Jump to content
Dogomania
Maupa4

Obroże, szelki, smycze vol. 2

Recommended Posts

A mniejsze nie będą wchodzić w pachy? Też miałam podobne rozkminy, jak zastanawiałam się nad dazzle, a to chyba to samo, tylko trochę inne kolory. Gi ma około 45cm w klatce piersiowej i wydaje mi się, że przedni "pasek" w tych szelkach będzie za krótki, a w rozmiarze większym obawiam się, że może być z kolei zbyt szeroki.

Tak bardzo nie wiem jakie kolory linek wybrać do plecionej smyczy dla Muffina - jakieś pomysły, żeby było kolorowo, wiosennie, pasowało do wszystkiego i żeby nie było w tym turkusu? :P

Hej poszukuje dla psa obroży o szerokości min 3 cm - obwód jedna ma 42 cm druga 46 - czytam czytam to forum i nie mogę znaleźć informacji odnośnie takich obroży które mi nie zardzewieją w morzu -jesteśmy na plaży codziennie niemal i takich które będa mocne i solidne a równocześnie ładne i wygodne dla psów . Bardzo proszę o pomoc ,

2 godziny temu, malwi186 napisał:

czy one rdzewieją ???

Mówisz o moich DogStylach?

Czy te konkretnie- to nie wiem bo jedynie w czym się kąpały to zwykła woda z płynem. Aczkolwiek latem, w jeziorku kąpał się w trzech obrożach-
WildWoof, Kudłaty i DogStyle i na żadnej z tych trzech nie zauważyłem jakiejkolwiek rdzy. Więc podejrzewam, że tym- też nic nie będzie.

Edit: Zapomniałem dodać, że tą drugą kupiłem używaną od pewnej forumowiczki. Nie wiem czy jej pies taplał się w słonej wodzie czy nie, ale obroża jest czysta.

7 godzin temu, malwi186 napisał:

Hej poszukuje dla psa obroży o szerokości min 3 cm - obwód jedna ma 42 cm druga 46 - czytam czytam to forum i nie mogę znaleźć informacji odnośnie takich obroży które mi nie zardzewieją w morzu -jesteśmy na plaży codziennie niemal i takich które będa mocne i solidne a równocześnie ładne i wygodne dla psów . Bardzo proszę o pomoc ,

Również polecam superdoga, na wakacjach nad morzem Kiba latała głównie w nim, oprócz tego wiosną i latem praktycznie codziennie wodowanie i nic nam nie zardzewiało, obróżki ciągle jak nowe, a mają już dwa lata :). 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Z tego wszystkiego chyba na razie odpuszczę te hurtty i kupię juliusy :P Mają dużo fajniej zrobioną rozmiarówkę. Hurtty na pewno jeszcze kiedyś kupię, ale póki co za cholerę nie umiem podjąć decyzji :P

Ja myślę że tak ze dwa palce od pach ale mogę się mylić. Jak są za daleko to się zsuwają do przodu i wiszą. Ja dlatego nie lubię tego typu szelek. U kudłaczy to nie będzie się rzucało w oczy a u strzyżonych czy krótkowłosych psów wygląda to niefajnie.

Mam pytanie czy ktoś ma porównanie taśm zee.doga i warsawdoga? To są podobne taśmy? Myślę nad kompletem od nich ale jakoś się nie mogę przekonać. Kuszą mnie głównie 3m smycze.

Tymczasem po świątecznych porządkach z lekka się zdziwiłam ile się tego wszystkiego nazbierało. Psy docelowo miały być dwa, ale zostanie jednak jeden.

39ff117f362a5ef7med.jpg

11 godzin temu, lucky23 napisał:

W jakiej odległości od pach mierzyć do szelek norweskich? 

no ja tak na oko mierzyłam jak by psu było wygodnie

teraz jeszcze se pomyślałam że obkupiłam Oxe a dla Cziki nic nie mam :I
zastanawiam się nad Lupine albo WarsawDog
z Lupine przeżywam że nie ma tych woofstok :C

El perro nadal nie obfocone, ale w tym czasie doszły mi rogzy dla Tofika- obroża i smycz miekkie lekkie, do tego szelki z wycofanego wzoru, na które polowałam kilka lat :P Zamówiłam je ze świadomością ze będę musiała przerobić górny pasek, bo w Mkach jest strasznie długi co nie wygląda dobrze na małych psach. Zdjęcia porównujące przed przerobieniem i po

Dodam, że za komplet obroża + smycz zapłaciłam 27zł - polecam przejrzeć krakveta :D

obroza_zps52pb2w5s.jpg

gora_zps12eag1bn.jpg

bok_zps6rxla4rn.jpg

7 godzin temu, .Agata. napisał:

To masz już ułatwiony wybór - lupine w Polsce nie zamówisz :P

Nigdzie? " produkty marki Lupine będzie można kupić TYLKO u autoryzowanych partnerów. "

Nie szukałam, nie pytałam ale może ktoś pytał Lupine jak to jest teraz?

Vailet super komplet! Ale tam komplet, smycz genialna!! Uwielbiam ta serie, kazdy kolor mi sie strasznie podoba.