Jump to content
Dogomania

Pojemnik na karmę


natalijo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Kurcze, jedyne, co udało mi się znaleźć to torba 10kg na karmę. Może taka ci wystarczy, zobacz: [url]http://www.krakvet.pl/trixie-torba-pokarm-10kg-24661-p-3770.html[/url]
W sumie ciekawe rozwiązanie, torba a nie pojemnik. Kupiłabym cos takiego mojemu psu, ale my nie robimy takich dużych zakupów psiego jedzenia na raz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czasem ciężko jest znaleźć coś takiego na bazarkach;) Czasem lepiej się udać do sklepu zoologicznego. W takich na pewno jest duży wybór. A jak się nie uda to można sprawdzić w sieci, w internetowych sklepach zoologicznych jak np. e-karma.pl. Może tam znajdziesz to, czego szukasz;) ja swojemu psu kupiłam miskę anty pleśniową i zarówno mój pies jak i ja jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc - nawet już zapomniałam, że taki wątek założyłam ;)
Narazie zaopatrzyłam sie w plastikowy pojemnik - zamówiłam ze sklepu internetowego, ale wolałabym metalowy....
W sklepach zoologicznych w mojej okolicy nie ma pojemników. Czasem dają jakiś do dużego worka karmy, ale też plastikowe....
Niemniej dziękuję za zainteresowanie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 7 months later...

Czy chodzi o [URL="http://www.e-karma.pl/product-pol-500-Pojemnik-na-karme-DUZY-Microban-.html"]taki pojemnik[/URL]? Jest bardzo pojemny, wygląda estetycznie, ale to w sumie ma najmniejsze znaczenie. Ma fajne właściwości antybakteryjne. Ta powłoka jest też w miskach antypleśniowych i legowiskach. Dzięki temu nie mnożą się bakterie przenoszone przez psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='ania_pelka']Ja zawsze jak poprosiłam w sklepie internetowym przy składaniu zamówienia to dostawałam bardzo fajny pojemnik. Nawet tej samej firmy co karma, którą zamawiam. Może miałam szczęście, ale nigdy nie było z tym problemu, a dostałam już 3 pojemniki za darmo.[/QUOTE]

A ja szukam pojemnika do karmy dla moich kotów.
Zazwyczaj kupuję Ariona. Zamawiałam w różnych sklepach, zawsze w komentarzu prosiłam o pojemnik na karmę, nigdy nie dostałam.
Mam dwa małe Royala ze sklepu stacjonarnego. Gdy była promocja to były gratis do każdego worka Royala, ale ja potrzebuję duży, taki na 15kg.

Ania_pelka - jaką karmę zamawiasz, w jakim sklepie?

Link to comment
Share on other sites

witam:)
bardzo fajne pojemniki na karmę znalazłam w gazetce inter marche, cena od 4,99.Pojemniki białe ze zdjęciami psów.
Są 3 rodzaje , im wieksze tym inna cena.promocja od jutra.
dodatkowo kuwety dla kota w promocji ,oraz smycze i obroże dla psa.
coś jutro wybiorę dla mojego pluszaka:)

Link to comment
Share on other sites

witam :)
bardzo fajne pojemniki są w sklepie [url]http://www.petlife.pl/produkty#0-0[/url]
Ja osobiście wygrałam w konkursie pojemnik na 4 kg i jestem bardzo z niego zadowolona :) są 20 i 12 kg... one są na kółkach itp :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='arjadna']Zapewne ogłoszenie nieaktualne:( Gdyby jednak ktoś miał do odsprzedania pojemnik na karmę np. Eukanuby, Royala czy Proplana to bardzo proszę o kontakt:)[/QUOTE]
czasem na bazarkach trafiają się- najlepiej byłoby gdybyś napisała tam w dziale bazarkowym, napewno Ktoś odezwałby się kto ma i chętnie sprzeda:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...