed (o ile nie wczesniej). Ponadto byl katalog przedwystawowy, a tu nawet przez telefon nie mozna sie dowiedziec jak wyglada stawka - dzwonilam 10 dni temu, teraz to rozumiem, ze nikt juz nie ma czasu, pani powiedziala, ze tyle tego, ze nie chce sie jej czytac.

Nikt nikomu nie robi laski, placimy za wystawy i to niemalo, w zwiazku z czym nie wydaje mi sie, zeby wczesniejsze wyslanie potwierdzen bylo az takim uklonem ze strony oddzialu.[/quote]
Jeżeli są oddziały, od których potwierdzenia dostaję na 1-2 dni przed wyjazdem, to - moim zdaniem - warto docenić sprawną organizację tego konkretnego oddziału. Nawet, jeżeli nie ma katalogu przedwystawowego.

Poczytaj sobie topik o wystawie w Sopocie; to, co tam się wyrabiało z potwierdzeniami - koszmar!!! I dlatego warto powiedzieć choć kilka miłych słów pod adresem Wrocławia. To moje zdanie. Poza tym jest jedna podstawowa zasada: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. I warto ją zastosować w praktyce.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek, ja nie narzekam na Wroclaw (aczkolwiek brak katalogu na stronie uwazam za hmm... olewanie wystawcow), natomiast nie wydaje mi sie, zeby bylo za co szczegolnie chwalic.
Dla mnie to, kiedy dostane potwierdzenie nie ma znaczenia, do Koszalina dostalam dluuugo po wystawie (na skutek nieporozumienia) i zyje :) Wiekszym problemem (jesli w ogole mozna tu mowic o problemie ;) ) jest dla mnie brak katalogu.

Potwierdzenie z Sopotu dostalam rowniez ponad tydzien przed wystawa, natomiast potwierdzenia z Wroclawia nadal nie mam.
I niekoniecznie zawsze winny jest zwiazek, nasza polska poczta ma to do siebie, ze czesto nie dziala tak jak powinna.

Toller, az takich cudow nie ma ;) Slonca nie zapowiadaja, wiec nie wydaje mi sie, zeby cos mialo sedzine oslepic ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...