Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa, Bratysława 2009


R.J.Osanna

Recommended Posts

[quote name='Maximilian']@Janusz45
Zalogowałem się na forum do którego link Pan podał.Fakt,że zachowanie pręgowanego psa z klasy championów zdaje się dwie osoby oceniły tam negatywnie uważając za nie stosowne dla championa.Mają do tego prawo.Ja również uważam,że ten pies mógłby się pokazać lepiej. Pan się cieszy z takiego obrotu sprawy,bo gdyby owy pies pokazał się lepiej,Pan ze swoim pewnie zakończyłby występ na 4 lokacie. To moje zdanie,ponieważ odniosłem wrażenie,że Peter Pan (??) jako pies podobał się sędzinie,a stracił poprzez prezentację. Widzi Pan, dla mnie mimo wszystko Cdb w klasie championów najpierw rzucające się na inne psy po czym atakujące i rozszarpujące rękaw właściciela,który nieporadnie próbuje je uspokoić jest dużo większym problemem. Jako hodowca swoim "występem" napewno nie przekonał Pan nikogo do rasy,ani do siebie samego jako osoby wiarygodnej.
Ja również widziałem suczkę Bodil bardzo przestraszoną,wręcz przerażoną tym co się dzieje. Na forum do którego link Pan podawał pisał Pan dużo o jej szkoleniu. Proszę mi powiedzieć czy tak powinien się zachowywać wyszkolony Cdb według Pana?[/quote]

myślę że masz wybiórcze widzenie:eviltong:,Bodil na pierwszej wystawie w życiu zachowała się znacznie lepiej niż "pełzające CdB" w klasie Championów w wykonaniu Peter Pana:p
Szkolenie Bodil bedzie trwało 8 mc ona je zaczęła:loveu:

Proszę mi powiedzieć czy teraz Pani/an promuje "pełzające CdB w kl Championów" ponieważ są z Osanna?????

ten problem dotyczy także innych psów z tej hodowli które były wystawiane w Bratysławie--smutne ale prawdziwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45']myślę że masz wybiórcze widzenie:eviltong:,Bodil na pierwszej wystawie w życiu zachowała się znacznie lepiej niż "pełzające CdB" w klasie Championów w wykonaniu Peter Pana:p
Szkolenie Bodil bedzie trwało 8 mc ona je zaczęła:loveu:

Proszę mi powiedzieć czy teraz Pani/an promuje "pełzające CdB w kl Championów" ponieważ są z Osanna?????

ten problem dotyczy także innych psów z tej hodowli które były wystawiane w Bratysławie--smutne ale prawdziwe[/quote]

@Janusz45
Wybiórcze widzenie?Czy chce Pan przez to powiedzieć,że uważa się za jedyną obiektywną osobę tutaj?Według mnie nie jest Pan ani trochę obiektywny.Widziałem ocenę Cdb w Bratysławie od początku do końca i ku Pana niezadowoleniu powtórzę,że zdecydowanie najgorzej zachowującym się psem był Pana pies,który zaatakował Pana tuż po ocenie na środku ringu,na oczach wszystkich obserwatorów i zniszczył rękaw Pana dresu. Nie potrafię sobie wyobrazić większej kompromitacji dla hodowcy.To oznacza,że wybrał Pan do hodowli rasę,z którą ewidentnie Pan sobie nie radzi:( Poza tą sytuacją było kilka psów nie najlepiej czujących się w ringu i tutaj już obok siebie wymieniłbym Petera Pana i Bodil,która również nie poruszała się po ringu z gracją. Z tych dwóch psów mimo wszystko Peter Pan zasłużył według sędziny na ocenę doskonałą, a Pana suczka na bardzo dobrą,zatem nie rozumiem Pana uszczypliwych tekstów w stosunku do innych hodowców. Nie mam zamiaru uczestniczyć w "rozgrywkach" między hodowcami,ale śledząc wyniki różnych ważnych dla rasy "konkursów" i po obejrzeniu jednego z nich na żywo nie mam wątpliwości kto zasługuje na szacunek,a kto raczej nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...