Jump to content
Dogomania

niepokojące sygnały o pseudohodowlach dawajcie znac


iria110

Recommended Posts

jeśli macie jakieś sygnały o niepokojących pseudo hodowlach piszcie dawajcie znac na priv uważam ze warto zajać sie tym tematem aby ostrzegać ludzi :shake:
moze cos was zaniepokoiło może sami kupiliscie psa czy kota z hodowli która budziła wasze zastrzerzenia piszcie podzielcie sie ze mna doswiadczeniami prosze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak, ja mam....
Pan ze świebodzic, koło wałbrzycha na dolnym śląsku....
pan Z.
ma pseudohodowlę Yorków,,,,ludzie co tam się dzieję, nie jestem w stanie napisać,
a najciekawsze jest to, iż nasze polskie władze nic do tego nie mają..:crazyeye:..
w domu może sobie właściciel robić co chce z psiakami.:mad:..
tak poinformowała mnie policja, jak poszłam zgłosić, fakt hodowli i męczenia tam zwierząt!!!
policja wysłała mnie (chciała pomóc:lol:) do US, żebym to zgłosiła, zgłosiłam, a tam uzyskała info, że jesli facio nie zarabia 3 tys. rocznie to nie musi zgłaszać faktu prowadzenia hodowli....
a kto mu udowodni, że zarabia więcej?
a jak nie ma hodowli, nie musi go nikt sprawdzać!

a hodowla idzie pełną parą!!!

facio kopiuje Yorki z czym się da, trzyma je w klatkach, brudnych, obsikanych i obsranych, dopuszcza matkę z synami, upija "ciężarną" żeby szczeniaczki były malutkie!!!

ostrzeżcie wszystkich zainteresowanych zakupem Yorków, żeby omijali z dala to miejsce!!!

Link to comment
Share on other sites

Pod częstochową istnieje pseudohowodla psów wielu ras, właścicieli los psów nie interesuje w ogóle ważne są tylko pieniążki
psów jest mnóstwo są trzymane wszystkie w jednym ogrodzeniu na dworze bez zadaszenia jest tylko parę bud dla tych psów, są to maltańczyki, yorki, buldogi francuskie, psy ciągle są dokupowane, umierają, zagryzają się, mnożą jak chcą.

Omijajcie to miejsce
link użytkownika na allegro to :
[B] [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=9694106"]ahim25[/URL] (30) [URL="javascript:OpenHelp(41)"][IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/stars/star25.gif[/IMG][/URL]

aktualna aukcja :

[url]http://www.allegro.pl/item767425148_buldogi_buldog_francuski_porodowodowch_rodzicach.html[/url]

zdjęcia oczywiscie robione w domu a te psy na codzien domu nie widzały, słyszą jedynie wyzwiska od Ku* i innych, są karmione odpadami, bite, zero socjalizacji w momencie przyjazdu kupujących wszystko jest organizowane by było widać jak najmniej niedociągnieć to straszne i niewiele można z tym zrobić.
Uważajcie na tych ludzi !
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...