Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oska1983']Co słychać u suni?[/QUOTE]


Niestety u suni nie są dobre wiadomości bo moje psyt z TD nie zaakceptowały jej i maluchów między dziewczynami dochodzi do ostrych spięc więc z ciężkim sercem musze powiedzieć że trzeba szukać dla niej innego DT.Do następnego piątku sunia może być bo moja tymczaska jest u mojej córk ale w sobote musi wrócic do mnie .

Link to comment
Share on other sites

amalamutka jeszcze mi nie odmówiła, a kilka razy ja ostatnio prosiłam o schronienie dla psiaka (na szczęście w porę znajdowało się coś innego-tańszego)
ale pieniędzy nie mamy:( większość osób chce 15zł/doba czyli 450zł miesięcznie!!!!! a my mamy ...80zł:(

dziewczyny co ja z nią zrobię w pt??gdzie my sie podziejemy??nawet nie chce myśleć o schronisku:(

a czy ktoś chociaż transport mógłby zagwarantować w pt? oska?:razz::razz:

chyba się zaraz rozpłaczę;( same nieudane akcje ostatnio:( chyba zapeszyłam;(

kombinujcie kasę!!róbcie bazarki,zastawiajcie biżuterię:eviltong: kradnijcie:eviltong:nie wiem róbcie cokolwiek;) oczywiście to żart był:p

Link to comment
Share on other sites

no chyba że w pt ale rano. tylko kurcze gdzie je przewiezc. tu się jeszcze jedna dziewczyna oferowała z dt. jakas donka bodajze. z jednej strony fajnie jakby sie jakis domek załatwiło, a z drugiej kurcze jak ja tak będziemy wozic co tydzien gdzie indziej to tez nie bedzie dla niej dobre. Jutro przelew zrobie. Moze ze ją na gratce ogłosić? tam dużo osób zagląda.

Link to comment
Share on other sites

domek to by się znalazł, bo i Donka5 wtedy się zgodziła i amalamutka pewnie też się zgodzi ale nikt nie przyjmie nas za darmo:(a jaką ma mieć gwarancje ze kasę otrzyma:( też bym się bała
za DT u zuzki zapłaciłam ze swojej kasy bo waszej nie miałam jeszcze.
a [B][SIZE=5][COLOR=Red]na listopad stan konta Sary to 0zł[/COLOR][/SIZE][/B]

schron to będzie ogromna krzywda dla niej.Mogłaby stracić nawet mleko ze stresu. W końcu jej "gniazdo" jest zagrożone. Pomyślcie co musi czuć matka, która nie może gwanartować bezpieczeństwa własnym dzieciom :placz::placz::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Modliszko to chyba taka cienka kolczatka, taki łańcuszek. Ja swoją suczkę tez na kolczatce prowadze bo inaczej sie nie da chyba że luzem, inaczej za nią lecę :D więc nie czepiajmy sie:D widac po buźce że nie jest już taka wystraszona:D Madziu musimy jej znalezc hotelik i koniec. koniec koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...