Jump to content
Dogomania

MWPR - Kraków - 04-05.09.2010


Konrado

Recommended Posts

[quote name='Ilka21'][B][COLOR=red]Czy ktoś ma 2 miejsca z Warszawy na Sobotę[/COLOR][/B] ?(dwie osoby i 3 grzywki, zajmujemy mało miejsca ;) )[/QUOTE]

Ja jadę z białym owczarkiem szwajcarskim. My wystawiamy sie w niedziele plan miałam aby jechać już w sobotę tylko, że później... Ale jak jest ktoś chętny i dołoży się do kosztów to pojedziemy tak żeby być na rozpoczęciu wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka'][B]cordia [/B]na dworzec jest niecałe 30 min na piechotkę. I idziesz praktycznie cały czas prosto.[/QUOTE]

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że nie ma sensu iśc na piechotę...

Nie jest jakoś bardzo daleko, ale jednak spacer dość konkretny.
A każdy tramwaj jadący od dworca w stronę Nowej Huty podwiezie pod samą wystawę
Trzeba wysiąść na piątym przystanku - łatwo rozpoznać gdzie, bo po jednej i drugiej stronie ulicy jest park
Po lewej stronie, koło przystanku jest Politechnika
Od przystanku to dosłownie parę kroków - trzeba się kierować w prawo

Można kupić taki bilet za 1,8 zł - to są bilety na 15 minut


ah teraz doczytałam, że chodzi o drogę powrotną :)


Dawno nie jeździłam z psem, trzeba by było zapytać czy płaci

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Może ma ktoś miejsce na SOBOTE z Warszawy -1 osoba i mała panienka???
Dziś byłam po bilecik na pociąg i dowiaduje się ze są remonty i pociągi opóźnione wiec nie wiadomo czy byśmy dojechały na czas.
Gdyby ktos miał miejsce proszę o sms lub tel:508761231 bo jutro nie bedzie mnie na dogo.
A jak się nie uda to pociąg będzie.
Do zobaczenia na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

dzieki, za odpowiedzi, wlasnie sie zastanawiam, spacer dobra rzecz, tylko Cordia jest po nich zmeczona a ja resztki jej baterii chcialabym zachowac, wiec moze zobacze ten tramwaj. Jeszcze zalezy od pogody bo jak bedzie nieciekawie to nie bede sie meczyc z futrem po dworze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']No oczywiście, jeśli ma się ochotę na spacer to jak najbardziej :)

A jeszcze przyjemniej pospacerować w tym parku, który jest obok wystawy.
Moje psiaki uwielbiają tam biegać[/QUOTE]

Tylko nie wiem czy tam nie będzie błocka, więc jeśli już to PO wystawie. Oto jak wyglądały nasze psy po wizycie w parczku :D
[url]http://tollers.wordpress.com/2010/08/31/zawody-spacery/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fronucha']Ja jadę z białym owczarkiem szwajcarskim. My wystawiamy sie w niedziele plan miałam aby jechać już w sobotę tylko, że później... Ale jak jest ktoś chętny i dołoży się do kosztów to pojedziemy tak żeby być na rozpoczęciu wystawy :)[/QUOTE]
Dziękuję ale już nie aktualne, wlaśnie przed wejściem w temat wystawy odebrałam pw i umówiłam się telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Witajcie!
Może ma ktoś miejsce na SOBOTE z Warszawy -1 osoba i mała panienka???
Dziś byłam po bilecik na pociąg i dowiaduje się ze są remonty i pociągi opóźnione wiec nie wiadomo czy byśmy dojechały na czas.
Gdyby ktos miał miejsce proszę o sms lub tel:508761231 bo jutro nie bedzie mnie na dogo.
A jak się nie uda to pociąg będzie.
Do zobaczenia na wystawie![/QUOTE]

Ajcki prośba nie aktualna już ma transport.

Link to comment
Share on other sites

Kisses, musisz zejść w dół ul. Kwartowej. Dojdziesz do ul. Dobrego Pasterza. Tam powinnaś zauważyć duży, charakterystyczny budynek z wielkim parkingiem- Park Wodny. Jest tam przystanek o takiej właśnie nazwie. Wsiadasz w autobus 129 albo 142 i wysiadasz na przystanku "Stella- Sawickiego". Stamtąd już na piechotkę masz jakieś 5 min do celu :-) .

Tu wysiądziesz: [url]http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Krak%F3w%2C+Stelli-Sawickiego+&Submit=Szukaj&cId=&sId=[/url] i musisz kierować się w stronę "Parku Lotników Polskich" <taka nazwa jest na tej mapie zumi, ale gdybyś kogoś pytała, to o park AWFu ;-) >.

Można jeszcze kombinować z przesiadką w tramwaje, ale to się nie opłaca. Polecam kupić bilet 15-sto minutowy, bo autobusem masz chyba 3, może 4 przystanki. Taniej wyjdzie ;-) .

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]będą czynne parkingi te co zawsze....dziwne , że na stronie oddziału tego nie piszą [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE]
Jak ktoś nie ma wielu bagaży to polecam parking za free przy M1-po drugiej stronie parku AWF.
Spacerkiem przez park jakieś 15-20 minut od AWF.

A o te parkingi co były zawsze to myślę że nie ma co się martwić.
ZK Kraków napewno zadbał o to żeby było gdzie zaparkować ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...