Jump to content
Dogomania

PSIWOREK , oby takie rozwiązanie sie sprawdziły


wojtekh007

Recommended Posts

witam,

też ostatnio szperałem trochę po necie , i natknąłem się na taki produkt.

[url=http://www.psiworek.com.pl]PSIWOREK - biodegradowalne worki na psie nieczystości[/url]

wiem że wysyłąją gratis próbkę produktu .

sam nie mam psa ale mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych , i nie ukrywam ze z psami to porażka , no może nie psami , ale z ich właścicielami.

Nie jest to miły widok ani chwila gdy wprost przed swoją furtka widzę niespodziankę , no jak tak można.

mam dwuletnie dziecko i już dwa razy wdepnął w jakieś gówienko , przecież to jest niebezpieczne ( same zarazki).

sam na forum osiedlowym zapodałem wątek w tym temacie , ale szkoda słuchać tłumaczeń , są załosne no i zainteresowanie żadne.

liczę że takie produkty jak psiworek + do tego jakaś dobra kampania reklamowa przemówi do właścicieli czworonogów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Do tego nie potrzeba specjalnych drogich worków, jeśli na osiedlu nie ma specjalnych kubłów razem z darmowymi woreczkami to można nosić zwykłe reklamówki. Co prawda po dużym psie posprzątać rozwolnienie z trawnika nie jest łatwo ale cóż...
Jednak na wielu osiedlach problemem jest w dalszym ciągu nie tylko olewajska postawa właścicieli co brak kubłów.
Ja np. mieszkam w takiej wiosce gdzie nie ma ŻADNYCH śmietników na zewnątrz wszyscy mają prywatnie na posesjach. Aby przejsć z psem na pole niestety muszę przechodzić koło bram sąsiadów. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak poczekać najpierw aż pies się załatwi na moim własnym trawniku ( potem to zasypię lub wrzucę do szamba ) i dopiero pójść na pole tylko po to żeby się wybiegał.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?Ja często jestem w czechach i tam bardzo często napotykam takie kubły z wizerunkiem psa i doczepione są do tego woreczki,mieszkam w Jeleniej i u nas tego nie widziałam,nie wspomnę już o holandii,czu szwajcarii,tam na każdym kroku widziałam takie kubły

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 5 weeks later...

zbieram kupki, mam takie malutkie woreczki na psie kupki, córcia mi kupiła zapas w Anglii :D
ale u ans na osiedlu tez nie ma kubłów na gówienka psie, zbieram i tak maszeruję z tym gównianym tobołeczkiem do kosza ogólnego niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...