Jump to content
Dogomania

pudle szukaja domu


lothia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ty$ka']Jaki cudowny Promyczek :loveu:[/QUOTE]
Schronisko w Gdańsku nosi nazwę "Promyk" ;) Ale jako imię dla pieska też ładnie.

Pudelek Czaruś ,którego wkleilam wyżej, już ma dom-dobry i pewny.Mam stały kontakt,
jego panią znam od kilkunastu lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

bardzo pilnie potrzebna pomoc dla starszego - ok. 10-letniego czarnego pudelka, którego chca uśpic w schronie :( mam tylko takie beznadziejne zdjęcia:

takiego e-maila dostałam:

"To jest ta bieda co jest w schronie i jego los nie jest pewny maleństwo wiek około 10 lat musiał sie długo poniewierać sierśc trzeba było obciac bo o rozczesaniu nie było mowy,okropny stan zapalny dziąseł zęby trzeba było usunac."

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ZNALEZIONY MINIATUROWY PUDELEK. OSTROWIEC ŚW.

Oto piesek znaleziony przez panią z ostrowca, ktora ma sama 7 psów i nie może zaopiekować się na stale kolejnym. Jest raczej starszy, bardzo wygłodzony i wyziębnięty. Pochłania jedzenie i śpi na zmianę... Poszukuje swojego właściciela .

 

1385895_303278579867265_6362369235011766

 

1911606_303278599867263_5597654965249901

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wrocław - szukamy domu dla niedowidzącej ok. 7-letniej Tinki!!

 

Tinka trafiła do schroniska jako „obraz nędzy i rozpaczy”. Wyłysiała, zapchlona, potargana, chora i do tego niedowidząca. Pewnie kiedyś była pięknym, wesołym szczeniaczkiem pudelka. Wtedy była potrzebna. Teraz nikt jej nie szukał, nikt się po nią nie zgłosił. Bo i po co?
I tak Tinka stała się bezdomna.
W schronisku została odpchlona, jest leczona. Dostała nowe imię. Była u fryzjera i czekamy aż sierść pięknie odrośnie.
Tinka to sympatyczna, przyjazna do ludzi suczka. Bardzo łagodna. Grzecznie chodzi na smyczy. Mimo, że niedowidząca to świetnie radzi sobie na znanym terenie. Dla nas jest to już prawie niezauważalne. Widać, że była typowo mieszkaniowym pupilkiem. Tinka nie bardzo lubi towarzystwo innych psów i suczek. Denerwuje się gdy jest obwąchiwana. Jest raczej typem „jedynaczki”. Jak każdy pupilek uwielbia głaskanie.
Tinka jest psiakiem specjalnym i będzie potrzebowała specjalnej opieki. Potrzebuje opiekuna, który zatroszczy się o to aby jej nie „zgubić”. Prawdopodobnie Tinka będzie również potrzebowała specjalnej karmy. Jednak za odpowiedzialną i troskliwą opiekę można zyskać w osobie Tinki najlepszego i najwierniejszego przyjaciela!

 

zdjęcia http://pokochajzwierzaka.pl/tinka/

 

kontakt na pw lub [email protected]

Link to comment
Share on other sites

PIES RUBIN OK. 10 LAT 616093900089634 (241/14) WIELKOŚĆ: ŚREDNI WAGA WEJŚCIOWA: 13,4 KG. KASTRACJA: TAK SZCZEPIENIA: TAK BOKS: „OGRÓDEK” „Witam! Zanim tutaj trafiłem przez kilka dni błąkałem się w okolicach ogródków działkowych zlokalizowanych przy lotnisku. Zaniedbany, ze zmianami skórnymi i wygłodzony zostałem przez osobę, która nie przeszła obojętnie odstawiony do schroniska. Wygląda na to, że raczej nie zgubiłem się, tylko zostałem porzucony. No cóż stary, wymagający lepszej opieki być może stałem się zbyt dużym ciężarem dla moich właścicieli. To przykre, że na stare lata musiałem przeżyć taki stres i poniewierkę. Spokojny, łagodny i zagubiony teraz mogę tylko czekać na swoją drugą szansę. Mam nadzieję, że są ludzie, którzy cenią towarzystwo psich seniorów i nie pozwolą na to, żebym musiał teraz latami czekać na nowy dom.” Pozdrawiam Rubin.
Rubin-1.jpg

Rubin-2.jpg

Rubin-5.jpg

Rubin-3.jpg

Rubin-4.jpg

Rubin pojechal do nowego domku

Rubin-w-nowym-domu-26-07-2014.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gumiś szuka domku waży 4,5 kg jest miniaturowym pudelkiem, jesł łagodny delikatny akceptuje i psy i koty, jest uległy, zachowuje czystość w domku i potrafi sam zostać nie niszcząc nic. Nie nadaje się do domu z dziećmi poniżej 5 lat z uwagi na drobne gabaryty. Oprócz tego bardzo lubi dzieci i jest bardzo aktywny. Kto pokocha GUMISIA???

 

kontakt 511088033 lub [email protected] piesek jest w Warszawie w dt

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.886721614719836.1073741858.210835138975157&type=1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...