Jump to content
Dogomania

pudle szukaja domu


lothia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NusiaIJa, o matko! :placz: Jaki on musi być przerażony!
Czy zgadzasz się, żeby mu zrobić ogłoszenia? Jaki kontakt podać? Kiedy będzie wiadomo cokolwiek o jego charakterze? Domyślam się, że łajdaki książeczki zdrowia nie przynieśli, no chyba że miał przywiązaną do smyczy na tej ulicy............... :shake:

Alegratka: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2330677_bialy_pudelek_porzucony_na_stare_lata.html[/url]
Koniecznie sprawdźcie, czy nie ma przekłamań. Jeśli będą jakieś dodatkowe informacje, dodam.

Link to comment
Share on other sites

ooo dziękuję za każdę ogłoszenie. namiary to własnie najlepiej na ocelot. 604 416 873
jutro dogadam się z ocelot i poproszę aby porozumiałą się z naszym schronem wyciągneła jak najwięcej info onim ze "schroniskowej kartoteki"
ani książecznki, ani imienia, ani żadnych wiadomości o jego umiejętnościach ani o charakterze...nic:shake:

I dlatego nazwałyśmy go KOKOS, KOKOSIK :loveu:

trzeba się przede wszystkim dowiedzieć czy go wydadzą bez kastracji czy dopiero po zabiegu

Link to comment
Share on other sites

Kokos będzie 05.listopada gotowy do adopcji
z racji swojego wieku psiak nie będzie poddany wyczerpujacemu zabiegowi - kastracji. Zostanie zaczipowany, zaszczepiony i z książęczką gotowy do adopcji!
:help1:
w niedzielę sprawdzimy jaki ma stosunek do dzieci i jak się uda to też do kociaków.
Myślimy, że taki piesek jak Kokos musiał być wychowywany w domu wiec ze swoimi potrzebami fizjologicznymi czeka do wyjścia na dwór
..no i to imię....Kokosik:loveu:tylko adoptować, i kochać:loveu::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

A mój średniak, jak wyciągałam go ze schronu miał ponad 10 lat był w bardzo złym stanie fizycznym, ok. tygodnia już nie jadł, pogryziony przez kolegów z celi - to się okazało dopiero po zgoleniu dredów - nic nie przeszkadzało w kastracji (był moim tymczasem i nie wyobrażałam sobie aby go wydać bez kastracji).
Jeszcze parę dobrych lat spokojnie może sobie radzić w pseudohodowli :shake:.

Sorki ale dla mnie kastracja to podstawa - [B]kto się oprze na targu małej, ślicznej, białej kuleczce po atrakcyjnej cenie.[/B]
No chyba, że są jakieś wskazania medyczne do nie przeprowadzania tego zabiegu. Wiadomo, że u chłopczyków zabieg nie jest aż tak niebezpieczny jak u dziewczynek.

Link to comment
Share on other sites

na tą chwilę nikt oprócz nas o tym nie wie, że nie będzie poddany kastracji w schonisku.
w jakiej formie? nie wiem? jutro pójdę i zobacze w jakiej jest formie. ale jeśli to domowy piesek to może być w nienajlepszej....
dane kotnaktowe były podane na ocelot, nic nie mówiła, że ktoś się z nią kontaktował w jego sprawie:-(
dopóki będzie w schronie to może pójść w nieodpowiednie ręcze jedyna nadzieja aby się tak nie stało to tylko pomoc cioteczki od domku tymczasowego

Link to comment
Share on other sites

[B]irenaka [/B]napisała mi, że kontakty do ludzi, którzy chcieli adoptować pudelka Łatkę, przekazała komuś z wątku pudli; kto je ma?? bardzo przydałyby się dla pudelka z Tomaszowa Maz.
Poprosiłam też Isadorę7 o allegro dla pudelka; mam nadzieję, że się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima']Cafeanimal Kokosa: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kokos,3268[/URL]
Zaznaczyć "prewencyjnie", że jest wysterylizowany, czy zostawić prawdziwą informację?[/QUOTE]

ja bym zaznaczyła - hodoffca widząc taką wiadomość od razu zrezygnuje, nawet dzwonić nie będzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"]Sprawa życia i śmierci!!!!![/COLOR][/B]
[B]Usłyszałam, że kokos jedzie do częstochowy ale przy wnikliwym zbadaniu sprawy okazuje się, że do rawy...czyli uśpienie ma murowane!!!!!
Jak na razie boii się wszystkiego jest przerażony sytuacją w jakiej się znalazł!!!!!
Jest barzo przerażony, w obronie warczy, być może był bity!!!! A ze spokoinymi pieskami nie siedzi, więc jest poddany dodatkowemu wielkiemu stresowi!!!!
To jest ostatni dzownek na uratowanie kokoska!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]NusiaiJa[/B], a dlaczego nie zostaje u Was w schronisku? Dlaczego ma jechać gdzie indziej?
Ja dziś byłam w Katowicach i przywiozłam stamtąd suczkę, na razie nie mogę wziąć więcej zwierząt - przepraszam.
Czy nikt z tego wątku nie podsunął żadnych kontaktów? Nie było żadnego telefonu z ogłoszeń?? On ma bardzo, bardzo dużo wejść...
Może płatny dt? Jakby co, deklaruję 25 zł/mc.

Link to comment
Share on other sites

[B]"NusiaiJa, a dlaczego nie zostaje u Was w schronisku? Dlaczego ma jechać gdzie indziej?"

1. Dlaczego nie zostaje bo wiek już nie rokuje do adopcji!
2. Ma jechać do uśpienia!!!

3. U nas nie ma dt......[/B]:placz:

[B]przykro mi...., miałyśmy nadzieję, że ktoś z dogomaniaków się ulituje i pomoże temu psu....
tomaszów to zaścianek, psy albo idą do adopcji, których nie ma albo jadą do Rawy Maz. do uśpienia![/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie czytałam całego wątku, bo po prostu nie dam rady tyle stron szybko przeczytać, ale mam pytanie ile lat ma rzeczywiście Kokos? Zaraz zejdę do sąsiada na drugie piętro i zapytam. Niedawno uśpił swojego 14-letniego pudelka, jego znajoma też pożegnała pieska i chce pudelka. Może by chcieli Kokoska?

PS. i kiedy ma iść na uśpienie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...