Jump to content
Dogomania

MWPR - Kraków - 04-05.09.2010


Konrado

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pieseczkowo']Mam do was taką ogromną prośbę. Moglibyście pomóc takiej gapie jak ja i wytłumaczyć jak z dwroca Kraków Glówny dojechać na stadion?czy jest to na tyle skomplikowane i lepiej wziąć taxówkę? Będę strasznie wdzięczna za pomoc :)[/QUOTE]

Kierujesz się na centrum,przechodzisz przez główny budynek dworca i wychodzisz na taki duży plac(obok jest galeria), kierujesz się do przejścia podziemnego.Wchodzisz do przejścia i idziesz prosto,na samym końcu masz schody w górę którymi dochodzisz do przystanku tramwajowego.
Wsiadasz w 15 albo 4 i jedziesz do przystanku "AWF"
[url]http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/0004/0004rw01.htm[/url]
[url]http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/0015/0015rw01.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

A ja tam chodziłam zawsze na piechotę.
Jak wyjdziesz z dworca drugą stroną - nie wyjściem głównym w stronę starego miasta tylko z drugiej strony, to spacerkiem jest ok. 30 minut cały czas prosto - dochodzisz do ronda mogilskiego i dalej idziesz prosto ulicą mogilską, która później przechodzi w jana Pawła i dochodzisz do AWFu, gdzie jest wystawa.
Akurat pieso ma fajny spacer po podróży przed wystawą :-) A idzie się całkiem fajnie :-)

Link to comment
Share on other sites

A ja tam wolę halę (i tez jesteśmy w tej odległej).
Hala daje dużo większe pole manewru. Nikt Wam nie każe siedzieć w środku cały czas w wypadku ładnej pogody - możecie się rozłożyć przecież gdzieś w pobliżu hali.
A w przypadku deszczu, ulewy, błota, czy koszmarnego słońca (w tym roku mamy takie anomalia pogodowe, że nic mnie juz nie zdziwi) siedzicie sobie w środeczku, piesy suche, Wy też.
Poza tym mniej zasikane ringi i samce kryjące mniej wąchają :)
Za halę to organizatorów trzeba po stopach całować.

Link to comment
Share on other sites

Mnie deszcz czy błoto nie straszne. Pies ciemny, szorstkowłosy, po deszczy fryz jeszcze lepszy. :lol: A psy z gorszą jakością sierści (w mojej rasie) moga mieć problem. :evil_lol:
Do hali też jestem przyzwyczajona i pies tez się dobrze zachowuje, może tak nie wącha, ale tez nie ma takiego ożywienia na ringu.
Ogólnie mi to wszystko jedno. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku będę sama moje psiko siedzi w domu,ale musze przyznać ,że ta hala nie taka zła.Czasem na parwdę to ratuje życie szczególnie jak mam białego westa :P nie wiem czy to będzie ta sama co w zeszłym roku to ta oddalona,ale w tej w której byłam w zeszłym roku było całkiem przystępnie.Ringi trochę małe,ale lepsze to niż deszcz. Już teraz życze wszystkim powodzenia i przywiezienia samych CACIB`ów i BOB`ów :D nie dajcie się konkurencji. Pozdrawiam :) :)

Link to comment
Share on other sites

I ja będę w sobotę jako Widz. Ring hmm...cavisiowy, ale może i na główny coś popstrykam :)
A do hali rzeczywiście dość trudno trafić, ja zanim znalazłam w tamtym roku, to najpierw weszłam do Wc zamiast na halę:P A potem poszłam naokoło i jakimś bocznym wejściem dotarłam na miejsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Ja w tym roku będę sama moje psiko siedzi w domu,ale musze przyznać ,że ta hala nie taka zła.Czasem na parwdę to ratuje życie szczególnie jak mam białego westa :P nie wiem czy to będzie ta sama co w zeszłym roku to ta oddalona,ale w tej w której byłam w zeszłym roku było całkiem przystępnie.Ringi trochę małe,ale lepsze to niż deszcz. Już teraz życze wszystkim powodzenia i przywiezienia samych CACIB`ów i BOB`ów :D nie dajcie się konkurencji. Pozdrawiam :) :)[/QUOTE]


Jak mały ringo to dooooooooopa, gdzie ja dużego białego rozpędzę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Znaczy wiesz powiem szczerze,że jak je pamiętam to dla dużego pudla one trochę małe,ale myśle,że dacie radę. Jednak rozumiem,bo mimo,że mam małego psa to uwielbiam ringi na trawie. :)[/QUOTE]

Dla dużego pudla to dopiero ring honorowy jest jako taki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ja też wolałabym halę ale mamy boisko. Trudno wszystkim dogodzić bo z nami na ringu są alaskany więc pewnie to dla nich ;). Oby tylko nie padało, bo basenji bardzo nie lubią deszczu, jak na afrykańczyki przystało :)[/QUOTE]

Mój królewicz też po mokrej trawie biegał nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

witam ;) chciałam przyjść w sobote i niedziele na wystawe jako widz i mam takie pytanie; jak to jest z tymi wystawami bo byłam na wystawie w katowicach i pisało że wystawianie border collie będzie o 10 a zaczeło się o 11;30 a ja stałam to 1,5 godz. przy tym ringu bo koniecznie chciałam zobaczyć te bordery i czy zawsze tak się to przedłuża ? i jeszcze interesują mnie w niedzielę bordery i spaniele ang. i czy wie ktoś o których godzinach mają być te psiaki ?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli organizator wystawy zastrzega sobie w katalogu godzinę przewidzianą na daną rasę to informacja raczej orientacyjna. W praktyce znaczy że wcześniej niż o danej godzinie psy nie wejdą na ring za to opóźnienie zawsze może wystąpić.
Na stronie Krakowskiego Oddziału ZKwP masz Plan Sędziowania ( [url]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Aktualnosci.htm[/url] ) , możesz sobie sprawdzić na jaką godzinę i na jakich ringach są planowane interesujące Cię rasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...